Zaloguj się do konta

Gdzie mogę złowić sumika karłowatego?

utworzono: 2011/03/14 16:59
Genek1x2x3

Mam pytanie gdzie naco i na jaki  chaczyk mam go zlowic chce okolo 3 szt.Mieszkam w przemyslu a tu to same rzeki stawow jest malo czyli gdzie???? [2011-03-14 16:59]

kutwa-run1

Mam pytanie gdzie naco i na jaki  chaczyk mam go zlowic chce okolo 3 szt.Mieszkam w przemyslu a tu to same rzeki stawow jest malo czyli gdzie????

I ciesz się kolego bo jak złowisz tego pierwszego to się okaże, że w przyszłym roku już nic innego na tym łowisku nie wyciągniesz. Jeśli łowiłeś na różnorakie robale, kukurydzę, ziemniaki, ciasta o różnych zapachach i na wszystko inne co ci tylko do głowy przyszło a sumika nie złapałeś to znaczy, że go tam nie ma-to bydle żre wszystko, przy czym wielkość haczyka nie ma specjalnego znaczenia ( spytaj się karpiarzy ). A jak tak bardzo zależy ci na byczku to przyjeżdżaj na stawy do Wrocławia. Poczekaj tylko aż się trochę ociepli. Jak już będziesz te sumiki wyciągał to nie wpuszczaj ich z powrotem do wody ponieważ jest to zabronione -chwast.
[2011-03-14 18:04]

Genek1x2x3

Kolego ja chce tylko 3 szt. bo interesuje sie ta ryba i chce miec takie 3 w akwarium [2011-03-14 19:20]

Genek1x2x3

Kolego ja chce tylko 3 szt. bo interesuje sie ta ryba i chce miec takie 3 w akwarium [2011-03-14 19:20]

grzesiek35

Kolego,Odra koło Wrocka.Jest tego w cholere i troche.Plaga.Zabieraj wszystkie :)
[2011-03-14 19:36]

gorgiasz

Bliżej będziesz miał w okolicach Lublina pojezierze Łęczyńsko Włodawskie popytaj starszych  wędkarzy na pewno znają jeziora, choć to dziwne że chcesz mieć tego chwasta w akwarium,pozdrawiam i uważaj na kolce
[2011-03-14 20:04]

Genek1x2x3

AAA gdzie on ma te kolce i ile??? [2011-03-14 20:14]

bartbmp

Kolce ma przy płetwach bocznych. Jak ukłuje to 2 dni ból ;/ Szukaj go w stawach,starorzeczach. Łap na cokolwiek. Mi nawet na spina się trafił :) Ewentualnie szukaj w krzakach przy stanowisku wędkarskim :) [2011-03-14 21:20]

rolo81

[2011-03-14 21:33]

po co ci sumik karłowaty w akwarium przecież wyżre ci wszystkie ryby.
A jak ci je powyżera to pewnie go będziesz musiał wyrzucić lub zjeść
bo z powrotem do rzeki nie wróci.
Ponieważ prawo zabrania go wypuszczać. 
[2011-03-15 13:57]

HeadAche

Mieszkam w przemyslu    a tu to same rzeki stawow jest malo czyli gdzie????

Ja mieszkam 120km od przemyśla ale te rejony kojarzą mi sie głównie ze stawami, choćby starzawa 15 km od przemyśla 700 hektarów wody.

[2011-03-15 23:08]

bykus1

rafal1234111
4 po co ci sumik karłowaty w akwarium przecież wyżre ci wszystkie ryby.
A jak ci je powyżera to pewnie go będziesz musiał wyrzucić lub zjeść
bo z powrotem do rzeki nie wróci.
Ponieważ prawo zabrania go wypuszczać.  [2011-03-16 17:20]

Lutii

Witam!!!To cholerstwo jest chyba wszedzie!!! Nad rzeka sie trafiaja. Po co ci to??? To jest szkodnik a na dodatek jak cie trafi kolcem to przez kilka dni bedziesz o nim pomietal i to dosc bolesnie!!! Przyjedz do Deblina to ile zlowisz tyle sobie wezmiesz a mozna nawet przez dzien zlowic ok.600sztuk a raz z kumplem zrobilismy zawidy kto wiecej przez dzien to rekord padl 1017sztuk!!!!!!!! Masakra byla!
[2011-03-16 17:50]

unlaw

Bykuś, po kiego ty znowu bezsensownie kopiujesz... jeszcze do tego dwa posty nad sobą? Stań na wysokości i skleć w końcu poprawnie i merytorycznie jakiekolwiek własne zdanie! [2011-03-16 17:53]

JaroDaw

Bykuś, po kiego ty znowu bezsensownie kopiujesz... jeszcze do tego dwa posty nad sobą? Stań na wysokości i skleć w końcu poprawnie i merytorycznie jakiekolwiek własne zdanie!

znowu jakiś plagiator ?
[2011-03-16 17:57]

unlaw

Bykuś, po kiego ty znowu bezsensownie kopiujesz... jeszcze do tego dwa posty nad sobą? Stań na wysokości i skleć w końcu poprawnie i merytorycznie jakiekolwiek własne zdanie!

znowu jakiś plagiator ?

Żeby tylko... to już chyba trzeci profil, przez który uprawia ten proceder. Takie słowo jak "copyright" w jego mniemaniu nie istnieje :) [2011-03-16 21:00]

kick

Mam pytanie gdzie naco i na jaki  chaczyk mam go zlowic chce okolo 3 szt.Mieszkam w przemyslu a tu to same rzeki stawow jest malo czyli gdzie????

na wszystko od pinek po przenicę umnie on jest szkodnikiem jest go tu mnóstwo
[2011-03-17 16:29]

Ty kolego chyba chory jesteś. Trzymaj się z daleka od tego bydlaka.Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego gościa w stawie lub jeziorze.Bierze na wszystko nawet na skórkę po bananie.
Zapraszam na warszawski Tarchomin staw Niwka.
Julian 56 lat z czego 35 lat maczania kija
[2011-03-17 16:54]

Artur z Ketrzyna

W Warszawie, (w Powsinie) jest taki staw, prywatny, opłata ok 10 zł za dobę, sumika tam multum, a oprócz niego to prawie nic. Właściciele przeklinają dzień w którym go wpuścili, bo wytępił już prawie wszystko co pływało. Mięso nie powiem ma smaczne, ale mały rośnie 25-35cm, i jak bebeszyć jego to tylko na świeżym powietrzu bo smród że hej.
Miałem kilka w akwarium bo ładny jest, ale poszedł na patelnie, te bydle zabija ryby 2 razy większe od siebie!
Jeśli chcesz tym chwastem zarybić jakiś zbiornik to większej głupoty nie zrobisz, I niech się przedostanie do innych zbiorników, to tak jak byś rozpoczną apokalipsę. On nie ma naturalnego wroga. Swoimi kolcami wbija się w pysk szczupakowi, a tan biedak zdycha z głodu lub się dusi.
[2011-03-17 17:03]