Gdzie lepiej kupić spinning ?

/ 15 odpowiedzi

gdzie lepiej kupic spinning na giełdzie czy w sklepie ?? dodam ze na giełdzie morzna ,,pomacac'' i cos utargowac ... w sklepie raczej nie utarguje .:) jak proponujecie ?? 

tomczyk001


Kupuj tam, gdzie wolisz. (2012/06/09 12:27)

franklucas


Polecam w sklepie. Zanim nie potrzymasz wędziska z zamontowanym kołowrotkiem to jej nie kupuj. Poza tym łatwiej załatwiać sprawy gwarancyjne. (2012/06/09 12:39)

Papczak


 Wiesz jak masz sprawdzonych sprzedawców na giełdzie że cie nie zrobią w balona to możesz śmiało na giełdzie a w sklepie to w sklepie wież jak jest dla mnie dużo pewniej ale i tak ja najbardziej polecam allegro tyle co kosztuje przesyłka to wydasz na paliwo jadąc do sklepu a naprawdę są uczciwi ludzie :) (2012/06/09 13:03)

wiechu86


witam. ja swój spinning kupiłem na allegro i jestem zadowolony z niego.pozdr (2012/06/09 19:25)

bazyl9095


... wiecie mój tata jest nie przekonany do alegro a ja niestety nie mam konta . (2012/06/09 19:51)

bazyl9095


a jest tu ktos z rzeszowa LUB OKOLIC ?? jak tak to gdzie jest taki sklep ogulnie wedkarski ??

 

(2012/06/09 19:52)

bazyl9095


Polecam w sklepie. Zanim nie potrzymasz wędziska z zamontowanym kołowrotkiem to jej nie kupuj. Poza tym łatwiej załatwiać sprawy gwarancyjne.


ale chodzi o to ze ja mam kołowrotek ,potrzebuje własnie sam kij:) (2012/06/09 19:54)

ryukon1975


a jest tu ktos z rzeszowa LUB OKOLIC ?? jak tak to gdzie jest taki sklep ogulnie wedkarski ??

 




W Rzeszowie jest kilka takich sklepów.
Wiem jak do nich dotrzeć ale adresów niestety nie znam. (2012/06/09 20:03)

u?ytkownik102837


w sklepie też możesz zobaczyć wędkę i ją rozłożyć a rabacki 10% też utargujesz (2012/06/09 20:26)

franklucas


To weź swój kołowrotek do wędkarskiego, zamontuj go w wędzisku. (2012/06/12 17:10)

radzwan


hej. polecam sklep wędkarski internetowy z Wrocławia  www.pilker.pl, nie mają wszystkie na stronie ale można zamówić przez telefon. bardzo polecam (2012/06/14 17:43)

Artur z Ketrzyna


... wiecie mój tata jest nie przekonany do alegro a ja niestety nie mam konta .

I twój tata ma rację. Bo wystarczy poczytać opisy (bzdury zadnich danych idt) i oglądnąć zdjęcia.
Przychodzi listonosz przynosi pakunek. Podekscytowany otwierasz, patrzysz na to i się zastanawiasz, na zdjęciu było ładniejsze, "super to i tamto", a w realu całkiem przeciętna chińszczyzna!
Jak nie pomacasz, nie sprawdzisz; akcji, pracy, jakości wykonania. To w 50% ryzykujesz że się nabierzesz. Możesz też nie wiedzieć że ktoś cię w bambuko zrobił...

Co do targów to wiesz że w 99%, jest to oryginał, bo sprzedaje go przedstawiciel firmy, dostaniesz też gwarancję. Ważne byś wiedział że to co chcesz na targu kupić po okazji, jest tym czego szukasz i jest to atrakcyjna cena. No i czasami jeszcze tych nowości nie ma sprzedaży... (2012/06/14 18:11)

bazyl9095


DZIEKI WIELKIE ZA WSZYSTKIE RADY ale chyba kupie na giełdzie ;) (2012/06/15 14:11)

ryukon1975


DZIEKI WIELKIE ZA WSZYSTKIE RADY ale chyba kupie na giełdzie ;)




Ja zawsze najpierw zawsze ustalam jaki kij potrzebuję - dokładnie wskazuje mi to praktyka w czasie nad wodą czego nie mam a by się przydało.
Potem wybieram wśród ofert konkretny model jaki spełnia warunki (długość,cw.akcja,cena),przeważnie szukam w firmach które znam i wiem jakie spełnia oczekiwania.
Trzeci krok to przejrzenie ofert.
Na końcu zostaje kupić tam gdzie dają najlepsze warunki.

Podróby? Chińszczyzna?
Po pierwsze wszystko co kupuję jest z Chin bo nie stać mnie na kije po 2-4 tyś..
Więc nie liczę że dany sprzęt będzie pochodził z księżyca.
Jedyne podróby jakie się spotkałem to kije na bazarze kije za 30-40 zł z napisem przykładowo Daiwa lub na allegro zestawy za 60 zł kij plus kołowrotek i wiadro akcesoriów bez gwarancji itp..:) (2012/06/15 14:31)