Zaloguj się do konta

Gdzie kupię narybek-ok. Ciechanowa ?

utworzono: 2015/02/22 19:31
michal0034

Witam gdzie kupię narybek karpia, lina, karasia, płoci. Interesuje mnie do 100 km od Ciechanowa.Może ktoś wie czy na giełdzie w Ciechanowie dostanę narybek ? Czy dostanę jeszcze karasia złocistego ? Pozdrawiam [2015-02-22 19:31]

zbynio 33

Dzień dobry:). Jeśli do 100km, to w gospodarstwie rybackim w Koszelewach dostaniesz narybek....

https://www.facebook.com/gospodarstworybackieagroturystyczne.koszelewy?fref=ts

jest jeszcze kilka innych.......
[2015-02-23 15:31]

nazarek

podpinam sie do pytania tyle że w okolicach Hajnówki, Bielska Podlaskiego . chodzi głównie o narybek karpia(pełnołuskiego) i karasia pospolitego [2015-02-23 15:53]

michal0034

witam ;) a jaki narybek tam dostanę ? Jakich innych, proszę wymienić ;) Pozdrawiam [2015-02-23 23:32]

zbynio 33

witam ;) a jaki narybek tam dostanę ? Jakich innych, proszę wymienić ;) Pozdrawiam

Z płocią to nie wiem, ale dostaniesz co chcesz. Kawałek dalej w Nowym Mieście Lubawskim, też dostaniesz narybek. Karpie,karasie,liny, koi co tylko zapragniesz. Karasia pospolitego również. Możesz sprawdzić w Borowym Młynie, ale tam to nie wiem... Gospodarstwo rybackie Ostróda i Szwaderki....  Wystarczy wbić w google i zadzwonić. Czy może ja mam za kolegę zadzwonić i dowiedzieć się więcej w temacie? Poda mi kolega ile czego, to ja zadzwonie i zapytam, a i jeszcze termin odbioru, żeby wiedzieli na kiedy przygotować.... [2015-02-24 07:01]

michal0034

nie dziękuję :Dw Szwaderkach z tego co kojarzę lina nie dostanę. Gdy będzie bardziej czuć wiosnę trzeba będzie się wybrać na giełdę :) [2015-02-24 15:19]

blaszka85

Polecam gospodarstwo rybackie w Prusocinie za Strzegowem ale nie wiem czy maja tam Karasie, karpie liny tołpygi,jesiotry napewno ,szczupaki tez ale trzeba wczesniej zamowic jak cos to moge podać numer kontaktowy
[2015-02-24 22:12]

michal0034

to poproszę, bo chyba nie mają własnej stronki ani nic bo nie znalazłem. [2015-02-24 22:27]

blaszka85

0236130023 Domowy602432107 komórkowy [2015-02-26 17:03]

blaszka85

Stronki niestety nie maja w tamtym roku w marcu brałem od nich karpie male takie po 8-10 cm i wieksze okolo 300 gram cena była jak dobrze pamietam 15 zl za kilogram 
[2015-02-26 17:10]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia