Gdzie kupię kulki proteinowe w ok. Wrześni?

/ 5 odpowiedzi
Na jakie kulki były wyciągane karpie na zalewie lipówka w 2011 roku. Dajcie namiary na jakiegoś sprzedawce własnych kulek z okolic Wrześni.. ;)
u?ytkownik5494


W Nekli niedawno powstała firma Fantazy Baits, z siedzibą na ul. Mickiewicza 15. Tam Pan Hubert produkuje kulki, pellety, dipy i wszystko czego zapragniesz....

\http://carphunterteam.pl/aktualnosci,95,fantazy-baits.html

Co do jakości to są znakomite. Kiedyś otrzymaałem garstkę kulek o smaku ryba-truskawka......mmmmm.. świetne. Karpiki na Zalewie Średzkim też nie mogły się oprzeć.

Naprawdę polecam!!!

Jakbyś chciał numer do Huberta to napisz na priva do mnie.

Pozdr.

(2011/10/10 22:37)

marcin.bilas


dokładnie,polecam wszystkim kulki Huberta.W swym arsenale ma jeszcze dipy,pelety,pasty i wiele innych ciekawych zeczy które osobiscie używam i jestem bardzo zadowolony. (2011/10/11 19:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bartek12397


Wielkie dzięki za informacje ;) (2011/10/11 20:20)

bartek12397


A wiecie może na jakie kuleczki były tegoroczne karpiki we wrześni.? Może brały na kuku.?;) (2011/10/11 20:33)

tom1989


hej kolego co ty chcesz złapac na tej lipówce tam nic juz nie ma za duzo ludzi kłusuje tam jak sa zawody to nie zauwazyłes ze ryby wpuszczaja czyli carpie i amury a jak zawody sie koncza to ile ludzi juz jest masakra ze nawet wedkasz przy wedkarzu siedzi i siedza tam i łapia 


lecz nie zapeszam moze cos sie trafic tak jak szczupak bo jest tam duzy i co mi wiadomo to sum jest ale to bazej tam wiaduktu kolejowego znam ta wode wiec ci podpowiadam  (2012/01/21 22:01)