Gdzie kupić ryby Kraków, Tarnów

/ 5 odpowiedzi
 Witam.
Mam staw wymiary 9x5. Wszystko świeże z ojcem będziemy robić taką http://www.youtube.com/watch?v=Q6O0EPdag5c pompkę. Oraz mój ojciec wymyślił aby kupić beczke 1000l. I włożyć do niej gąbkę i wodę z stawu pompować to tej beczki aby się czysciła i przy okazji dotleniała co wy na to? Czy w takich warunkach użyły by pstrągi tęczowe? dodam że jest trochę cienia i jak na razie woda jest dość zimna. Mam jednego karpia 35 cm oraz 24 małe pstrągi wczesniej jak miałem ok 100 małych pstrągów to padły ale w tedy nie było nic z tego co chce zrobić miałem tylko pompkę taka "fontanne" i dodam że mam też to. I chciał bym wrzucić tam pstrągi,karpie i co jeszcze ? proszę o rade. Chcę też kupić kilka ryb do stawu by czyściły wodę po pstrąg lubi mieć czystą więc myślę gdy by był ten filtr + jakieś ryby do czyszczenia i może zakupię jeszcze jakaś roślinkę czy pstrąg da rade? I jeszcze jeśli ktoś ma jakąś informacje gdzie w okolicach krakowa/nowy sącz/stary sącz/tarnów (małopolska) można kupić takie ryby? I czy można np. Na giełdzie w krakowie ?
Z góry dziękuje.
Pozdrawiam
jacek placekkk


Giełda Zoologiczna-Wędkarska ul balicka 56 Kraków w każdy wtorek od godz 14 można już być o 13 są tam rybki do oczek wodnych karaś kolorowy karp koi lin złoty jaź , to z kolorowych rybek a  oprócz tego zwykły karp, jesiotr, sum, amur węgorz  (2013/05/30 20:35)

savon


a to narybek czy duze tez sa ? (2013/05/30 20:49)

jacek placekkk


w większości narybek i kroczek  (2013/05/30 20:59)

savon


a narybek i ten kroczek to jak to na kg czy na sztuki sprzedaja ? (2013/05/30 21:03)