Zaloguj się do konta

Gdzie kupić bambus na wędkę?

utworzono: 2012/02/23 22:14

No biedne dziecko i już nawet znalazło paru kolegów :-(

Ciekawe czy też szukają "bambusza".

Temat oczywiście w pokoju "sprzęt" mam nadzieję, że już nie długo i trafi tam gdzie powinien.

Pozdrawiam.


no ja też jestem jego kolegą ale nie szukam ''bambusza '' jeśli nie pomyślałeś to nie wszyscy są idealni on ma dyzgrafie czy jakoś tak to jest taka choroba jak byś nie wiedział  [2012-02-24 16:06]

No biedne dziecko i już nawet znalazło paru kolegów :-(

Ciekawe czy też szukają "bambusza".

Temat oczywiście w pokoju "sprzęt" mam nadzieję, że już nie długo i trafi tam gdzie powinien.

Pozdrawiam.


no ja też jestem jego kolegą ale nie szukam ''bambusza '' jeśli nie pomyślałeś to nie wszyscy są idealni on ma dyzgrafie czy jakoś tak to jest taka choroba jak byś nie wiedział 



dzięki że mnie obroniłeś 
[2012-02-24 17:22]

aleksiej

No biedne dziecko i już nawet znalazło paru kolegów :-(

Ciekawe czy też szukają "bambusza".

Temat oczywiście w pokoju "sprzęt" mam nadzieję, że już nie długo i trafi tam gdzie powinien.

Pozdrawiam.


no ja też jestem jego kolegą ale nie szukam ''bambusza '' jeśli nie pomyślałeś to nie wszyscy są idealni on ma dyzgrafie czy jakoś tak to jest taka choroba jak byś nie wiedział 



dzięki że mnie obroniłeś dzięki ze mnie obroniłeś


[2012-02-24 17:24]

QBS

U mnie na dzielnicy kilku mieszka, takich długich do 190 cm. Możemy się dogadać.
[2012-02-24 17:33]

Jack14

Naprawdę szkoda słów pisanych w tym wątku.

Proszę przeczytać całoś, a póżniej wyciągać wnioski.

Pozdrawiam.

[2012-02-24 17:42]

QBS

Luzować zwieracze, weekend idzie. Póki nie śmieci w innych wątkach jest ok. :) Wszędzie potrzebny jest osiedlowy "goopek" :)
[2012-02-24 17:59]

nikodem08

nie zauwazyliście że nazwy nicków sa podobne ?. gościu robi sobie jaja  na forum i  je zaśmieca niepotrzebnymi tematami , a gdzie są moderatorzy?.A jesli tobie nikt nie pomaga udaj sie do psychiatry moze ci pomoże!!!

[2012-02-24 21:43]

rafal05

Ja mam kije bambusowe, takie od kwiatków. Jeśli chcesz to zapraszam , możesz przyjść :)
[2012-02-24 21:54]

krzychu64

Wiesz co. Pogadaj z Pandom. Wiesz takim niedźwiadkiem. Na pewno znajdziesz w Z O.O.
Te niedźwiadki pochodzą z Chin i żywią się między innymi pędami bambusa.
Jak się z nimi dogadasz to może zdradzą gdzie rośnie najlepszy babus i ile tam trzeba iść.

A cha, przypomniało mi się. Ostatnio byłem w sklepie IKEA i tam było sporo bambusa.
[2012-02-25 00:05]

Jack14

Zastanawiam się czemu jeszcze ten "sos" nie został skierowany w odpowiednie miejsce.

Czekamy na jakieś odpowiedzi????

Jeśli nie to proszę to skierować, a gdzie to już chyba wiadomo!

Pozdrawiam.

[2012-02-27 20:09]

Stefan1960

Bambusa na wędkę poszukaj na może na stronie z bambusami.
Jest tego od groma na stornie tyczkibambusowe.pl , z tego co się orientowałem głównie dla ogrodnictwa i rolnictwa, ale nie dzwoniłem i nie pytałem czy na wędkę bambusowa też się nadają.
[2012-11-03 21:02]