Zaloguj się do konta

Gdzie kupić rolkę do kołowrotka ?

utworzono: 2011/10/01 17:52
simo

Witam mam taki kolowrotek http://www.bass-sklep.pl/kolowrotek-robinson-jasper-256.html moja rolka w tym kolowrotku rozdzielila się na 2 części, nie konserwowałem jej smarem bo nawet nie widziałem że trzeba (jestem początkujący). Chodzi o to że rolka przestała się kręcić i żyłka przetarła ją na 2 częśći (2 połówki). Łożyska są sprawne już teraz gdy je nasmarowałem smarem do kołowrotków. Jednak brakuje mi rolki i tej małej takiej podkładeczki która przylega do jednej strony łożyska. Ta podkładka jest ważna bo umożliwia się kręcenie tej rolki gdy rolke się spowrotem skręci śrubką.

Zna ktoś jakąś stronke z akcesoriami ?? Szukałem ale nie mogę znaleźć. Ile by to kosztowało.
[2011-10-01 17:52]

Napisz do kolegi @szczupak1951 , on ma dużo części do kołowrotków i je naprawia bardzo fachowo. [2011-10-01 18:27]

Nie jestem pewien, czy można zakupić takie części osobno. Możesz (jeśli masz gwarancję) spróbować zareklamować kołowrotek, lub po prostu oddać go do serwisu ;) [2011-10-01 18:29]

Seweryn! Maciek ma rację dla mnie taka rolka to "pikuś". Tak się składa,że ja przed wyjazdem z Jastrzębia-Zdroju należałem do Koła PZW Pniówek więc postaram się Ci pomóc.Najpierw odwiedź sklep wędkarski w Zdroju obok Liceum.Jeżeli tam nie będą mieli takiej rolki to napisz do mnie.Mam tokarkę i materiał na takie rolki, więc nie ma takiego problemu ,aby jej nie dorobić. [2011-10-01 19:15]

Mówiłem? :) [2011-10-01 19:24]