Gdzie kupić pozwolenie na połów z plaży w Ustce ?

/ 12 odpowiedzi
witam gdzie mozna kupic pozwolenie na polow z plazy w ustce 
okonek1235


Witaj, jestem z Koszalina kiedyś płaciłem w kapitanacie portowym w Darłowie i Kołobrzegu  opłata wynosiła 50 zł., jeżeli takowy jest w Ustce to popytaj tam albo w sklepie wędkarskim. pozdrawiam. (2012/02/05 13:56)

Karpik1974


witaj spokojnie kupisz w Ustce   1 miesiac 16 zeta ,rok jak pamietam 47 zeta tylko wejć na strone Urząd Morski w Słupsku tam masz numer konta i przelej kaske albo na poczte i zapłac i z tym  rachunkiem  wstawiasz sie w kapitanacie w Ustce pamietaj o dowodzie osobistym ,ale dowiec sie dokładnie ile kosztuje licencja zadzwon najlepiej ,może sie cos zmieniło  w cenach masz numer telefonu na stronie pozdrawiam (2012/02/05 14:10)

irek63dk


Witaj. Jeżeli chcesz szczegółowo to opłatę uiścisz na cały rok w Słupsku ul. Jana Pawła "Urząd Miejski" piętro 7 pok.736 tel. 59-842-44-57. Wydawanie sportowych zezwoleń jest w godzinach 8.00 a 14.00. Tylko na początku musisz iść do Ratusza - kasa na samym dole i tam opłacić zezwolenie i dopiero z tym idziesz na Jana Pawła. Na cały rok opłata wynosi 49 zł. Jeżeli jesteś emerytem to zapłacisz jedynie 31 zł. Pamiętaj jedynie że połowy na wodach portowych mogą odbywać się za zgodą władz portowych ( w kapitanatach i bosmanatach ). Również te pozwolenie sportowe nie upoważnia do prowadzenia połowów wędkarskich na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, są odrębne przepisy. A jeszcze jedno kapitanat portu w Ustce pełni dyżur całodobowo. Jeżeli pomogłem. Pozdrawiam. (2012/02/10 14:59)

Z mora


Cześć kolego najprościej:

wypełniasz przekaz w banku lub na poczcie (ja robiłem przelew przez internet)

dla:  Urząd Miejski w Słupsku

Nr. rachunku:  35 1140 1153 0000 2175 4200 1010

w tytule:  Opłata za sportowe zezwolenie połowowe na wody morskie

49zł na rok, 16zł na miesiąc

i z takim przekazem już możesz wędkować bez większego problemu, w sobotę i niedzielę nic nie załatwisz wszystko zamknięte w tygodniu musiał byś jechać do Słupska na ul. Marynarki Polskiej 31 A, od 9:00 do 14:00, albo jak kolega wyżej napisał Urząd Miasta.

(2012/02/10 15:55)

Kamilo1981


To jest jakas kpina zeby za polow z plazy lub z kutra wedka placic za pozwolenie. Na calym swiecie takie polowy sa za darmo. Placi sie jedynie za polow wedka w wodach srodlondowych
chory kraj (2012/09/12 01:36)

dizzy76


To jest jakas kpina zeby za polow z plazy lub z kutra wedka placic za pozwolenie. Na calym swiecie takie polowy sa za darmo. Placi sie jedynie za polow wedka w wodach srodlondowych
chory kraj

Zawsze możesz się przenieść do "zdrowego" kraju...49 zł. za rok to prawie za darmo, tym bardziej że jest tam dużo więcej ryby niż na wodach śródlądowych.  (2012/09/12 07:06)

MASTINO


To jest jakas kpina zeby za polow z plazy lub z kutra wedka placic za pozwolenie. Na calym swiecie takie polowy sa za darmo. Placi sie jedynie za polow wedka w wodach srodlondowych
chory kraj


Jak wczasujesz nad morzem, to opłat klimatycznych też nie zapłacisz? A to przecież opłata tylko za oddychanie :) A dlaczego wędkowanie z plaży lub kutrów miałoby być darmową "imprezką"? Nie potrzeba do tego opłat stricte wędkarskich w PZW, to taka opłata jest tego alternatywą. I w czym problem? Za darmo (prawie) to tylko łowisz sobie w swoim prywatnym stawie, oczku, jeziorku itp. Ale na państwowym terenie za wszystko wszędzie się buli i nie tylko w naszym kraju. 

(2012/09/12 09:08)

rafall


Pytanie było troszkę inne... (2012/09/12 14:32)

MASTINO


Pytanie było troszkę inne...



No i na pytanie jego autor otrzymał WYCZERPUJĄCE raczej odpowiedzi, a "przyszedł czas" starym zwyczajem na komentarze :))))))))))

(2012/09/12 14:47)

dizzy76


Pytanie było troszkę inne...

No tak ale jak "przejść" obojetnie obok takich wypowiedzi...? (2012/09/12 14:48)

domin77


autora pytania już chyba ten temat nie interesuje,i raczej ma głęboko gdzieś co tu się dalej dzieje bo nawet nie raczył rzucić krótkiego dzięki a dostal odpowiedzi dość wyczerpujące (2012/09/13 09:49)

Kamilo1981


To powiedz mi drogi kolego czy w Norwegi sie placi za lowienie dorszy z kutrow lub z brzegu? A moze w UK, Irlandii, USA, Dominikana, Kuba tez sie placi za polow z lodzi w slonych wodach?
Bylem w 3ech z kilku wymienionych krajow na wyprawach i koszt byl tylko za wyprawe. Rybki wracaly spowrotem do wody bo nie wybieram sie na ryby aby zapelnic lodowke a po to by sie swietnie pobawic.
Kolejna kwestia to nie chodzi tu o to ze 45zl na rok sie placi. Chodzi o to, ze ryby w morzu nie naleza do danego panstwa tylko do wszystkich ludzi wiec rzad nie ma prawa pobierac zadnych oplat z tego tytulu bo to nie ich wlasnosc!!.
I tak UK to normalny kraj wiec wlasnie tam zamieszkalem na stale drodzy koledzy (2012/09/17 15:25)