Zaloguj się do konta

Gdzie jest najlepszy sklep wędkarski we Włocławku

utworzono: 2012/03/03 16:03
marcelvvv

poprosilbym o podpowiedz.gdzie we wlocławku mozna kupic najtaniej i najlepiej/
[2012-03-03 16:03]

kaziks403

Witam.

Nie wiem czy najtaniej, ale moim zdaniem najlepiej zaopatrzone to Buldog na Cichej i Ocean przy Promiennej.

[2012-03-03 16:56]

ypman666

ja bym jeszcze polecił sklepik na Wiejskiej taki drewniaczek przejęty po panu Grzelaku. i w loku na wroniej jest tam bardzo miła obsługa co na cichej i koło dworca pkp jest odwrotne czyli hamstwo i prostactwo
[2012-03-04 11:52]

Bialy89

nie kupuj nic na dworcu tm to jest masakra tak jak kolega napisał hamstwo i prostactwo byłem dwa razy i w żadnym sklepie wędkarskim nie ma tak miłej obsługi jak tam . . .
[2013-06-07 09:44]

bezzanety

Polecam na kaliskiej sklepik na piętrze na przeciwko polomarketu. Na dworcu również byłem i wydawała mi się obsługa niemiła.. Co do promiennej odczułem raczej jacy my jesteśmy dobrzy i my się na wszystkim najlepiej znamy. Jeśli chodzi o wiejską w drewnianej budce przy postoju taxi, to niestety nie mam dobrych wspomnień. Miałem ochotę zakupić sprzęt za około tysiąc złotych, byłem pytałem o kilka rzeczy, nie miał dla mnie czasu powiedział, że może sprawdzić czy ma na stanie lub czy będzie miał i za ile, ok zgodziłem się miał zadzwonić tego samego dnia lub maksymalnie następnego i cisza. Za 2 dni poszedłem i pytam co z tymi cenami itp, przeprosił powiedział, że zadzwoni do jutra maksymalnie i znowu cisza. No i ten w oto sposób zrezygnowałem z korzystania z ich usług, jeśli nie dbają o klienta to sorry pójdę do konkurencji gdzie o mnie zadbają, tym bardziej że nie chciałem kupić robaków za 2zł, a 2 zestawy do wędkowania. W Bulldogu na cichej byłem zainteresowany pewnym sprzętem polecanym mocno w necie, poszedłem tam pytam o niego, a on mi wciskał tylko to co mieli na stanie.
[2013-06-20 12:34]

anwil

Znam gościa ze sklepu przy dworcu, faktycznie to bufon i cham. W drewniaku przy Wiejskiej, jest miło, ale można się naciąć na sprzęcie i żywych przynętach. Ja zaopatruję się w dawnym Uniwersalu, też przy Wiejskiej i bez problemów. [2014-01-06 10:42]

equiq

Polecam na kaliskiej sklepik na piętrze na przeciwko polomarketu. Na dworcu również byłem i wydawała mi się obsługa niemiła.. Co do promiennej odczułem raczej jacy my jesteśmy dobrzy i my się na wszystkim najlepiej znamy. Jeśli chodzi o wiejską w drewnianej budce przy postoju taxi, to niestety nie mam dobrych wspomnień. Miałem ochotę zakupić sprzęt za około tysiąc złotych, byłem pytałem o kilka rzeczy, nie miał dla mnie czasu powiedział, że może sprawdzić czy ma na stanie lub czy będzie miał i za ile, ok zgodziłem się miał zadzwonić tego samego dnia lub maksymalnie następnego i cisza. Za 2 dni poszedłem i pytam co z tymi cenami itp, przeprosił powiedział, że zadzwoni do jutra maksymalnie i znowu cisza. No i ten w oto sposób zrezygnowałem z korzystania z ich usług, jeśli nie dbają o klienta to sorry pójdę do konkurencji gdzie o mnie zadbają, tym bardziej że nie chciałem kupić robaków za 2zł, a 2 zestawy do wędkowania. W Bulldogu na cichej byłem zainteresowany pewnym sprzętem polecanym mocno w necie, poszedłem tam pytam o niego, a on mi wciskał tylko to co mieli na stanie.

popieram :) na pięterku(na schodkach tzw przeze mnie) jeżeli chodzi o zaopatrzenie (na wyprawy) a sprzęt wędki, kołowrotki, podbieraki itd kupuje w internecie dużo taniej wychodzi [2014-01-09 22:41]

cyprinus m

Witam ja w żadnym ze sklepów nie mam problemu z robieniem zakupów.
Nie każdy sklep ma tak dobre kontakty z hurtowniami  aby mógł sprowadzić każdy sprzęt.I do tego w najniższej cenie. Dlatego  konkretnie precyzuje o co mi chodzi i albo otrzymuje albo zamawiam gdzie indziej.
Ewentualne reklamacje zawsze miałem pozytywnie załatwione.Na zamawiany sprzęt też zawsze w końcu się doczekałem. 
Trafiają się trudni klienci, nie bardzo zorientowani w tym co by chcieli nabyć.Sam prowadzę działalność handlową i wiem jakie  to trudne.
Czasem zachowują się jak przysłowiowe panienki "Chciała bym ale się boje , dała bym ale nie wypada"  

[2014-01-19 11:28]

slawek-majewski

POLECAM SKLEP OCEAN UL PROMIENNA REWELACYJNIE ZAOPATRZONY I FACHOWE DORADZTWO I CENY JAK NA ALLEGRO POLECAM WG MNIE NAJLEPSZY NA WŁOCŁAWEK
[2014-02-15 21:13]