Zaloguj się do konta

Gdzie Ci hejterzy?

utworzono: 2018/11/24 17:05
Artur z Ketrzyna

Gdzie Ci hejterzy?

Na portalu wedkuje.pl jestem już parę latek. I powiem że wielu tu ma zamiłowanie do hejtu. Krytyki ot tak dla zasad.
Ostatnio zapodałem do wiadomości mój wyrok w 3 postępowaniu przed Okręgowym Sadem Koleżeńskim PZW.

I szok nikt nie krytykuje, nikt nie ocenia :-)

Dziwi mnie to bo wcześniej był to temat nr 1. A dokłądnie przekręty włodarzy PZW. A tam w uzasadnieniu właśnie o tym piszą.

[2018-11-24 17:05]

Majster 81

A co Cie dziwi, forum ma latka swietnosci za soba. [2018-11-24 20:21]

ryukon1975

Może dlatego że to jest forum wędkarskie. Wchodząc tu chcę zobaczyć i przeczytać coś związanego z wędkarstwem. PZW to dla większości mało interesujący temat tak jak jakieś pseudo sądy. To tylko zabawa lekko przerośniętych dzieci, mam na myśli te "sądy", Fakt zaś że jest spokojnie powinien cieszyć a nie skłaniać do tego by szukać wojenek internetowych. Chcesz wzbudzić zainteresowanie pisz o wędkarstwie. [2018-11-25 06:27]

ogtw

Mnóstwo hejterów jest na "dorzeczy.pl" może tam się przenieśli. [2018-11-25 07:01]

roobcio

Podziwiam kolegę za determinacje. Ja na przykład z PZW mam do czynienia raz w roku, na wiosnę we wiadomym celu. I dobrze mi z tym... Lepiej czas wolny na rybki spożytkować, dobrze koledze radzę ;-) [2018-11-26 22:47]

kaban

Artur chyba czuje się nie doceniony albo to "drugie" więc pomóżmy mu i napiszmy coś źle o nim :) [2018-11-28 16:46]

luxxxis

Dla zasady i z potrzeby serca aby blizniemu dopomóc mogę ci Arczi pocisnąć jak za starych dobrych lat.
Każdy art o pzw czy z pzw w tle jest tak nudny że zdechnąć idzie, czytanie ich powinno być karą za kłusownictwo więc nie dziw się że na Raidzie komary nie siadają.

[2018-11-30 10:23]