Zaloguj się do konta

Gdzie bez składek w Warszawie?

utworzono: 2014/09/20 07:52
HSowaty

Witajcie.Zapodałby ktoś jakieś ciekawe łowiska w Warszawie gdzie można wybrać się bez opłaconych składek na ten rok? Niestety w tym roku ich nie opłacałem, gdyż urodziła mi się w maju curka i myślałem że nie będzie czasu na wedkowanie, ale jednak coś  się znajdzie :) 
Póki co słyszałem tylko o morskim oku ale byłem i tam chyba nie ma ryb, oraz o gliniankach krańcowej i cietrzewia o których powiedział mi kolega, ale podobno jakieś modernizacje parku były i nie wie czy można tam teraz łowić, ani czy są ryby. Może ktoś coś na ich temat wie?
Ewentualnie coś jeszcze w najbliższych okolicach Warszawy.Pozdrawiam. [2014-09-20 07:52]

arthrawn76

może warto poszukać łowisk komercyjnych, gdzie za parę złotych można spokojnie połowić. Nie wiem czy w Polsce są łowiska, na których można łowić bez wymaganych zezwoleń. Zbiorniki należą do PZW, Gospodarstw Rybackich i klubów wędkarskich.
Zaznaczam, nigdy nie szukałem łowisk, na których można łowić bez wymaganych zezwoleń.

Córeczki gratuluję!!! Moja ma 3 lata i 9 miesięcy. Uwielbia przeglądać Tatusiowe przynęty, a moja wyprawa na ryby i powrót do domu, to bardzo oczekiwany powrót. W sklepie jak jesteśmy, obowiązkowa wyprawa na dział rybny i tysiące pytań, na co można je łowić :)

Polecam jednak wykupić zezwolenia i spokojnie łowić w Twojej okolicy.


Pozdro arthrawn76 Northern Ireland
[2014-09-20 10:24]

Artur z Ketrzyna

Na Powsinie, masz łowisko komercyjne. Karp, amur, trochę naszych ryb i sumik karłowaty...
Opłata kilka lat temu wynosiła 10 zł.
[2014-09-20 21:25]

HSowaty

A powiecie coś koledzy o jeziorku czerniakowskim?Czy można tam teraz łowić? Może tylko z jednej strony?Czy poza szczupakiem można tam jeszcze coś trafić?Pozdrawiam. [2014-09-23 07:59]