Gdzie będziemy płacić na Drwęcę

/ 8 odpowiedzi
Co stanie się z Drwęcą - DRWĘCA I TORUŃ - chcieli dobrze, wprowadzili zakaz odłowów sieciowych, zlikwidowali brygady rybackie i RZGW dopatrzyło się że podobno oszukiwali wpisując do swoich zarybień zarybienia z programu IRŚ.
użytkownik5105

..nie znam tematu przybliż o co chodzi jestem zainteresowany ,mam zamiar w styczniu jechać na troć na Drwęcę (2009/11/26 06:37)

dariuszdyl

http://www.rybobranie.pl/wiadomosci/2855/24/torunski_okreg_polskiego_zwiazku_wedkarskiego_stracil_prawie_trz (2009/11/26 06:41)

Marabut

Temat bardzo dokładnie omówiony, zobaczymy co z tego wyniknie.
http://www.fors.com.pl/forum-ogolne/1148-drweca/Page-10.html (2009/11/26 08:53)

dariuszdyl

Marabut to wszystko jest i na innych portalach. Mnie teraz ciekawi jak będzie z opłatami. Za panowania ZO Toruń była to woda górska, a w tabeli RZGW nie ma takiej pozycji. (2009/11/26 10:05)

użytkownik22602

Całe to RZGW razem z naszymi mafiozami z centrali zapakować do rakiety, podpalić lont..i - fiuuuuuu - poooooooooszło w kosmos. Życzę wam powodzenia na Drwęcy, ja po ostatnim wyjezdzie i rozmowach z wędkarzami sobie daruję. Tona troci dostała w łeb przy młynie w Lubiczu w czasie ostatniego ciągu na tarło. Ktos złowi, ale proporcje i szanse wyglądają bardzo kiepsko. Mimo wszystko - szczerze życzę powodzenia optymistom! (2009/11/26 14:29)

dariuszdyl

Całe to RZGW razem z naszymi mafiozami z centrali zapakować do rakiety, podpalić lont..i - fiuuuuuu - poooooooooszło w kosmos. Życzę wam powodzenia na Drwęcy, ja po ostatnim wyjezdzie i rozmowach z wędkarzami sobie daruję. Tona troci dostała w łeb przy młynie w Lubiczu w czasie ostatniego ciągu na tarło. Ktos złowi, ale proporcje i szanse wyglądają bardzo kiepsko. Mimo wszystko - szczerze życzę powodzenia optymistom!

Powiem tak, byłem 2 stycznia na Drwęcy w Lubiczu. Był to mój pierwszy wyjazd na trocie i dzięki "prawu frajera" jedna sztukę trafiłem, tego dnia, z tych co ja widziałem, było wszystkich z 8 sztuk koło młyna. Natomiast w następnych dniach też padło parę ładnych sztuk, parę miało w okolicach metra. Wiem bo miałem na bieżąco doniesienia z nad wody. Początek sezonu też planuję na Drwęcy, chyba że dojdzie do skutku wyjazd w połowie stycznia na morskie trocie na Rozewie. (2009/11/26 16:39)

użytkownik22602

My bylismy 27 stycznia - a wiec pózno. Wędkarza spotkalismy tylko jednego..Porównac ze Slupią sie nie da...Tu w Drwecy na kelty praktycznie nie mozna liczyc. Tak mówili wedkarze z okolic mostu autostradowego. (2009/11/26 20:06)