Zaloguj się do konta

Gazety wędkarskie "Wędkarski Świat"

utworzono: 2011/01/11 16:41
ijek

Witam dziś otrzymałem 1 w tym roku gazetę Wędkarski Świat (znaczy się namówiłem panią z biblioteki szkolnej aby zamówiła prenumeratę na cały rok :D) W tym numerze opisane mamy różne techniki  połowu takie jak : Drop shot, jak złowić okonia z pod lodu gdzie go szukać i opis przynęt, wyprawy na zimowe trocie, jak lokalizować karpie  itp. Zamieszczone są również ciekawe porady dotyczące połowu ryb. Opisane mamy także nowości na rok 2011 oraz opis amatorskiego połowu ryb oraz nowe zezwolenia na wędkowanie w 2011 roku oraz ciekawe konkursy z NAGRODAMI .  Myślę ze ten wątek namówi was do kupna choć 1 gazety "wędkarski świat". Jeśli jeszcze się kształcicie spróbujcie namówić panie bibliotekarki bo zamówienia prenumeraty :D Pozdrawiam  [2011-01-11 16:41]

jurek

Za tą reklamę ich miesięcznika , to powinni Ci dać na 6 miesięcy gratis  , chyba , że coś już z tego masz ????
[2011-01-11 16:46]

zytam wędkarski świat ale wole ww i wmh [2011-01-11 16:50]

dany21

Jeśli masz kolego nr 2/2011 to muszę się pochwalić że jest w nim moje dwie fotki z linem i karasiem.
[2011-01-11 17:11]

ijek

do jurka dla mnie to nie żadna reklama to po prostu opis gazety która czyta wielu wędkarzy w Polsce i myślę  ze spora część forumowiczów  [2011-01-11 17:31]

ijek

dany21 niestety jeszcze nie posiadam 2 numeru z tego roku mam tylko 1 lecz z biegiem czasu się to zmieni dodam jeszcze ze przy zamówieniu  prenumeraty na cały rok z każdą nową gazetą Prezent [2011-01-11 17:38]

mienta

jedyna gazeta jaką  kupuję jest wś i moim zdaniem to najlepsza gazeta na rynku (ale to moje zdanie) [2011-01-11 17:42]

dany21

Jak też otrzymałem dziś pocztą WŚ i jest to drugi numer na ten rok
[2011-01-11 17:49]

ijek

ja niestety mam pierwszy. a po drugie gazety zamawia mi pani z biblioteki szkolnej znaczy się zamówiła na cały rok i przychodzą one do szkoły ale w najbliższym czasie  powinienem dostac 2 numer :P [2011-01-11 17:55]

ijek

aby nie było nie porozumień moja gazeta wygląda tak myślę ze ta jedynka w lewym górnym roku to numer gazety. Pozdrawiam  [2011-01-11 18:02]

ijek

moja gazeta wygląda tak i sadząc po tej 1 w lewym górnym roku jest to pierwszy numer  [2011-01-11 18:04]

Zbig28

Nooooo..... Toście pogadali ....  Ciekawie było to poczytać.

Pozdrowienia dla Pani z Biblioteki !  Ciekawe czy wędkuje  ?

Przyłączam się do tych, którzy uważają, że Wędkarski Świat to najlepszy miesięcznik dotyczący naszego hobby. Ja także dostałem pocztą drugi numer i jak zwykle dołączono do niego upominek dla prenumeratora - tym razem haczyki jednej ze znanych firm. Jednak moje ciepłe słowa pod adresem Redakcji WŚ nie są spowodowane tą  "łapówką",  lecz zawartą wewnątrz pisma treścią. 

[2011-01-11 19:27]

tak wędkarski świat to naprawdę niezłe pisemko . szczególnie porady Niemca i Gutka z którym w tym roku osobiście się spotkam :)
[2011-01-11 19:34]

withanight88

Prenumerowałem jakis czas, nie podoba mi się , że w środku dużo relacji z zagranicznych wypraw , a mało ciekawych porad dotyczących polskich łowisk.  [2011-01-11 19:40]

ijek

zbig 28 pani  z biblioteki nie wędkuje ale z tego co wiem jej mąż wędkuje dlatego dostaje 2 gazety na miesiac 1 dla mnie a 2 dla męża tak naprawde to spoko kobitka z niej :P [2011-01-11 20:51]

Zbig28

withanight88

Masz rację. Sporo tam opisów i przygód wędkarskich z łowisk położonych poza granicami naszego PIĘKNEGO  KRAJU !  Jednak moim zdaniem zwiększa to rangę pisma i pokazuje przy okazji mizerotę wód zarządzanych przez miłościwie nam panujący PZW. Nie można jednak zarzucić redakcji braku troski o polskie łowiska i  porady pomagające nam w spełnianiu naszego hobby. W każdym numerze jest ich spora dawka. A wstępniaki kol. Kolendowicza ?  A teksty kol. Szymańskiego ?  Toż to naprawdę dużo więcej, niż artykuły.    

[2011-01-11 21:44]

Przemek238

Ja też mam prenumeratę.Podoba mi się ta gazeta.Te relacje z zagranicznych wyjazdów są super.Podoba mi się bez względna krytyka PZW. W polskich wodach nie mam ryb i nie ma kultury wędkarskie jtak jak  w Skandynawii.WMH tez lubię poczytać.Robią fajne filmy.jedynie co mnie denerwuje to że za duzo jest tekstów z zagranicy
[2011-01-12 00:18]

jurek

Masz rację Zbyszku ........ Zbig28 ..... to jest najwartościowszy miesięcznik wędkarski .      A Tobie Danielu szczerze gratuluję rybek , dokładnie obejrzę .
[2011-01-12 12:13]

dany21

Dziękuje Jurku. Według mnie WŚ jest najlepszy. WW jest za bardzo przesiąknięte PZW, nie napiszą tam przecież nic złego na samych siebie a w WŚ to co myślą to piszą. Jest dużo wpisów na temat niszczenia naszych wód itp.
[2011-01-12 13:24]

Sniper64

Cześć..Wszystkim:)
No proszę! ,,WŚ '' powinien to przeczytać,ranking można zrobić z tymi czasopismami! Moim zdaniem również te czasopismo jest najlepsze,nie wiem dla czego ale jak to czytam to wszystko w tym jest interesujące i w dobrej formie napisane..:) wciąga do przeczytania,a w innych to tylko nie liczne artykuły czy ciekawostki przelecę i odstawiam!
[2011-01-12 13:32]