Galaretka jako dodatek do zanęty

/ 5 odpowiedzi
Chcę się jutro wybrać na ryby, posiadan aktualnie zanętę uniwersalną na którą ostatnio nic nie brało. Czy dobrym rozwiązaniem będzie dodanie do niej galaretki truskawkowej czy może jakiegoś innego specyfiku?
PS: Zastanawiam też się nad dodaniem aromatu rumowego.
elarek1


Za mało sprecyzowałeś co chcesz łowić ,na jaką metode i przynęte próbowałeś łowić ;) (2018/05/17 15:48)

elarek1


Za mało sprecyzowałeś co chcesz łowić ,na jaką metode i przynęte próbowałeś łowić ;) (2018/05/17 15:49)

Konrad115


Chce połowić karpie leszcze, grunt method feeder ostatnio łowiłem na samą uniwersalną i zadnych efektów (2018/05/17 15:54)

elarek1


W takim wypadku możesz spróbować zrobić 2 zanęty.jedną chudszą do podsypania kulami,np 1kg zanęty uniwersalnej 2kg ziemi,puszkę kukurydzy,makaron,płatki owsianę,zmielony biszkopt i słonecznik i na koniec czosnek granulowany badź zwykły przyciśnięty przez praskę,ale nie za dużo.Powina być delikatnie zapachowa z grubszym kąskiem. A 2 do metody powina być bardziej aromatyczna bez grubej frakcji,czyli podobnie jak tamta,zaneta,mielony słonecznik,biszkopty,czosnek,sól,i odrobina zmielonych płatek owśanych. Wstępnie nęcisz kulami i stawiasz metodę. Cała filozofia :) U mnie na zalewie co roku się sprawdza wiosną na leszcza :) (2018/05/17 17:18)