Zaloguj się do konta

Gadżet wędkarski

utworzono: 2011/08/24 11:57
nieno

oto link http://www.blocket.se/vastmanland/Mini_fiskespo__extrem__set_i_etui___bla_35641351.htm?ca=8&w=1 wiem ze to jest po szwedku ale moj tata tam pracuje mi moze mi to kupic wart swojej ceny (345*0,3920=135,24) mojego taty kolega ma to i jest bardzo zadowolony (używa jej na pstraga i na male łososie w szwecji) a oto opis po polsku

Prawdopodobnie najmniejszy na świecie wędkę ! A teraz mamy nowy "ekstremalny" , które składa się do pełnej 145cm długości! Wraz z kołowrotek (w tym ołowiu) , nożyczki, haczyki, spławiki i uchwyty , itp., jest ładnie zapakowany w stylową przypadku.mozna łoic ta wedka w zime czyli wedka polodowa

Ten mały wędki mierzy zaledwie 20,5 cm, składane , więc łatwo zabrać ze sobą wszędzie , np. w samochodzie, plecak , rower lub wycieczka czy może na szybkie rejsu podczas lunchu. Jeśli chcesz ryby wziąć pokrywę z "pióro" , odwrócić go (jest o 1,45 m) i dołączyć kołowrotek (90- 130m linkapacitet ), to po prostu trzeba spróbować szczęścia połowów.

Idealny prezent dla dzieci i dorosłych , którzy lubią ryby lub po prostu cieszyć się w przyrodzie.

Aby zobaczyć wszystkie różnych kolorów i odmian, i zamówić bezpośrednio na stronie naszego sklepu internetowego : www.itati.se
(Kliknij na link poniżej)
[2011-08-24 11:57]

Ten opis, po jakiemu jest? Po polsku? Wiedziałem, że poloniści w szkołach mnie okłamywali.....
A u nas jest to już od dawna.http://allegro.pl/zestaw-wedkarski-mini-wedka-kolowrotek-haczyki-i1736709743.html [2011-08-24 12:06]

jacenty75

O rany jaka sieczka językowa! Czytając ten tekst zmęczyłem się bardziej niż podczas czytania "wesiołych kartinek" na lekcjach rosyjskiego w szkole podstawowej. [2011-08-24 12:26]

jacenty75

"mozna łoic ta wedka w zime czyli wedka polodowa" - to brzmi jak idealna propozycja dla miesiaży! [2011-08-24 12:30]

ryukon1975

Mało że napisane to wszystko w nieznanym dialekcie to zakończone linkiem:"naszego sklepu".Wszystko to definiuje ten wpis jako zwykłą reklamę i promocję.
[2011-08-24 12:38]

grzesiek35

Po jakiemu to jest?????????????????????????????????????

oto link http://www.blocket.se/vastmanland/Mini_fiskespo__extrem__set_i_etui___bla_35641351.htm?ca=8&w=1 wiem ze to jest po szwedku ale moj tata tam pracuje mi moze mi to kupic wart swojej ceny (345*0,3920=135,24) mojego taty kolega ma to i jest bardzo zadowolony (używa jej na pstraga i na male łososie w szwecji) a oto opis po polsku

Prawdopodobnie najmniejszy na świecie wędkę ! A teraz mamy nowy "ekstremalny" , które składa się do pełnej 145cm długości! Wraz z kołowrotek (w tym ołowiu) , nożyczki, haczyki, spławiki i uchwyty , itp., jest ładnie zapakowany w stylową przypadku.mozna łoic ta wedka w zime czyli wedka polodowa

Ten mały wędki mierzy zaledwie 20,5 cm, składane , więc łatwo zabrać ze sobą wszędzie , np. w samochodzie, plecak , rower lub wycieczka czy może na szybkie rejsu podczas lunchu. Jeśli chcesz ryby wziąć pokrywę z "pióro" , odwrócić go (jest o 1,45 m) i dołączyć kołowrotek (90- 130m linkapacitet ), to po prostu trzeba spróbować szczęścia połowów.

Idealny prezent dla dzieci i dorosłych , którzy lubią ryby lub po prostu cieszyć się w przyrodzie.

Aby zobaczyć wszystkie różnych kolorów i odmian, i zamówić bezpośrednio na stronie naszego sklepu internetowego : www.itati.se
(Kliknij na link poniżej)

[2011-08-24 12:43]

Krzyz

Ta wędęczka którą podał Mastiff, jest zdatna do łowienia? Czy to zwykły shit do trzepania kasy na ludziach?
[2011-08-24 13:39]

ryukon1975

Ta wędęczka którą podał Mastiff, jest zdatna do łowienia? Czy to zwykły shit do trzepania kasy na ludziach?

Może i warto, tylko nie wiem w jakim celu.Do łowienia ryb z całą pewnością się to coś nie nadaje.Tytuł oddaje całą istotę rzeczy.

Warto miec taki gadzet

Nie sprzęt tylko gadżet.Ja nie widzę dla tego gadżetu żadnego zastosowania.Możesz co najwyżej położyć go na półce by wszyscy twoi goście widzieli że jesteś wędkarzem.
[2011-08-24 14:20]