Zaloguj się do konta

Fundacja Ratuj Ryby na Rybomanii

utworzono: 2015/01/27 18:40
rafi77

Witam serdecznie zapewne panowie wybieracie sie na Targi Rybomania w dniach 07-08 luty chcialbym zaprosic was do odwiedzenia stoiska Fundacji "Ratuj Ryby"zalozonej przez mojego kolege ja w swojej skromnej osobie bede mu pomagał takze do zobaczenia!Pozdrawiam.
[2015-01-27 18:40]

rafi77

Tu jest link do strony http://www.ratujryby.pl/index.html#aktualnosci a takze na FB
[2015-01-27 18:45]

slawol81

Polecam. Warto zajrzeć i porozmawiać o szczytnej idei tej fundacji. Brawa dla Sebastiana założyciela fundacji za pomysł, chęci oraz determinacje w dążeniu do realizacji tego projektu.Oby więcej takich inicjatyw.
[2015-01-27 19:42]

Jędrula

PZW pomaga...


Jakiś sklep ? PZW pomaga ? No coś tu nie gra ? To prowokacja czy ktoś biznes robi ?

Ratuj Ryby z PZW.

PZW Poznań wspomaga bezpośrednio działalność Fundacji Ratuj Ryby.

[2015-01-27 19:52]

perwer

Fundacja realizuje swoje cele dzięki zaangażowaniu podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, którym nie jest obojętne nasze środowisko oraz rodzinna, etyczna rekreacja.

Pomagając nam:

  • Ochronisz środowisko naturalne.
  • Ochronisz wody śródlądowe.
  • Ochronisz ryby.
  • Przyczynisz się do obfitszych zarybień.
  • Przyczynisz się do zrównoważonego wykorzystywania zasobów naszych wód.
  • Wypromujesz ekosystemy wodne.
  • Wypromujesz i przyczynisz się do poprawy etyki wędkarskiej.
  • Wpłyniesz na edukację.
  • Wpłyniesz na szkolenia.
  • Wypromujesz zdrową i rodzinną rekreację.
  • Stworzysz historię dla naszych pokoleń.
  • Pomożesz oddać naturze, co zabraliśmy.


Powstaliśmy, by pomagać.
Dzięki Tobie pomagamy ! :)

Fundacja została stworzona przez ichtiologa, pasjonata wędkarstwa, człowieka z pasją szkoleniową.
Inicjatywą powstania fundacji kierowały wyrzuty sumienia związane z pytaniem: co my zrobiliśmy z tymi wodami ?

Cele fundacji:

  • Ochrona środowiska naturalnego.
  • Ochrona wód śródlądowych.
  • Ochrona ryb.
  • Propagowanie i promocja ekosystemów wodnych.
  • Propagowanie i promocja etyki wędkarskiej.
  • Zarybianie.
  • Edukacja.
  • Szkolenia.
  • Rekreacja.


masakra..

[2015-01-27 20:01]

ryukon1975

PZW pomaga...


Jakiś sklep ? PZW pomaga ? No coś tu nie gra ? To prowokacja czy ktoś biznes robi ?

Ratuj Ryby z PZW.

PZW Poznań wspomaga bezpośrednio działalność Fundacji Ratuj Ryby.









Jędrula nie szukaj dziury w całym. Kup konserwę rybną tak jak ja dzisiaj i uratuj kilka ryb.

[2015-01-27 20:04]

Jędrula

No właśnie Krzychu , coś mi tu zajeżdża śledziami ? [2015-01-27 20:09]

zbyszek73

myśliwi wprowadzają no kill
[2015-01-27 22:58]

cierpliwy1

Jeżeli ta fundacja za przyjaciela i partnera ma PZW to nic z tego nie będzie i słusznie kolega napisał ,że to jakaś lipa.Nie polecam odwiedzanie takich stoisk ,bo tak na prawdę niczemu ani nikomu to nie służy.Wszyscy wiemy jakie podejście ma PZW  grabić grabić i jeszcze raz grabić  [2015-01-28 10:02]

Fundacja , czyli pomysł na biznes. Non profit byłoby stowarzyszeniem . Co nie oznacza, że nie można pomagać zarabiając. Wielka Orkiestra też jest fundacją prawda. A jakie macie prawdziwe intencje i co rzeczywiście zrobicie dla ryb to mam nadzieję, że będziecie informować. Życzę powozdenia [2015-01-28 16:05]

grzegorz not

PZW pomaga...


Jakiś sklep ? PZW pomaga ? No coś tu nie gra ? To prowokacja czy ktoś biznes robi ?

Ratuj Ryby z PZW.

PZW Poznań wspomaga bezpośrednio działalność Fundacji Ratuj Ryby.









Jędrula nie szukaj dziury w całym. Kup konserwę rybną tak jak ja dzisiaj i uratuj kilka ryb.

 

 

A konserwa rybna to niby z czego? :-)



[2015-01-31 12:08]

ryukon1975

Konserwa rybna składa się z uwięzionych ryb. Należy je uwolnić. Czyli :

- konserwę otworzyć

-zawartość zjeść

- i wypuścić jakby powiedział Zagłoba niepolitycznym otworem w ciele :)

[2015-01-31 12:15]

Bernard51

Konserwa rybna składa się z uwięzionych ryb. Należy je uwolnić. Czyli :

- konserwę otworzyć

-zawartość zjeść

- i wypuścić jakby powiedział Zagłoba niepolitycznym otworem w ciele :)

Taka forma mi się podoba zjedz i wydal, czyli w skrócie Zje&Wyd.

"No właśnie Krzychu , coś mi tu zajeżdża śledziami ?"

Oj Jędruś z tego otworu to śledziem nie zajeżdża !

[2015-01-31 16:05]

rafi77

Przeciez nie bedzie chcial ktos przyjsc to nie przyjdzie a jak odrazu do tematu podchodzi sie ze cos tu smierdzi to juz wasz problem,czlowiek chce wyklada aktualnie wlasne fundusze chce cos zmienic jesli nie chcecie pomóc to chociaz nie przeszkadzajcie i tyle w tym temacie.Pozdrawiam.
[2015-02-02 19:17]

Pablo-82

To jest tylko nabijania sobie kieszeni kasą i przy okazji PZW. Jak można płacić kasę za zarybianie skoro to powinno robić PZW.


Druga sprawa, że skoro PZW ma w statucie kontrolowany odłów ryb to może je sprzedawać. Dopóki nie uleczymy chorego systemu, to nie ma szans na cokolwiek zdziałać.

[2015-02-10 14:43]

JKarp

Druga sprawa, że skoro PZW ma w statucie kontrolowany odłów ryb to może je sprzedawać.
Wskaż gdzie jest ten zapis w statucie PZW ?
JK [2015-02-10 15:08]

Przeciez nie bedzie chcial ktos przyjsc to nie przyjdzie a jak odrazu do tematu podchodzi sie ze cos tu smierdzi to juz wasz problem,czlowiek chce wyklada aktualnie wlasne fundusze chce cos zmienic jesli nie chcecie pomóc to chociaz nie przeszkadzajcie i tyle w tym temacie.Pozdrawiam.



Kolego tu na wedkuje nikogo nie obchodzi coś co jest związane z faktycznym działaniem tak realnie na rzecz ochrony środowiska naturalnego ryb czy tak ogólnie. Cała energia większości użytkowników (choć nie wszyscy) idzie w kierunku wyśmiewania, doszukiwania się drugiego dna oraz narzekania jak to jest źle w PZW itd. Magia internetu.  [2015-02-10 19:41]

wartoslaw

myśliwi wprowadzają no  kill

Trochę nie w temacie, ale ten tekst roz,,bał mnie na maxa!!!! [2015-02-10 20:16]