Fundacja Ratuj Ryby na Rybomanii

/ 17 odpowiedzi
Witam serdecznie zapewne panowie wybieracie sie na Targi Rybomania w dniach 07-08 luty chcialbym zaprosic was do odwiedzenia stoiska Fundacji "Ratuj Ryby"zalozonej przez mojego kolege ja w swojej skromnej osobie bede mu pomagał takze do zobaczenia!Pozdrawiam.
rafi77


Tu jest link do strony http://www.ratujryby.pl/index.html#aktualnosci a takze na FB (2015/01/27 18:45)

slawol81


Polecam. Warto zajrzeć i porozmawiać o szczytnej idei tej fundacji. Brawa dla Sebastiana założyciela fundacji za pomysł, chęci oraz determinacje w dążeniu do realizacji tego projektu.Oby więcej takich inicjatyw. (2015/01/27 19:42)

Jędrula


PZW pomaga...


Jakiś sklep ? PZW pomaga ? No coś tu nie gra ? To prowokacja czy ktoś biznes robi ?

Ratuj Ryby z PZW.

PZW Poznań wspomaga bezpośrednio działalność Fundacji Ratuj Ryby.

(2015/01/27 19:52)

perwer


Fundacja realizuje swoje cele dzięki zaangażowaniu podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, którym nie jest obojętne nasze środowisko oraz rodzinna, etyczna rekreacja.

Pomagając nam:

  • Ochronisz środowisko naturalne.
  • Ochronisz wody śródlądowe.
  • Ochronisz ryby.
  • Przyczynisz się do obfitszych zarybień.
  • Przyczynisz się do zrównoważonego wykorzystywania zasobów naszych wód.
  • Wypromujesz ekosystemy wodne.
  • Wypromujesz i przyczynisz się do poprawy etyki wędkarskiej.
  • Wpłyniesz na edukację.
  • Wpłyniesz na szkolenia.
  • Wypromujesz zdrową i rodzinną rekreację.
  • Stworzysz historię dla naszych pokoleń.
  • Pomożesz oddać naturze, co zabraliśmy.

Powstaliśmy, by pomagać.
Dzięki Tobie pomagamy ! :)

Fundacja została stworzona przez ichtiologa, pasjonata wędkarstwa, człowieka z pasją szkoleniową.
Inicjatywą powstania fundacji kierowały wyrzuty sumienia związane z pytaniem: co my zrobiliśmy z tymi wodami ?

Cele fundacji:

  • Ochrona środowiska naturalnego.
  • Ochrona wód śródlądowych.
  • Ochrona ryb.
  • Propagowanie i promocja ekosystemów wodnych.
  • Propagowanie i promocja etyki wędkarskiej.
  • Zarybianie.
  • Edukacja.
  • Szkolenia.
  • Rekreacja.

masakra..

(2015/01/27 20:01)

ryukon1975


PZW pomaga...


Jakiś sklep ? PZW pomaga ? No coś tu nie gra ? To prowokacja czy ktoś biznes robi ?

Ratuj Ryby z PZW.

PZW Poznań wspomaga bezpośrednio działalność Fundacji Ratuj Ryby.









Jędrula nie szukaj dziury w całym. Kup konserwę rybną tak jak ja dzisiaj i uratuj kilka ryb.

(2015/01/27 20:04)

Jędrula


No właśnie Krzychu , coś mi tu zajeżdża śledziami ? (2015/01/27 20:09)

zbyszek73


myśliwi wprowadzają no kill (2015/01/27 22:58)

cierpliwy1


Jeżeli ta fundacja za przyjaciela i partnera ma PZW to nic z tego nie będzie i słusznie kolega napisał ,że to jakaś lipa.Nie polecam odwiedzanie takich stoisk ,bo tak na prawdę niczemu ani nikomu to nie służy.Wszyscy wiemy jakie podejście ma PZW  grabić grabić i jeszcze raz grabić  (2015/01/28 10:02)

u?ytkownik108412


Fundacja, czyli pomysł na biznes. Non profit byłoby stowarzyszeniem. Co nie oznacza, że nie można pomagać zarabiając. Wielka Orkiestra też jest fundacją prawda. A jakie macie prawdziwe intencje i co rzeczywiście zrobicie dla ryb to mam nadzieję, że będziecie informować. Życzę powozdenia (2015/01/28 16:05)

grzegorz not


PZW pomaga...


Jakiś sklep ? PZW pomaga ? No coś tu nie gra ? To prowokacja czy ktoś biznes robi ?

Ratuj Ryby z PZW.

PZW Poznań wspomaga bezpośrednio działalność Fundacji Ratuj Ryby.









Jędrula nie szukaj dziury w całym. Kup konserwę rybną tak jak ja dzisiaj i uratuj kilka ryb.

 

 

A konserwa rybna to niby z czego? :-)

(2015/01/31 12:08)

ryukon1975


Konserwa rybna składa się z uwięzionych ryb. Należy je uwolnić. Czyli :

- konserwę otworzyć

-zawartość zjeść

- i wypuścić jakby powiedział Zagłoba niepolitycznym otworem w ciele :)

(2015/01/31 12:15)

Bernard51


Konserwa rybna składa się z uwięzionych ryb. Należy je uwolnić. Czyli :

- konserwę otworzyć

-zawartość zjeść

- i wypuścić jakby powiedział Zagłoba niepolitycznym otworem w ciele :)

Taka forma mi się podoba zjedz i wydal, czyli w skrócie Zje&Wyd.

"No właśnie Krzychu , coś mi tu zajeżdża śledziami ?"

Oj Jędruś z tego otworu to śledziem nie zajeżdża !

(2015/01/31 16:05)

rafi77


Przeciez nie bedzie chcial ktos przyjsc to nie przyjdzie a jak odrazu do tematu podchodzi sie ze cos tu smierdzi to juz wasz problem,czlowiek chce wyklada aktualnie wlasne fundusze chce cos zmienic jesli nie chcecie pomóc to chociaz nie przeszkadzajcie i tyle w tym temacie.Pozdrawiam. (2015/02/02 19:17)

Pablo-82


To jest tylko nabijania sobie kieszeni kasą i przy okazji PZW. Jak można płacić kasę za zarybianie skoro to powinno robić PZW.


Druga sprawa, że skoro PZW ma w statucie kontrolowany odłów ryb to może je sprzedawać. Dopóki nie uleczymy chorego systemu, to nie ma szans na cokolwiek zdziałać.

(2015/02/10 14:43)

JKarp


Druga sprawa, że skoro PZW ma w statucie kontrolowany odłów ryb to może je sprzedawać.
Wskaż gdzie jest ten zapis w statucie PZW ?
JK (2015/02/10 15:08)

u?ytkownik221


Przeciez nie bedzie chcial ktos przyjsc to nie przyjdzie a jak odrazu do tematu podchodzi sie ze cos tu smierdzi to juz wasz problem,czlowiek chce wyklada aktualnie wlasne fundusze chce cos zmienic jesli nie chcecie pomóc to chociaz nie przeszkadzajcie i tyle w tym temacie.Pozdrawiam.



Kolego tu na wedkuje nikogo nie obchodzi coś co jest związane z faktycznym działaniem tak realnie na rzecz ochrony środowiska naturalnego ryb czy tak ogólnie. Cała energia większości użytkowników (choć nie wszyscy) idzie w kierunku wyśmiewania, doszukiwania się drugiego dna oraz narzekania jak to jest źle w PZW itd. Magia internetu.  (2015/02/10 19:41)

wartoslaw


myśliwi wprowadzają no kill

Trochę nie w temacie, ale ten tekst roz,,bał mnie na maxa!!!! (2015/02/10 20:16)