Zaloguj się do konta

Fujishi zmiana marki z Fujitsu

utworzono: 2015/01/23 15:27
wedeczka

Witam,


Przedstawiam fakty w sprawie zmiany nazwy i wyja śnię wątpliwości niektórych forumowiczów.Otóż Urząd Patentowy przyjął i opatentował naszą markę Fujitsu. Jednak po pewnym czasie nasza firma napotkała problem ze strony firmy Fujitsu-simens. W związku z tym zdecydowaliśmy dobrowolnie zaprzestać dalszego używania marki Fujitsu i zarejestrowaliśmy markę Fujishi pod którą pracujemy obecnie.Nie ma to absolutnie żadnego związku ze schodzeniem na tzw. ''tańszy sprzęt''. Oferujemy produkty drogie, najwyższej jakości produkowane w Japonii, średnie pochodzące z Korei i ekonomiczne wytwarzane w Chinach. Jednak jakość nawet tych tańszych już dystansuje konkurencję i nie jest masówką. Można łatwo zauważyć z wypowiedzi użytkowników tego sprzętu(również inne fora internetowe), że osoby które zakupiły na przykład jedną naszą wędkę wiedzą że można polegać na tym sprzęcie i chętnie dokonują kolejnych zakupów. Jeśli chodzi o braki lub niewystarczającą ilość informacji o firmie lub produktach w sieci, to bardzo przepraszamy. Jesteśmy małą rodzinną firmą. Firmę założył mój tata w 1995 roku i nigdy nie stawialiśmy na wielką reklamę i masową produkcję ale na jakość i zadowolenie klienta.

Zapraszam na naszą nową stronę www.sklep.fujishi.pl

Strona nie jest jeszcze ukończona ale w pełni funkcjonuje.

Strona jest na bieżąco rozbudowywana i w najbliższym czasie proszę spodziewać się wiele ciekawych nowości, szczególnie w dziale wędki spinning i feeder.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Paweł Staszewski (Fujishi)






[2015-01-23 15:27]

cezaryabd

Chętnie odwiedził bym Państwa stronę, jednak po wczytaniu linku, na ekranie widoczny jest komunikat:
Nie znaleziono strony o podanym adresie.
Pozdrawiam.
[2015-01-24 17:41]

Arcymisiek

Wpisz w google
[2015-01-24 17:48]

JKarp

Szkoda, ze karpiówka ma tylko cenę a nie ma innych danych.JK [2015-01-24 19:19]

spines21

[2015-01-24 19:51]

projekctx

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem tego szanownego formum, ale juz od pewnego czasu przegrzebuję internet w poszukiwaniu informacji o wędkach Fujitsu/Fujishi.

Powodem tego jest fakt że przed kilku laty miałem w rękach wędkę Shogun w sklepie wędkarkim i musze powiedzieć że bardzo mi się podobała. Sklep niestety został zlikwidowany zanim się zdążyłem na tego kijka zdecydować.

Obecnie są one dostępne w sklepie makarfish.pl oraz http://www.sklep.fujishi.pl/
Ten drugi link na prawdę działa, choć rzeczywiście jak kliknąłem w link podany w pierwszym wpisie tego wątku to wyskoczyła mi ta sama informacja co koledze cezaryabd.

Mam jednakże wątpliwości dotyczące pochodznia tych wędek i będę wdzięczy za rzucenie nieco światla na to. Mianowicie nie ma takiego wytwórcy sprzętu wędkarskiego jak Fujishi, a już na pewno nie w Japonii.
Fujishi to jedynie znak towarowy zarejestrowany pod numerem 010723591, a właściclielem jest "OKOŃ II" Maria Staszewska. Szczegóły:
https://oami.europa.eu/eSearch/#basic/1+1+1+1/fujishi

Trochę mi się to nie zgadza z napisem na blanku MADE IN JAPAN. Ja rozumiem, że jest coś takiego jak OEM i można wyroby konkretnych wytwórców oznaczyć własnym logo, ale chciałbym się dowiedzieć kto jest faktycznym wytwórcą tych wędek.

Pozdrawiam serdecznie, Piotr
[2015-01-25 23:15]

wedeczka

Strona działa. Problem tkwił w odnośniku proszę spróbować teraz.

http://www.sklep.fujishi.pl/

[2015-01-26 12:34]