Zaloguj się do konta

Frolic na ryby

utworzono: 2011/03/06 15:32
Boncki

Witam. Próbował ktoś z Was koledzy suszyć i mielić frolic aby dodać go do zanęty, bądź inne karmy dla psiaków? Z tego co czytałem to jest on miękki i takiego chyba nie dałoby rady zmielić bo wyszłaby papka. Może się ktoś pochwalić sukcesami z tego typu artykułami?
[2011-03-06 15:32]

gruby12345

wsrud karpiarzy co nie ktorych bynajmniej psie zarcie czy nawet kocie jest normalnie uzywane i sypane jak zwykla zaneta prosto do wody takie zarcie ma duzo bialka i czasami jest duzo lepsze niz narkowe pellety maja taki sam zapach niekiedy sklad a sa duzo tansze sam uzywam psiej karmy zamiast pelletu zmusila mnie do tego cena  i sypie ja tak jak leci a efekty sa jak najbardziej pozytywne pozdrawiam
[2011-03-06 15:44]

JaroDaw

Witam. Próbował ktoś z Was koledzy suszyć i mielić frolic aby dodać go do zanęty, bądź inne karmy dla psiaków? Z tego co czytałem to jest on miękki i takiego chyba nie dałoby rady zmielić bo wyszłaby papka. Może się ktoś pochwalić sukcesami z tego typu artykułami?

frolic, jak i inne miękkie karmy suche, mieli się doskonale, gorzej jest ze zwykłymi karmami suchymi, które są dość twarde i zmielenie ich jest pracochłonne. Mieliłem różne karmy (mam nieograniczony dostęp), ale miękkie idą bez problemu. Efekty - brak brań, ale nie oskarżał bym o to karmy, po prostu taki dzień. pozdrawiam
[2011-03-06 16:12]

grzesiek35

A potem sie dziwic,że rybka nie bierze,jak sie ją przyzwyczaja do wynalazków(sami sobie robimy krzywde).Zostawmy psom co psie a kotom co kocie.Za chwilke ktos będzie łowił na liście eukaliptusa albo na pierogi ruskie ze skwarkami.
[2011-03-06 16:48]

szymon198226

czytałem na forum ze koledzy mielom karme wolowom iwten sposób dodajonc pośiekane czerwone robaki nencom węgorza [2011-03-06 19:44]

JaroDaw

A potem sie dziwic,że rybka nie bierze,jak sie ją przyzwyczaja do wynalazków(sami sobie robimy krzywde).Zostawmy psom co psie a kotom co kocie.Za chwilke ktos będzie łowił na liście eukaliptusa albo na pierogi ruskie ze skwarkami.

Może coś racji w tym co piszesz jest, ale co w takim razie jest rybie? Przecież poczynając od zanęt sklepowych, aż po zanęty tradycyjne własnej roboty, podawany jest tak ogromny wachlarz składników, że psia czy kocia karma to pikuś i wcale tak bardzo nie różni składem od produktów użytych w zanętach.  [2011-03-07 09:25]

cienkaryba

Czasami go używam, ale nie  jest taki rewelacajny [2011-09-03 16:21]

może jako składnik zanęty nie (choć podobno ludzie stosują ,zwłaszcza wiosną i jesienią)ale jako dodatek do ciasta na kulki tak i to z niezłym skutkiem [2011-09-03 16:44]

to tak jak byś miał coś do robienia zanęty z chleba ,bo chleb jest dla ludzi albo do łowienia na ziemniaki czy ser żułty [2011-09-03 16:47]

Ostatnio 1kg psiej karmy suchej zmieliłem i dodałem do zanęty na karpia + atraktor halibut, na włosa ziarno karmy+pół kulki proteinowej. efekt? Po godzinie na haku amur 2,70kg może to przypadek, może nie,co sądzicie o tym???
[2011-09-07 07:00]