Zaloguj się do konta

Fox Rapide Load

utworzono: 2014/01/08 20:18
DevilxKAmi

Witam, z czystej ciekawości chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was używał Rapide load od Fox-a? W ub. sezonie zamówiłem sobie przez internet tak na przetestowanie i miałem sporo problemów... Zaczęło się od; Przy pierwszej próbie włozyłem ciężarek przez który przechodzi miekka rurka która wystawała z jednej strony na max 0,5cm - 50g, wsypałem drobny pellet, przy delikatnym "ubijaniu" rozerwałem siateczkę jeszcze przed wrzuceniem do wody. Przy kolejnej próbie trochę zmodyfikowałem zestaw, zmieniłem ciężarek przelotowy na Guru square lead - 28g + pellet. W efekcie udało mi się uformować "kosteczkę" natomiast przy wrzuceniu do wody słychać bylo " śmieszne plasknięcie" po czym siatka wypełniona pelletem dosyć wolno zanurzała się w wodzie. Zastanawiam się jak powinien wyglądać końcowy zestaw przy używaniu Rapie load. Może ktoś tego już używał bądz ma jakieś cenne rady ?Pozdrawiam.  [2014-01-08 20:18]

Halny

Świetna rzecz przy miejscowym nęceniu. Bardzo łatwa i prosta w wykorzystaniu .Polecam.

Nie wiem dlaczego masz problemy. Zawartości się nie "ubija". Podczas zamykania poprzez skręcanie zawartość sama się ściska. Ponadto do PVA nie wkłada się ciężarka a tylko sam przypon z włosem. A najlepiej obejrzeć filmik jak to się robi i już po drugim razie zaskoczysz o co kaman.

https://www.youtube.com/watch?v=bVaJX9gEFvs

[2014-01-09 13:34]

DevilxKAmi

Oglądałem nie raz... W zasadzie na podstawie tego filmiku probowałem zmontować taki sam zestaw. Przyjrzyj się dokładnie na filmiku 1:36 - 1:38... jak dla mnie facet pakuje cieżarek do środka pva, miedzy pellet... [2014-01-09 17:06]