Fox Rapide Load

/ 2 odpowiedzi
Witam, z czystej ciekawości chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was używał Rapide load od Fox-a? W ub. sezonie zamówiłem sobie przez internet tak na przetestowanie i miałem sporo problemów... Zaczęło się od; Przy pierwszej próbie włozyłem ciężarek przez który przechodzi miekka rurka która wystawała z jednej strony na max 0,5cm - 50g, wsypałem drobny pellet, przy delikatnym "ubijaniu" rozerwałem siateczkę jeszcze przed wrzuceniem do wody. Przy kolejnej próbie trochę zmodyfikowałem zestaw, zmieniłem ciężarek przelotowy na Guru square lead - 28g + pellet. W efekcie udało mi się uformować "kosteczkę" natomiast przy wrzuceniu do wody słychać bylo " śmieszne plasknięcie" po czym siatka wypełniona pelletem dosyć wolno zanurzała się w wodzie. Zastanawiam się jak powinien wyglądać końcowy zestaw przy używaniu Rapie load. Może ktoś tego już używał bądz ma jakieś cenne rady ?Pozdrawiam. 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Halny


Świetna rzecz przy miejscowym nęceniu. Bardzo łatwa i prosta w wykorzystaniu .Polecam.

Nie wiem dlaczego masz problemy. Zawartości się nie "ubija". Podczas zamykania poprzez skręcanie zawartość sama się ściska. Ponadto do PVA nie wkłada się ciężarka a tylko sam przypon z włosem. A najlepiej obejrzeć filmik jak to się robi i już po drugim razie zaskoczysz o co kaman.

http://www.youtube.com/watch?v=bVaJX9gEFvs

(2014/01/09 13:34)

DevilxKAmi


Oglądałem nie raz... W zasadzie na podstawie tego filmiku probowałem zmontować taki sam zestaw. Przyjrzyj się dokładnie na filmiku 1:36 - 1:38... jak dla mnie facet pakuje cieżarek do środka pva, miedzy pellet... (2014/01/09 17:06)