fotki, kafelki...

/ 77 odpowiedzi
Szalona


A,czy Węgorze,belony,szczupaki,sandały są ukazane w lepszy sposób? Tomku, nie chodzi o to ,czy jest to karp, okon,czy jazgarz,ale jak juz wczesniej pisalam o brak etyki i estetyki... Mozna zabrac duzego karpia,ale po co? Po to by zrobic obrzydliwe zdjecie w domu i wypier... niesmaczne przerośniętę miecho? Zresztą karp.czy nie karp też ryba. Dla karpiarzy są sensem wędkarskiego życia i nie mozna ich dyskryminowac ze wzgledu na to ,ze nie moga sie wytrzec z powodu nieodpowiednich warunkow... A Stachu sie wkur... i ma rację:P Pozdrawiam (2008/10/29 18:07)

Stachu


Tomek! A czemu podpuszczasz ludzi, otwierając nowy temat i udajesz laika spiningującego wahadłówkami? Masz ich za przygłupów? Na każdym kroku wychodzi to, że nie szanujesz ludzi. Ci, którzy Cię znają przecież wiedzą, że jesteś utytułowanym wędkarzem, od którego można się wiele nauczyć. Byłem z Tobą wiele razy na łódce i żadnego wahadła nie widziałem - za to same "sieki", "krakuski", czy inne rękodzieła. Czemu więc ma służyć wywołana przez Ciebie dyskusja? Czyzbyś chciał (jak zwykle) ograbić jakiegoś uczciwego wędkarza z pomysłu na sukces, nie dając nic w zamian? I Ty się jeszcze bezczelnie obrażasz, próbując zrobić ze mnie tego niedobrego. Nieładnie, oj nieładnie. (2008/10/29 20:56)

t12tom


Stachu, jesteś wspaniały. Wybacz że śmiałem zabrać głos. A komentarze o Wiśle, pozostawię bez komentarza. Na tym kończę. Przy emocjach które wzięły górę, wolę już nic nie pisać. Pisz sobie co chcesz, ale nie masz prawa mnie obrażać. I nie zabieraj głosu przy tym co piszę, gdy górę nad Tobą biorą emocje... Bez zbędnych ukłonów (2008/10/29 21:05)

t12tom


Po za tym patrz uwaz co kto pisze i jaka jest kolejność głosów w danym temacie. No coment. (2008/10/29 21:16)

Stachu


Komentarz do wislanych łowisk był oczywiście złośliwy, bo próbowałeś kogoś podpuścić, żeby Ci sprzedał miejscówkę. Ty sam tego nigdy nie robisz! Strzelając focha po Piłaknie świadomie, z rozwagą i przede wszyskim złośliwie wprowadziłeś nam ludzi pod most. Teraz i Tobie jest ciężko tam połapać, nie mówiąc już o tym, że my z Kiwakiem nie mamy gdzie łódki zaparkować. Czy warto było? Myślę, że nie. Rób sobie, co chcesz. Będziemy rywalizowali nad wodą, a głos będę zabierał, kiedy zechcę i dalej będę niweczył Twoje niecne i "przebiegłe" plany. (2008/10/29 21:24)

t12tom


Dziękuję za określenie się. Gratuluję właściwego wyboru. (2008/10/29 21:34)

t12tom


Dodam, że chyba niedwracalnego. (2008/10/29 21:35)

kalmar


o :) i to jest w miarę obiektywne :) (2008/10/30 08:00)

Stachu


Kalmar chłopaku! A Ciebie co boli? Rozwiń temat, bo nie łapię tych skrótów myślowych. pozdro (2008/10/30 15:25)

u?ytkownik3510


Stachu ile ty masz lat człowieku jeśli z ciebie taki etyk to napisz co się stało z tym dorszem który tak dumnie prezentujesz na kutrze??jeśli masz jakieś uwagi dotyczące zdjęć,to powinieneś komentować to w sposób bardziej kulturalny a nie z całą nienawiścią atakować FRASZKE i mnie świat chcesz zbawić czy nie możesz uszanować woli wędkarzy którzy zabierają ryby do domu???przecież nie zostały one złapane w sposób nieprzepisowy pozwala na to regulamin wiec po co krzyczysz jeśli dostanę wiadomość zabraniającą umieszczania takich zdjęć z pewnością usunę je i zostawię tylko te na tle wody z całym szacunkiem dla ciebie!!!!!ale czemu tylko wytykasz i rzucasz nami jako przykładami???jak już chcesz to wymieniaj wszystkich np,nasz kadrowicz pseudo sicina tez prezentuje dorodne okonie na tle kuchni czy może klatki schodowej z całym szacunkiem dla niego pozdrawiam wszystkich!!!!! (2008/10/30 20:28)

u?ytkownik3510


Stachu jeszcze jedno bez obrazy dla ciebie ale twoje fotki są tak cudowne ze tylko podziwiać -krwawiący sum nadaje sie na pierwsza stronę czasopisma,zdychający leszcz w twoich pięknych raczkach tez!!!mimo to pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!! (2008/10/31 10:08)

Stachu


Cześć Dadin! Miło mi, że podjąłeś temat.
Zgodzę się, że ton moich wypowiedzi był napastliwy, ale tak było w zamiarze. Zaczynając temat: "Fotki, kafelki..." akurat Twoja i Fraszki galerie były pod ręką, dlatego właśnie Was napiętnowałem.
Mimo wszystko gratuluję okazowych ryb, tylko proszę zrób to dla nas i filmuj ryby nad wodą. Proszę też, abyś nie propagował niedozwolonych metod połowu, bo zdesperowani wędkarze mogą je w chwilach słabości wykorzystać.
Zdaję sobie doskonale sprawę, że zaczynając krytykę innych i ja znajdę się pod lupą i oto właśnie zbiera się nade mną Sąd Kapturowy. Bardzo chętnie odpowiem na Twoje zarzuty.
Leszcza w dobrej kondycji wypuściłem do wody, sum niestety zassał za głęboko, ale posiliłem się przynajmniej o plener i nie była to łazienka. Jeżeli chciałbyś się wczuć w losy dorszy, to przeczytaj proszę moje wypociny pt."Requiem dla dorsza" i wtedy mnie oceń, bo tekst ten napisałem bardzo szczerze,
od serca. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów nad wodą. (2008/10/31 11:32)

u?ytkownik3510


STACHU dziękuję ze odpisałeś masz duzo racji w tym co piszesz ale chciałbym wyprostowac jeszcze pewną rzecz a mianowicie nie wszystkich zdjecia na tym portalu pochodza z łowisk PZW więc tylko pragne poinformowac ze kazdy dzierzawca wody posiada rózne limity na poszczególne ryby pozdrawiam CIEBIE!!!!!!!! (2008/10/31 12:00)

Stachu


Witam Cię Darek ponownie!
Cieszę się bardzo, że emocje już opadają. Sprawę kompletów, o które Cię (niesłusznie i tu przepraszam!) pomówiłem, słusznie wychwycił wielu imion Tomek-Kosa-pzw28-t12tom. Oczywiście, że na łowiskach komercyjnych one
nie obowiązują. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia nad wodą, bo może dane nam będzie stanąć w szranki podczas jakiś zawodów? (2008/10/31 15:29)

t12tom


Stachu. Dla Twojej informacji stwierdzę jedną, istotną dla mnie kwestię. Imię, odkąd pamiętam, zawsze miałem jedno. Nigdy go nie zmieniłem, jak również nie nabyłem nowego. Dla przypomnienie, Tomek. Oczywiście można je odmieniać. (2008/10/31 15:38)

u?ytkownik3517


Stachu ty chyba jesteś zaprogramowany żeby obrażac wszystkich i wszystko,a sam nie znosisz żadnej krytyki i jesteś skłonny zbluzgac nawet kolegę,tylko dlatego ze ma odmienny pogląd.Kreujesz się na zbawce świata a sam trzymasz paluchy w skrzelach ryb i świrujesz że ratujesz Bałtyk.Albo co ma znaczyc ta fotografia na której trzymasz suma w wyimaginowanym spęrzecie trzymająca rybę za pysk(dotyczy to również łysego węża) ta ryba już jest inwalidą i kręgosłup jest w kipach ale to was oczywiście nie przeraża,gdzie tu mowa o dalszym życiu tej czy innej ryby.Widzę że ty masz zawsze wytłumaczenie na przykład że ryba głęboko wzięła i jest krew,tylko tobie może się to przytrafic bo reszcie wara(typowe). Ja w odróżnieniu od was ryby które zabieram do domu uśmiercam na miejscu,chyba tak jest lepiej.Czyż na zawodach spiningowych nie przynosi się do wagi ryby uśmierconej i tylko w imię dobrej zabawy. Oczywiście bardzo lubię jeśc ryby i cała rodzinka i nie widzę powodu żebym wszystkie złowione ryby wypuszczał a potem biegusiem leciał do hali rybnej albo co gorsze do kłusoli po kawałek starej ryby.Oczywiście wypuszczam też czego niema na fot.Moim największym grzechem jest to że nie zabieram aparatu nad wodę no i to że często jadę na wędkowanie sam i technicznie ciężko bez statywu robic fot. Krytykowanie łazienki,salonów,kuchni itp.jest dośc dobitne i pozstawie bez komentarza.Swoisty jest też sposób obrażania mnie dadina i innych,po prostu nie widzieliśmy że jest to portal zarezerwowany tylko dla wędkarzy robiących zdjęcia nad wodą (a broń Boże odwróc się w drugą stronę od wody)czyli inni nie tu mają czego szukac.Czy tak? Natomiast szalona zachowuje się tak jak by nie wiedziała jak smakuje rybie mięso a robi uwagi że duża ryba to smakuje przynajmniej jak trucizna .Ciekawe skąd o tym wie ,chyba z opowiadań. I prosiłbym o łagodniejszy język bo te wulgaryzmy to lekka przesada.Radziłbym byc cholerykiem nad wodą ,ciekawe jakie by to miało konsekwencje. Większośc z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu i nikt nie jest doskonały ale należy popatrzyc najpierw na siebie. Lubiący łowic,wypuszczac i jeśc (dziwne prawda?) (2008/10/31 17:22)

u?ytkownik3517


A jeszcze jedno.Wydaje mi się że ta agresja spowodowana jest ,mówiąc banalnie zwykłą zazdrością (normalnie w świecie gul).Niektórzy wędkarze nie potrafią się tego pozbyc ale to takie typowe dla wędkarzy.Jeżeli chodzi o limity to muszę powiedziec że byłem tam jak widac po zdjęciu z fotografem i te ryby nie były tylko moje.No widzę że i z tego trzeba się tlumaczyc to bardzo meczące.Najgorse to jest jak ktoś nic nie wie a wszystkich i wszystko atakuje. (2008/10/31 17:51)

u?ytkownik3517


Słuchaj łysy wężu czy możesz mi powiedziec gdzie na moich zdjeciach jest szczupak z myszą nad wodą ,bo ja wiem tylko o szczupaku z myszą w domu na zlewozmywaku.Więc proszę sprawdź najpierw dokładnie a potem zabieraj głos ,wtedy dyskusja ma jakiś sens. (2008/10/31 19:26)

u?ytkownik3517


Cóż za swoboda wypowiedzi a jaka sugestia ,nie do odrzucenia. (2008/10/31 19:32)

u?ytkownik3517


A jaki jest dla ciebie Stachu nie dziwny komplet i raczej patrz na ryby a nie na muskuły,dla zdrowia lepiej! (2008/10/31 19:34)

Bop


nooo ja bym "Requiem dla dorsza" nie nazwał wypocinami. nie to że się podlizuje ale to był jak nie najlepszy to jeden z najlepszych artykułów jaki przeczytałem na tym portalu. warto przeczytac kto jeszcze nie przeczytał. (2008/10/31 19:37)

Stachu


Witam Cię Fraszka!
Twoje wzburzenie jest zrozumiałe, bo oto ktoś odważył się powiedzieć Ci wprost: JESTEŚ ZWYKŁYM MIĘSIARZEM! To co prezentujesz, niewiele ma wspólnego z wędkarstwem.
Ja nie uważam się za zbawcę, ale mam moralne prawo takim jak Ty zwrócić uwagę. Nie porównuj się do mnie, bo to dla mnie wielka obelga.
Suma i dorsze sfotografowałem martwe, a Twoje trofea, gdyby nie sceneria są naprawdę imponujące i oczywiście w pewnym sensie wolałbym, żebym to ja, a nie Ty je złapał. Większości z nich zwróciłbym wolność! (2008/10/31 20:44)

u?ytkownik3517


Witam Stacha! To może ty mi wytłumaczysz co to jest wędkarstwo,kryształowy panie? I nawet nie próbuje porównywac się do ciebie,bo dzieli nas ogromna przepaśc kulturalna.A co do moralnego prawa zwracania uwagi to uważasz się za coś lepszego,nie sadze tak samo zjadasz ryby i zabierasz je do domu.To że nie dodałeś fotek z domu (a na pewno takie posiadasz)to nie czyni cię kimś lepszym.I dlatego mogę też na ciebie powiedziec mięsiarz(mam do tego prawo). Jeżeli chodzi tobie o wypuszczanie ryb ,to muszę ci powiedziec że wypuściłem więcej ryb niż byc może tobie udało się złowic w całym twoim nerwowym i obłudnym życiu.I przestań już przeżywac te ryby i zacznij je łowic.Badź sobą ! (2008/10/31 21:12)

Stachu


Wyluzuj Fraszka, nadęty łowco nad łowcami! Oczywiście, że posiadam zdjęcia z rybami robione w domu. Tylko, że się z nimi tak jak Ty nie obnoszę. Po prostu się ich wstydzę! Dlaczego zarzucasz mi obłudę? Nerwowy, aż tak nie jestem, bo spokój ducha trenuję wędkując. Jutro wypływam na sandałka pod most siekierkowski i pewnie znowu sobie nieźle połapiemy. Rok temu z kolegą podczas kilkugodzinnej zasiadki złapaliśmy tam we dwóch 102 sztuki(spiningując), a do domu zabraliśmy po jednym. Ty, to byś sobie dopiero pojadł.... (2008/10/31 21:36)

u?ytkownik3517


Stachu dobrze że tysiąc tych sandaczyków nie okaleczyłeś a nawiasem mówiąc pseudo wędkarzu chyba nawet nie wiesz że pod mostem nie wolno łowic kryształowy panie.Śmiech mnie ogarnia jak słucham tego bełkotu. (2008/10/31 21:47)