Fotel Jaxon

/ 12 odpowiedzi
co sadzicie o tym fotelu ??  jaxon-ak-kzx014

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Haryyy5

On kosztuje 100 zł. Za 120 złotych możesz już kupić sobie elektrostatyka jakieś tańsze modele.
http://allegro.pl/fotel-skladany-elektrostatyk-gratis-f-8-s-i4327016598.html
Dla mnie wybór jest oczywisty. Nie mówię że ten jaxon jest zły ale skoro za podobne pieniądze możesz kupić coś sprawdzonego i docenionego przez wielu to po co eksperymentować ?

Osobiście to nie kupiłbym żadnego z nich, lepiej dozbierać kasy i kupić któryś z większych modeli, który w przyszłości po dokupieniu podnóżka będziesz mógł wykorzystać żeby się zdrzemnąć.

Mam taki zestaw, z największym w ofercie elektrostatyka fotelem :

http://allegro.pl/fotel-wedkarski-elektrostatyk-fk2-podnozek-wroclw-i4351256855.html

Wiadomo że nie ma co porównywać tego do wielkich karpiowych łóżek na których człowiek wyśpi się prawie jak w domu ale na jedną czy dwie noce zda egzamin i przynajmniej jak dla mnie komfort jest wystarczający. (2014/06/23 12:03)

użytkownik180298

Kol. Ma racje lepiej zainwestuj w eloktrostatyka -niby siedzi sie tak samo ale na nim posiedzisz pare lat dłuźej (2014/06/23 12:40)

z@mela

znając jaxona to ten  fotel rozleci się na 1 wyprawie  tak jak wszystko co dotychczas kupilem z tej firmy dosłownie 99% rzeczy rozwalilo się w trakcie pierwszych 3 wypraw.
Kup lepiej elektrostatyka bo fotel kupuje sie na X lat więc warto kupić porządny, (2014/06/23 12:55)

pompips

Również przychylam się do przedmówców i wychwalać będę elektrostatyka mam f5r z stolikiem i podpórką stolik ok podpórka nie. Polecam ten fotel moja masa to około 130kg mam go już chyba trzeci sezon i nic się z nim nie dziej nic a na rybach jestem bardzo często.
Link do recenzji fotela F5R rybymojezycie.com.pl (2014/06/23 13:05)

koltunio

Dzieki panowie po namysłach wybrałem elektrostatyka :D  (2014/06/24 09:33)

berthold

znając jaxona to ten  fotel rozleci się na 1 wyprawie  tak jak wszystko co dotychczas kupilem z tej firmy dosłownie 99% rzeczy rozwalilo się w trakcie pierwszych 3 wypraw.
Kup lepiej elektrostatyka bo fotel kupuje sie na X lat więc warto kupić porządny,

to po diabła kupujesz za 30 zł np wędka w tej kasie to shimano ma tak samo dziadowstwo kup jaxona np wędkę za 200zł wzwyż i zobaczysz ile wytrzyma a parametry będą lepsze niż innych firm w tej cenie .jednym słowem ile dasz tyle masz
ja w 2000 roku kupiłem topowy spinning seri genezis i do dzisiaj parametrami bije na głowę np takie shimano catany ..po prostu nie kupować najtańszego chłamu i będziesz zadowolony a nie klapał jęzorem że be .nic zza darmo (2014/06/24 10:00)

użytkownik102837

Dokładnie jestem takiego samego zdania, jaxon ma dobre kije ale z wyższej półki te tańsze są niestety gorsze.

Ps. Ogólnie jeśli chodzi o niską klasę to moim zdaniem mikado ma bardzo fajne propozycje warte uwagi.

Pozdrawiam Boczny trok (2014/06/24 10:08)

koltunio

siemanko dzisiaj dostałem fotel elektrostatyka f8r jest genialen :D dzeki  (2014/07/02 17:24)

z@mela

Co do jaxona  to kupilem kiedys pokrowiec na wędki za 8 dyszek czyli cena podobna jak u konkurencji  Cormoran itp i co ?? rozleciał się  na pierwszym wyjeżdzie - odpadł pasek do wieszania na ramieniu a w srodku 3 kije i kilka podpórek   w efeksie  złamałem korbke kolowrotka a pokrowiec przeszedl kilka napraw ale ciagle cos sie  w nim chrzanilo i  go zjarałem w ognisku.
Okulary polaryzacyjne  kupilem jaxona bo   dobrze leżaly to wielki +  ale wytrzymalość  to nieporozumienie .

Bat legend pole  zlamany chyba 8 razy  2 element od gory , spin atlantis , crystalis  polamane  a tez za nie w swoim czasie  malo nie dalem   to taka firma i juz. (2014/08/13 10:23)

SVT

Co do jaxona  to kupilem kiedys pokrowiec na wędki za 8 dyszek czyli cena podobna jak u konkurencji  Cormoran itp i co ?? rozleciał się  na pierwszym wyjeżdzie - odpadł pasek do wieszania na ramieniu a w srodku 3 kije i kilka podpórek   w efeksie  złamałem korbke kolowrotka a pokrowiec przeszedl kilka napraw ale ciagle cos sie  w nim chrzanilo i  go zjarałem w ognisku.
Okulary polaryzacyjne  kupilem jaxona bo   dobrze leżaly to wielki +  ale wytrzymalość  to nieporozumienie .

Bat legend pole  zlamany chyba 8 razy  2 element od gory , spin atlantis , crystalis  polamane  a tez za nie w swoim czasie  malo nie dalem   to taka firma i juz.

Jako wędkarz (posiadacz szanujący), tak długo będzie trwały sprzęt. Ja posiadam kilka kijków Jaxona, spining Jaxon Panther 2.70-10/40. Już 7 lat mi służy, sporo na niego dorodnych ryb złowiłem i nic się z nim nie dzieje. Siatki i inne akcesoria, jeżeli dbasz to masz. Co do mojego kija, kolega kupił sobie eleganckiego kijka za 200 zł. Jakiegoś Mistralla. I co kij strzelil przy szczupaku 3kg, który zrobił świece. Znowu syn sąsiada, załatwił wędeczke, zapominając zdjąć z dachu auta. Ruszyłem i jego wędka się rozsypała. PS: Czy to wina producenta, że jesteśmy nieuważni ? (2014/08/13 10:41)

jackotis

Co do jaxona  to kupilem kiedys pokrowiec na wędki za 8 dyszek czyli cena podobna jak u konkurencji  .... rozleciał się  na pierwszym wyjeżdzie - odpadł pasek do wieszania na ramieniu a w srodku 3 kije i kilka podpórek   w efeksie  złamałem korbke kolowrotka ....

Bat legend pole  zlamany chyba 8 razy  2 element od gory , spin atlantis , crystalis  polamane....

Osobiście posiadam dużo sprzętu Jaxona i nie narzekam. Jeżeli po upadku pokrowca (co to była za wysokość ?) złamałeś korbkę to świadczy tylko o jakości używanego kołowrotka...kilka razy złamany bat - na rybie czy konarach, 8 razy (gdzie reklamacja) ??? posiadam 8 metrowego Jaxona XT Pro Turbo, leszczyki po 50- kila centów holuję i wędka w całości... Okulary kupiłeś dla szpanu ( bo dobrze leżały) czy patrzyłeś na praktyczność. Tyle razy firma Cię rozczarowała (pokrowce , wędki , okulary) to po co kolejne u nich zakupy bo tanio ... tanio to teraz u Ruska porządnego sprzętu nie kupisz. Następnym razem pomyśl zanim wydasz swoje złotówki czy jaednak nie dołożyc ich kilka aby później nie narzekać. Pozdrawiam
(2014/08/13 17:24)

z@mela

Od ostatnio zakupionych okularów bo leżaly bo tylko Jaxon  robi okulary z szerokimi noskami  i tylko dlatego je wybralem bo dobrze dolegaly  ale po za tymi  okularami   produktów tej firmy unikam  jedynie czasem świetliki kupię bo na stacji benzynowej   po drodze na lowisko tylko takie maja .

Bat byl dawno po gwarancji więc za kazdy element placilem  a jeszcze plecionka  new koncept chyba taka szara niby  FISZ TU AP  16kg  jakbym wyciagnal z tego pierwiastek   to i tego nie wytrzymywalo bo na 1kg odwazniku rwała się jak nitka ale jak to mawiaja czosnkowi ludzie cos jest warte  tyle ile kosztuje. (2014/08/13 17:30)