Zaloguj się do konta

Fotel Elektrostatyk FK5 P

utworzono: 2014/08/23 00:24
swyniu

Koledzy i koleżanki i koledzy proszę o opinie tego fotelika
[2014-08-23 00:24]

Lujski

jak dla mnie super
[2014-08-23 12:27]

Przemo-77

Ja użytkuje F5R. Elektrostatyk to pewniak. Jak masz kasę to spokojnie go bierz. Fotele niezwykle trwałe i wygodne.
[2014-08-23 22:04]

Danii

Koledzy pytanie. Czy ten fotelik nadaje się na zawody spławikowe przy użyciu metody bat/tyczka?
Czy jest to tylko i wyłącznie fotel dla karpiarzy? Z góry dziękuje za odpowiedź.
[2014-12-15 00:08]

Jędrula

Koledzy pytanie. Czy ten fotelik nadaje się na zawody spławikowe przy użyciu metody bat/tyczka?
Czy jest to tylko i wyłącznie fotel dla karpiarzy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Matko i córko !!! A co to za pytanie ?! Czym różni się fotel z którego łowi spławikowiec od fotela z którego łowi grunciarz - karpiarz ? 
Już wiele lat łowię z tego krzesła różnymi metodami , w tym batem i nie zauważyłem żadnych z tym związanych problemów :)

[2014-12-15 08:03]

Haryyy5

Niestety, jest to podobnie jak cała seria, fotel przeznaczony typowo do połowu karpi. Na każdym modelu pisze wyraźnie CARP. Teoretycznie może i dałoby się wykorzystać do połowu innych ryb ale na pewno nie byłoby to wykorzystanie fotela zgodnie z przeznaczeniem, watpię żeby były wtedy jakieś efekty połowu. Może po wprowadzeniu jakichś modyfikacji nadałby się na inne gatunki. Wydaje mi się że kluczowa byłaby w tym wypadku przeróbka polegająca na naszyciu jakiejś łaty na ten napis CARP.

Ja mam FK2 + podnóżek. Jest to największy ich model i szczerze polecam. Solidny i wygodny. Po dołączeniu podnóżka przespanie jednej czy dwóch nocy na nim nie stanowi żadnego problemu czy wielkiego dyskomfortu

[2014-12-15 14:23]

Danii

Dzięki koledzy za odpowiedź. Dwie odpowiedzi i dwie sprzeczne opinie i tak mi pozostał mętlik w głowie ;-)

chyba się skuszę na zakup. Jak do bata mi nie będzie pasować to w zapasie ma feederka to się sprzęt się nie zmarnuje.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Święta i Nowy 2015 Rok.

[2014-12-16 00:34]

Jędrula

Dzięki koledzy za odpowiedź. Dwie odpowiedzi i dwie sprzeczne opinie i tak mi pozostał mętlik w głowie ;-)

chyba się skuszę na zakup. Jak do bata mi nie będzie pasować to w zapasie ma feederka to się sprzęt się nie zmarnuje.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Święta i Nowy 2015 Rok.

Kolego  , czytaj miedzy wierszami :) ! @Haryyy5 ironizuje , śmieje się po prostu z Twojego podejścia , zresztą mnie też rozbawiłeś . No bo kto kupuje fotel pod spławik czy grunt . Kup te krzesło bo to dobry sprzęt i nie daj się nabierać na sklepowe slogany .

[2014-12-16 07:30]

Ja użytkuje F5R. Elektrostatyk to pewniak. Jak masz kasę to spokojnie go bierz. Fotele niezwykle trwałe i wygodne.

Przemo dobrze radzi. Bierz a nie będziesz żałował.
[2014-12-16 08:42]

Merkusz

Fotel super mam taki od maja tego roku dokładnie ten model. Możesz się nawet wyspać na nim . W przyszłym roku dokupuję "dopałkę" (na nogi) do niego żeby się jeszcze wygodniej rozłożyć. POLECAM !!!
[2014-12-16 11:43]

berthold

no ale najważniejsze -musisz zrobić sobie kilka naszywek typu feder,spławik bo napis karp już jest .hehe
[2014-12-16 16:46]

Danii

Fajnie, że kolegów rozbawiłem hehehehe
Szczerze mówiąc to krzeseł, krzesełek to u mnie dostatek, tylko szukam fotela, który będzie mi służył podczas łowienia na kanale gdzie jest teren nierówny i ciut stromy brzeg a zwykły fotel jest wywrotny.

Co do napisów to i naszywki się znajdą więc nie ma problemu :-)
[2014-12-16 22:55]

zjawasg

Fotel godny polecenia , sam używam go dwa sezony . Ostatnio uszkodziły się przednie nóżki razem z blokadami , niestety nigdzie nie można dostać zapasowych . Postanowiłem zadzwonić do producenta i ku mojemu miłemu zaskoczeniu dostałem całkiem za darmo komplet nowych do całego fotela ( jedyny warunek to odbiór osobisty , co po ustaleniu ze znajomymi z tego forum z Częstochowy nie stanowiło problemu ) .  [2015-02-03 08:44]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia