Zaloguj się do konta

Forma do główek

utworzono: 2012/09/19 10:12
78konrad

witam serdecznie kolegów:) czy wiecie moze  jak zrobic formę do główek jig. chyba ze mozę ktoś z kolegów robi takę formy lub ma na sprzedasz  chętnie kupie formę  do odlewu. czekam na odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie to mój adres kaczor3@op.pl
[2012-09-19 10:12]

JOPEK1971

Zrób sobie z gipsu budowlanego,taka forma wystarczy na kilkadziesiąt lub więcej główek.Jak chcesz się dowiedziec jak to się robi,to pisz na priv.Pomogę. [2012-09-19 10:26]

78konrad

witam serdecznie no bardzo bym chciał sie dowiedziec:) jak to zrobic bo mi chodzi zeby odlac pare gramatur tych główek
[2012-09-20 04:07]

teo

Można kupić gotowe formy.Nie polecam tych z alegro, ale ja zakupiłem w jednej firmie wysyłkowej formę do ciężarków i sobie odlewam.Karpiowe ciężarki o dużej gramaturze są drogie więc zwrot kwoty poniesionej na zakup tej formy szybko się wyzeruje .Posiadają też różne akcesoria do odlewu czy ciężarków czy główek itp.Formy z alegro nie były tak starannie dopracowane ,co za tym idzie produkt finalny potrzebował trochę pracy.Zaznaczę że ta firma nie jest moja,ani nikogo znajomego i nie jest to reklama tylko koleżeńska pomoc ,by kupić coś dobrego i sprawdzonego ,a o to chyba chodzi.Tu masz stronę tej firmy

http://www.formywedkarskie.pl/

[2012-09-20 10:28]