Folia na korku

/ 8 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo spinningowe
Siema! Zdejmować folię na korku na wedzisku? Podobno korek sie kruszy (ja tak słyszalem). mam taką zabezpieczającą folie, taką jakby na nowym TV.
Zionbel


Siema! Zdejmować folię na korku na wedzisku? Podobno korek sie kruszy (ja tak słyszalem). mam taką zabezpieczającą folie, taką jakby na nowym TV.

Nie ściągaj, cenę też został i połoz kij w najlepszym miejscu w domuPOD TELEWIZOREM :)
Coraz ciekawsze te pytania :) (2015/03/10 17:57)

hudzik


Jak by to był Facebook to bym dał lajka twojej odpowiedzi " Zionbel " bo też często pytania  podnoszą mi ciśnienie , a jak wiadomo przy zmianie ciśnienia ryba  słabo bierze :) (2015/03/10 18:08)

Zionbel


Jak by to był Facebook to bym dał lajka twojej odpowiedzi " Zionbel " bo też często pytania  podnoszą mi ciśnienie , a jak wiadomo przy zmianie ciśnienia ryba  słabo bierze :)

Hudzik my nie som na fejsie.Ale i tu ananasów nie brakuje :)Pozdro (2015/03/10 18:21)

barrakuda81


Pewnie że zdejmować... Może w folii dłużej pozostanie czysty ale jak zwilgotnieje o co na rybach łatwo to pod tą folią może nawet zacząć gnić albo zczerneje (co jest chyba równoznaczne). Korek musi oddychac a poza tym ładnie się czyści więc nie ma problemu. (2015/03/10 18:36)

u?ytkownik102837


Tak jak PIOTR napisał zdejmuj. Jeśli tego nie zrobisz i pod folie dostanie się woda a później pojedziesz z kijem w słoneczny dzień nad wodę. To słabej jakości korek może się odparzyć i schodzić mniejszymi lub większymi płatami. Sam kiedyś załątwiłem tak słabej jakości picker jaxona. (2015/03/10 18:41)

kaban


Folia na wędzisku to jak kołowrotek w pudełku... (2015/03/10 19:03)

paweldd


Ooo i to porównanie jest bardzo trafne. (2015/03/10 20:42)

Sith


Już wieeele lat temu, sąsiad kupił nowiutkiego poloneza i jeździł nie zdejmując folii z siedzeń. Dupa mu się pociła, ale tapicerka przez rok (później folia się samoistnie porozrywała) była jak z pod igiełki... ;-))) (2015/03/11 05:31)