Zaloguj się do konta

FishingWithAce - Zakupy niemieckie I - Przynęty gu

utworzono: 2013/01/09 18:21

Witam serdecznie !

 

Najnowszy film porusza tematykę przynęt gumowych, które podczas pobytu w Niemczech zakupiłem. Od firm znanych takich jak Savage, czy Delalande, po nieco mniej, przez zagraniczne  Profi-Blinker, River2Sea, po nasze polskie jak Salmo czy Relax.

Głównym celem moich zakupów, nie było nazbieranie zapasów na sezon wędkarski przynęt, które znam, a raczej kupienie jak największej ilości gum, których niedostane w moich regionalnych, pobliskich sklepach. Czeka mnie zatem w tym sezonie dużo testowania i wyciągania kolejnych wniosku i nauk wędkarskich.

Przynęty, które przejdą testy – które oczywiście będą nagrywane – trafia na listę moich Asów i wtedy ruszę po raz kolejny do Niemiec, po większe ich zapasy.

Poza gumowymi przynętami w filmie jest nieco o montażach i nowych patentach. Montaże firmowe gum Soft4play takie jak LipScull, zwykłe zbrojenie główkami jiggwymi, oraz patenty nieco podobne, do zbrojenia martwej rybki, przy  systemiku  drachkovitcha.

To i jeszcze więcej w tym filmie, oraz zapowiedź tematyki następnych filmów, także zapraszam do oglądania i do następnego !

Muzyka:   https://www.youtube.com/watch?v=HtOqg1gAakA

 

Nasze portale:

www.facebook.com/FWATeam - FanPage

www.facebook.com/fishingwithace - Informacje, zdjęcia i filmy jako pierwsze

Nasz mail: fishingwithace@gmail.com

 

Połamania kija !

https://www.youtube.com/watch?v=vM8th9LRZJg

[2013-01-09 18:21]

Imatyta

Zajebiste i bardzo informatywne wideo :) Sam zakupiłem 5 gum Soft4Play 9cm w różnych kolorach, które czekają na Majowe szczupaki. Praca owych przynęt jest kapitalna, więc liczę na dobre rezultaty, ale to się dopiero okaże. Ciekawy sposób zbrojenia główką ze sprężyną, lecz nie do końca rozumie, jak ją uzbroić w kotwiczkę.
[2013-01-09 19:24]

Poprawiona wersja, odrobinę lepsza jakość i wyrównany poziom głośności.

https://www.youtube.com/watch?v=0fR8PKtVAqw [2013-01-12 10:21]

Daishi

Witam! Ace gdzie mogę kupić te dozbrojki firmy Fox o których wspomniałeś w filmiku?
[2013-01-12 12:08]

Witam.Niestety w Polsce nie widziałem ich w sklepach, przynajmniej nie w moich. Pełna nazwa to FoxRage Finesse Stingers.
Możesz je znaleźć na www.foxrage.comLub: http://www.tedcarter.co.uk/fox-rage/fox-rage-finesse-stingers

Są to jednak zagraniczne portale. Sam kupiłem kilka zestawów, prędzej czy później będę musiał zaopatrzyć się w coś co mogę kupić tutaj, także poszukam czegoś w zastępstwie i na pewno napiszę o tym na moim  blogu.  [2013-01-12 12:25]