Zaloguj się do konta

FishingWithAce - Sezon jesienny 2.

utworzono: 2012/11/11 21:04

Witam serdecznie i zapraszam do oglądania naszego najnowszego filmiku.





<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MSSDrCP3eYA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> [2012-11-11 21:04]

Draq

Super :) Tylko link Ci nie wyszedł :p
[2012-11-11 21:24]

Danielito

No filmik dość ciekawy, to jeziorko to chyba jakieś eldorado szczupakowe :) szkoda, że  mi nie będzie dane tam powędkować. Jedna mała uwaga panowie, ustawcie sobie datę w kamerze. Może powinniście zabrać jedną osobę tylko do nagrywania bo ciężko jest utrzymać kamerę jednocześnie łowiąc aby obraz był stabilny :) ale ogólnie ok.
[2012-11-11 21:57]

adrianek19921

ostatni akcent na filmiku to chyba zaczepik co:)?film fajny,widać akwen zarybiony ładnie szczupakiem,fajny zbiornik,filmik tez fajny,Pozdrawiam:) [2012-11-11 22:37]

Hmmm no właśnie nie wiem dlaczego link nie działa.

Jeziorko odradza się, kilka lat temu jeszcze było na prawdę krucho. Od 3 sezonów jest pod opieką konserwatora przyrody. W maju nie można łowić w ogóle z łodzi. Może nieskromnie, ale niewielu wędkarzy ma tam podobne efekty. Po prostu znamy to jezioro doskonale, a to klucz do sukcesu.

Daty niestety nie da się zmienić, to kamera w okularach. W przyszłym sezonie inwestujemy w lepszy sprzęt.
A ostatnia scena, to nie zaczep :) Wyjaśni się w następnym filmiku.


Dzięki za komentarze i pozdrawiam ! [2012-11-12 02:02]

Lin1992

Kolejny bardzo ciekawy film. Gratuluję. [2012-11-12 07:51]

wobler 1995

Fajny filmik. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i pozazdrościć łowiska:) Aż nie chce mi się wierzyć że można w Polsce tyle połowić. Co prawda szczupaki nie powalają rozmiarami, ale zabawa na pewno jest super.  [2012-11-12 08:24]

adrianek19921

link działa trzeba wkleić to :    https://www.youtube.com/embed/MSSDrCP3eYA [2012-11-12 09:55]

Chciałem żeby była miniaturka filmiku, nie wiem czemu nie działa. Niestety nie miałem internetu przez jakiś czas, dlatego też nie mogłem tutaj nic poprawić. Dzięki wielkie za ocenki i komentarze. Ryby niewielkie no cóż. Jak chyba wszędzie średnia to 40-50 cm, ale tak na prawdę nie ma co narzekać. Film był kręcony przez 4 wypady. W sumie 2 tygodnie ( dwa weekndy ). Wrzucałem tylko filmiki, ale na zdjęciach jest więcej ryb. Niestety dużo ciekawych akcji nie udało się nagrać. 
W sumie 75, 65, 63, 60, 58   kilka w okolicach 55 i cała masa w okolicach 50 i troszkę poniżej. W sumie około 50ciu szczupaków i kilkunastu okoni. Na prawdę fajna zabawa, można pięknie przetestować nowy sprzęcik i potrenować. Super sprawa, fajnie że tak się udało połowić, nie zawsze tak jest oczywiście, ale zawsze staramy się najmocniej jak się da. Szkoda tylko że słaba jakość i sporej ilości akcji nie udało się nagrać, ale w przyszłym sezonie inwestujemy w dużo lepszy sprzęt do nagrywania i będziemy walczyć dalej i lepiej.

Dorzucam jeszcze fotkę 65tki z ostatniego wypadu.

Już jutro kolejny wypad i mam nadzieję, kolejne minuty nagranych meteriałów.

Połamania kija i pozdrawiam ! [2012-11-13 14:23]

Tak jeszcze na marginesie, zdradzając trochę dalszą przyszłość. Będziemy organizować wszelkiego rodzaju zloty i grupowe wypady na ryby ( również będziemy zapraszać indtywidualnych ludzi do nas, gwarantując nocleg itd. ). Mamy na prawdę mnóstwo planów na przyszły sezon, także zostańcie z nami. 

Połamania ! [2012-11-13 21:14]

gyros

i bardzo fajna inicjatywa, takie wspólne wędkowanie potem jakieś ognisko to niezły pomysł na piknik, może majówkę nad wodą. pozdrawiam i polamania [2012-11-13 22:37]

Super :) Tylko link Ci nie wyszedł :p

Niestety trzeba skopiować tylko to co jest w cudzysłowiu, od http do ...YA.
[2012-11-13 22:46]

A swoją drogą to macie przepiękne rybne łowisko. Lecz aby weliminować brania tej młodzieży radził bym używać dużych przynęt, minimum 5" a najlepiej 6". Małe się odbiją bez ich kaleczenia a i większe prawdopodobieństwo że terafi się naprawdę duża sztuka. Choć już ta 75-tka jest świetnych zębaczem. Pozdro!
[2012-11-13 22:53]

Bernard51

Tak jeszcze na marginesie, zdradzając trochę dalszą przyszłość. Będziemy organizować wszelkiego rodzaju zloty i grupowe wypady na ryby ( również będziemy zapraszać indtywidualnych ludzi do nas, gwarantując nocleg itd. ). Mamy na prawdę mnóstwo planów na przyszły sezon, także zostańcie z nami. 

Połamania !


Pomysl tylko przyklasąć--brawo !!

[2012-11-14 05:30]

Dzięki wielkie za wsparcie, nam też bardzo podoba się pomysł wspólnego łowienia!

Co do używania dużych przynęt, mam bardzo podobne podejście, z tym, że mimo późnej jesieni nadal ryby często żerują delikatnie i podskubują nawet nieduże przynęty. Czasami nawet są takie dni, że na okoniowe paproszki uderzają 60tki. W każdy inny dzień, kiedy ryba żeruje intensywnie, użwam SANDRA - 15 cm perła, lub lunaticków 12,5 cm. Mam też maximusy mann'sa i dragona bandity, bustery i pare innych fajnych gumek. 

Jak tylko skończy się sezon i będzie więcej czasu na pisanie, na pewno wrzucę kilka wpisów o naszym sprzęcie.

Dzięki jeszcze raz i połamania !

Pozdrawiam.  [2012-11-14 07:48]

wobler 1995

Wędkarstwo z ACE
[2012-11-17 15:58]

kucus22

Toś pojechał chłopie z tą fotą, ze ho ho:) sie uśmiałem niezle. Oby kolega Ace miał poczucie humoru bo nie wiem... ale mysle, że ma napewno ;)
[2012-11-17 17:36]

egzekutor

ja nie mogę odtworzyć Twojego filmiku a szkoda bo po wpisach coś ciekawego może byc [2012-11-17 20:34]

Roxola

Pomogę...


[2012-11-17 21:05]

Hehehe po 1. dobra fota :D spokojnie, poczucia humoru mi nie brakuje :D sam mam "Siebie" pod zlewem :PP ( fajne gumki )

Dzięki za poprawienie linku przez użytkowniczkę Roxolę :) 

Miłego oglądania i połamania !!

Pozdrawiam ! [2012-11-20 15:25]

karolpolawiacz

powiem jedno bardzo ładnie
[2012-11-20 17:05]

banzai

Super filmik! Fajnie poobcinany pokazuje tylko akcję :D 
Mam tylko takie pytanko z tych wypadów która guma okazała się najłowniejsza? [2012-11-20 20:44]

Mann's 3 predator w kolorze perłowym. Zapraszam do przeczytania nasze artykułu o tych właśnie gumach :

Mann's 3 predator - nasz najlepszy w 2012 [2012-11-21 19:24]