Fishing simlator 2!!

/ 5 odpowiedzi

Witam , 

możecie powiedzieć jak sie bierze podbierak w fishing simualtor 2 

bo ciagle zrywam ryby ;[

wedkarz


Sory za pomyłki;] (2010/02/08 14:41)

bonek18


podbieraka się nie bierze.Wyskakuje on sam po zacięciu ryby.A skoro ci się zrywają to daj grubszą żyłkę albo zwiększ hak.Zależy jakie ryby ci się zrywają (2010/02/08 14:58)

Waldi Fish


Ja nie będę grać w Fishing Simulator, bo jest to dla takie sztuczne i szkoda mi na to czasu. NIe mogę się za to doczekać, kiedy ruszę na prawdziwe rybki, nawet jeśli nie będą brać tak intensywnie jak te komputerowe. No, ale jak ktoś lubi taką imitację wędkarstwa to może grać, wszak żyjemy w państwie demokratycznym i co nie jest zakazane przez prawo jest dozwolone. Nota bene, a na co łowicie w tej grze? Nawlekacie czerwonego czy białego robaczka? A może kulkami proteinowymi chcecie uszczęśliwić komputerowe rybki? (2010/02/09 16:35)

dariuszdyl


Witam , 

możecie powiedzieć jak sie bierze podbierak w fishing simualtor 2 

bo ciagle zrywam ryby ;[



Jeżeli po zacięciu widzisz że masz rybę i słyszysz trzask pękającej żyłki daj grubszą żyłkę, a jeżeli tego trzasku nie słyszysz a rybka się spina to daj większy hak. (2010/02/09 16:53)

wedkarz


Ja tez za bardzo nie lubie łowic kieruje sie to do Wald Fish , ale tesknie za letnim sezonem , bo ja nie przepadam za łowieniem na lodzie ...Pozdrawiam wszystkich i dzieki juz złowiłem kilka ryb , a mozna do tej gry dodac nowe łowiska? (2010/02/10 20:26)