Fishing - Mart Katowice

/ 22 odpowiedzi
Dla zainteresowanych, ze Śląska i w sumie nie tylko, podaję informację, że w Katowicach otworzona została filia sklepu Fishing-mart. Sklep znajduje się na ul. Bocheńskiego 71 - tereny targowiska na Załężu. Tel kont - 506 058 508. Duża powierzchnia i dużo sprzętu - spławikowe, morskie, muchowe, karpiowe, spinningowe (bardzo duuży wybór przynęt sztucznych).
mar83

Szkoda,że w Łodzi bryndza tylko 4 sklepy, w których króluje Konger i Jaxon w jednym także Gutkiewicz, Ceny z księżyca. Obsługa miła, lecz co z tego, aż serce mi się kraje jak koledzy opisują markowy lecz niedrogi sprzęt. Dlatego też odnowiłem kontakt z kumplem, który mieszka w Norwegi tam będę robił zakupy. Pozdrawiam. (2011/03/11 16:35)

kargul

wiem wiem ale dzieki za info jak bylem placic  za skladke to dostalem 25% rabatu hehehe pozdrawiam;d;d;d (2011/03/12 09:49)

dan984

A jak koledzy z cenami w w/w sklepie ?? (2011/03/12 09:53)

kargul

jak daja rabaty to chyba klientow nie maja pozdro ;d hehe (2011/03/12 11:50)

Lopez

Jak dla mnie to cenna wiadomość dużo rzeczy u nich kupiłem, teraz będzie prościej 10 minut i jestem na miejscu. Tylko pytanie czy tyle towaru co w Bielsku? Sprawdzę po niedzieli !! (2011/03/12 16:00)

dareq84

Kargul - to chyba się powinieneś cieszyć, że możesz skorzystać z takiego rabatu. A nie pomyślałeś, że skoro to nowy sklep, to w jakiś sposób muszą się zareklamować, a nie od razu twierdzisz, że nie mają klientów. (2011/03/12 18:17)

kumak1970

takie same ceny jak na necie wielki wybór jest tam czym pomachać dobre zaopatrzenie zakupy na wiekszą skale opłaca sie jechać!!!! (2011/03/13 13:00)

ryukon1975

Kargul - to chyba się powinieneś cieszyć, że możesz skorzystać z takiego rabatu. A nie pomyślałeś, że skoro to nowy sklep, to w jakiś sposób muszą się zareklamować, a nie od razu twierdzisz, że nie mają klientów.

Popatrzmy na to realnie.Fakt że mogą dać 25% rabatu i jeszcze na tym zarobić świadczy tylko jaką dużą mają marżę.:( Niestety ale dzisiaj handlowcy zabraliby kupującemu każdą złotówkę jaką przyniesie do sklepu. (2011/03/17 19:52)

irek z

Panowie robię już od kilku lat zakupy w ich sklepie przez internet i nie mogę narzekać.Ceny produktów maja tańsze niż w sklepach wędkarskich u mnie w mieście.A jak raz zamówiłem wędke z kołowrotkiem i zależało mi na szybkiej przesyłce z powodu wyjazdu,to dostałem ją szybciej niż 24godziny.O tym sklepie mogę powiedzieć tylko same superlatywy. (2011/03/18 18:21)

szczupak12345

Drodzy Panowie, Kargul wprowadził niepotrzebnie zamieszanie. Ten kupon rabatowy, o którym on wspomniał, daje możliwość zakupy z 15% zniżką (więc nie wiem skąd On wział te 25%). Taką samą ulotkę dostałem w moim kole.

Powierzchnia sklepu i ilość towaru robią wrażenie. Wędki są powystawiane, można każdą dotknąć, pomachać. Podobnie rzecz ma się z kołowrotkami - można sobie nimi pokręcić. Ilość przynęt spinningowych może zawrócić w głowie - co mnie osobiście bardzo cieszy, bo nie mieliśmy takiego sklepu w naszych okolicach, a kupować przez internet nie zawsze mi się chciało. Dla spinningisty istny raj, a i inni wędkarze nie powiini narzekać.

(2011/03/19 10:59)

Jose

Właśnie wczoraj byłem sprawdzić ofertę - jestem pod wrażeniem. Przy okazji trafiłem na promocję na kołowrotki Shimano Catana - za 2500 zapłaciłem 107 zł (2011/04/20 10:00)

użytkownik32263

Ja już dobrych kilka razy robiłem w fishing-marcie zakupy co prawda przez neta ale zawsze byłem zadowolony. Aż do dzisiaj. Zamówiłem 2 dni temu śpiochy oddychające i butki do tego. Niby towar był jako dostępny ale rano dostaję maila, iż zamówienie jest anulowane z powodu braku towaru. Dzwonię i okazało się że tych rozmarów nie ma na stanie i nie wiadomo kiedy będą. Trochę się wkurzyłem bo zależało mi na nich oraz czasie dostawy. Więc trzeba było zamawiać z innej firmy. A tak na marginecie powinni częściej zaglądać do stanów magazynowych i wprowadzać poprawki bo tylko wprowadzili mnie-dobrego klienta w błąd. A mogłem zamówić je w poniedziałek z innego sklepu i już dziś bym śmigał nad Wisełką ze spinem w ręku. Teraz muszę czekać do piątku albo nawet poniedziałku:( (2011/04/20 18:05)

szczupak12345

A ja się załapałem na promocję foteli:) (2011/04/27 09:48)

md80

NIE POLECAM !!!, parę lat temu robiłem zakupy i było ok, jednak ostatnio chciałem zwrócić towar w ciągu 10 dni, odesłałem paczkę i już prawie 2 miesiące minęły i ani żadnego kontaktu, ani zwrotu gotówki. Na maile nie odpowiadają. Teraz czeka mnie dochodzenie swoich praw w sądzie, a wydawało mi się że z tak dużym sklepem będzie ok :( (2011/06/28 12:37)

macros111

No bo to Kargul,to czemu sie dziwisz? (2012/01/23 06:52)

Mohikanin

Głównie karpiarzy powinno zainteresować to, że w Fishing- marcie w Kato pojawiły się produktu Jet Fish i Kordy. (2012/05/09 10:02)

Roxola

Byłam w tym sklepie w Katowicach już w zeszłym roku. Dopiero powstawał.

Wówczas powierzchnia zrobiła na mnie wrażenie, ale z wiadomych powodów towaru było mało. Początki.

Teraz wiem, a nikt o tym chyba nie wspomniał (myślę, że nie przeoczyłam), że w każdy piątek i sobotę jest rabat 20% (2012/05/09 16:30)

Roxola

Wróciłam do tego wątku i teraz widzę, że nie dopisałam ważnej informacji...  nie mogę już edytować.
Rabat o którym pisałam wcześniej dotyczy zanęt.
Nie pytajcie mnie jaka jest cena bez rabatu, bo sama jestem ciekawa. (2012/05/09 22:01)

dareq84

Byłem w sobotę u nich w sklepie. Nakupiłem sobie w promocji zanęt Marcela. Wystarczy do końca sezonu:) (2012/05/14 15:10)

berthold

też byłem 2 tygodnie temu sklep potężny sprzętu niesamowite ilości tylko ja jakoś z mojego wyboru nie za bardzo jestem zadowolony chciałem pickery dragona 290/50 oraz koł okuma travertine 30 a dałem się namówić na pickery shakespere 300/60 no i picker jakoś ujdzie ale kołowrotki zamiast tych okum kupiłem shimano catany 2500 i to był błąd byłem testować i szczże powiedziawszy nawet jaxony są lepsze od tych shimano

te kołowrotki bardzo ciężko chodzą pod obciążeniem mam dragony idą jak masełko mam okumy idą jak masełko mam browningi idą tak samo ciężko jak te shimano ,,,krótko mówiąc u mnie shimano już nie zagości więcej ale to ja dałem się nabrać i to tylko moja wina (2012/05/14 17:20)

tstaros

Może za mały rozmiar wziąłeś? Ja mam shimano catane przy feederze 90 g 3 sezon i elegancko chodzi jak nowy (2012/05/15 20:28)

dareq84

Ja mam model 4000RB na gruntówkach. Nie narzekam, a mają już 2lata. (2012/05/16 13:46)