Firma Fiume opinie

/ 9 odpowiedzi
Witam, jak w temacie...Co sądzicie o tej firmie, czy ma dobre wędki, kołowrotki i inny sprzęt, czy jakies badziewie.Pytam z ciekawosci bo widze ze jest troche sprzetu ktory by mnie z tej firmy interesowal, a po 2 ktos zaproponowal jakas wedke do lowienia. 
Czekam z niecierpliwoscia. :))
Marc92

Zacznijmy od tego.. co chcesz łapać tą wędką i jaką metodą ;) .. Wędki moim zdaniem są w dobrej jakości do ceny.. możesz sobie pooglądać odcinki " Z wędką nad wodę " ..tam jest używany ten sprzęt oraz podawane są informacje o nim. Niektóre odcinki nawet są poświęcone pokazom i targom tego sprzętu. Ale podkreślam pierwsze zdanie :) .. (2011/09/12 08:15)

obcy91

A miales kolego jakis kij z tej firmy ze piszesz tak? Z wedka nad wode to jest inna sprawa... (2011/09/12 08:28)

toxi1974

witaj kolego dla mnie firma fiume to rewelacja naprawde dobra marka niewiem jaka bys w łapce pomachał  to bendziesz zadowolony mowa o kijach z  z dolnej półki a nie bede wspominał o cenach około 1000 zeta to poprostu bajka posiadam bolonke w tej cenie i znia sie nierostaje pozdrawiam (2011/09/12 09:42)

Marc92

A miales kolego jakis kij z tej firmy ze piszesz tak? Z wedka nad wode to jest inna sprawa...

Miałem ? .. Skoro nie wiesz to też tak nie pisz. (2011/09/12 10:34)

Bialydida

Głównie chodzi mi o feedera. CW do 150 gr albo wiecej bo lowie na Odrze...  (2011/09/12 15:27)

ichtiolog

Ja polecam żyłki Fiume do odległościówki (feedera). Lepsze od Trabucco w w tej samej cenie (porównanie w terenie :D) (2011/09/12 17:09)

toxi1974

witanko nie miałem w recach feedera i nie jestem przestawicielem tej firmy ale jestem wybredny i mysle ze zakupisz za ponad 200 zeta to sprzecik fiume bendziesz zadowolony moze to nie jest wysoka półka za ta kase posiadam tele enduro w mojej kolekcji i mysle za sobie sprezetuje jeszcze drugi kijek mam go do zywca i na gruncik no iłowiłem z plazy nad morzem spisywał sie rewelacja przede wszytkim akcja wedki i lekkosc moc a to nie jest wedka typowo surfcastingowa moje zdanie i opinie tej marki jest naprawde pozytywne i wypada naprawde dobrze bym powiedzał rewelacyjnie na tle innych swiatowych marek pozdrawiam  (2011/09/12 21:25)

boro28

Ja posiadam federa power river 3,60 cw do 120. Łapię nim najczęściej na pilicy, i jestem bardzo zadowolony. Ja osobiście nie będę już szukał kij z innych firm, ponieważ cena do jakości jest tutaj naprawdę dobra. (2011/09/12 21:29)

didik1

witam. posiadam dwa feedery tej firmy c w do 120, łowię nimi na wiśle i sie sprawdzaja w 100%, wedki posiadam juz kilka lat, bardzo wytrzymale często używałem dużo większych koszyków,także polecam ci kije tej firmy. (2014/04/03 21:35)