Zaloguj się do konta

Filmy karpiowe

utworzono: 2014/07/25 12:37
jakub5375

Witam kolegów karpiarzy.. Chciałbym obejrzeć kilka filmów o wędkarstwie karpiowym i się czegoś nowego dowiedzieć.. Karpiarzem jestem od tego roku więc nie mam za dużo wiedzy.. Chciałbym dostać jakieś linki do stron z fajnymi filmami karpiowymi czy kanałów na youtube.pl Chyba , że ktoś powie na co się opłaca łowić i jak ? :) z góry dziękuję i dużego Karpia życzę ! [2014-07-25 12:37]

filus81

Wystarczy wpisac w you tube  =-O  [2014-07-25 13:29]

jakub5375

Nic szczególnego nie mogę ogarnąć .. Tandem Baitsa tylko były ciekawe filmy co obejrzałem a dalej to nic ciekawego dlatego się pytam.. [2014-07-25 15:47]

pynio666

https://www.youtube.com/user/mmarfish https://www.youtube.com/user/grafiklogo [2014-07-25 16:34]

Witam kolegów karpiarzy.. Chciałbym obejrzeć kilka filmów o wędkarstwie karpiowym i się czegoś nowego dowiedzieć.. Karpiarzem jestem od tego roku więc nie mam za dużo wiedzy.. Chciałbym dostać jakieś linki do stron z fajnymi filmami karpiowymi czy kanałów na youtube.pl Chyba , że ktoś powie na co się opłaca łowić i jak ? :) z góry dziękuję i dużego Karpia życzę !

Na karpie z Przemkiem Mroczkiem
Na karpie z Janem Zawadą
Na karpiowym  szlaku
W pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem
Dvd karp
Made in Gosławice
Jet fish tour the europe
Wyprawa na karpie
Sposób na karpia
O dwóch takich co łowili karpie itd.
[2014-07-25 19:01]

ziober30

Witam kolegów karpiarzy.. Chciałbym obejrzeć kilka filmów o wędkarstwie karpiowym i się czegoś nowego dowiedzieć.. Karpiarzem jestem od tego roku więc nie mam za dużo wiedzy.. Chciałbym dostać jakieś linki do stron z fajnymi filmami karpiowymi czy kanałów na youtube.pl Chyba , że ktoś powie na co się opłaca łowić i jak ? :) z góry dziękuję i dużego Karpia życzę !

Na karpie z Przemkiem Mroczkiem
Na karpie z Janem Zawadą
Na karpiowym  szlaku
W pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem
Dvd karp
Made in Gosławice
Jet fish tour the europe
Wyprawa na karpie
Sposób na karpia
O dwóch takich co łowili karpie itd.

nic wiecej nie trzeba dodawać :)
[2014-07-25 19:54]

Ja od siebie mogę dorzucić kanał na YT "Carpoholix" jest kilka pełnometrażowych filmów.  [2014-07-25 22:01]

kaaczor1

super kanał a ja bym jeszcze dodał

https://www.youtube.com/user/supertopnik

https://www.youtube.com/user/Sternik11karp

i to chyba już wystarczy :-) połamania wszystkim życzę :-)

[2014-07-26 11:04]

kanał na YT supertopnik i oprócz tego film 'karp moja pasja'
[2014-07-27 13:24]

mareczek112

Polecam wideo relacje z zasiadki na Rainbow Lake Pawła Zajączkowskiego. 
http://premiumbaits.com/catch-report [2014-08-04 20:15]

trzymając się tematu karpiowego mam do was zapytanie. Kto to jest "Karpiarz"? Pytam poważnie więc prosiłbym o jakieś rozsądne przemyślenia i definicje.
[2014-08-06 22:59]

Jędrula

trzymając się tematu karpiowego mam do was zapytanie. Kto to jest "Karpiarz"? Pytam poważnie więc prosiłbym o jakieś rozsądne przemyślenia i definicje.

To wędkarz , który ma karpiówki , tripod i cuchnące kulki , łowi też czasem duże karpie i ma do tego cała masę gadżetów .

[2014-08-06 23:02]

JKarp

Karpiarz to ktoś taki kto zupełnie inaczej obchodzi się ze złowionymi rybami od zdecydowanej większości wędkarzy. JK [2014-08-07 05:49]

zbynio 33

To wędkarz , który ma karpiówki , tripod i cuchnące kulki , łowi też czasem duże karpie i ma do tego cała masę gadżetów .

Koledze nie chodziło o to żebyś pisał o sobie,  tylko zadał pytanie kto to jest karpiarz... [2014-08-07 08:59]

Mogę pisać o sobie, że jestem Karpiarzem tylko dlatego, że miesiąc temu kupiłem sobie wędkę karpiową i w tym sezonie będę chciał złowić karpia? Dodam, że uprzednio moje doświadczenie z tą rybą ograniczało się do Wigilii B.N.
[2014-08-07 10:54]

zbynio 33

Mogę pisać o sobie, że jestem Karpiarzem tylko dlatego, że miesiąc temu kupiłem sobie wędkę karpiową i w tym sezonie będę chciał złowić karpia? Dodam, że uprzednio moje doświadczenie z tą rybą ograniczało się do Wigilii B.N.

To pytanie, czy stwierdzenie na podstawie doświadczeń Jędruli?
[2014-08-07 11:04]

Jędrula

Moich doświadczeń , a o co Tobie Szanowny Kolego chodzi , masz jakiś żal do mnie czy po prostu nie zrozumiałeś mojego wybujałego intelektualnie żartu?

[2014-08-07 11:11]

zbynio 33

Moich doświadczeń , a o co Tobie Szanowny Kolego chodzi , masz jakiś żal do mnie czy po prostu nie zrozumiałeś mojego wybujałego intelektualnie żartu ?

Wziąłem to za złośliwość intelektualisto...:))) Następnym razem wstaw na końcu ;)))! Dzieci to czytają i jeszcze będą powtarzać te herezje. A swoja drogą to ja też nie na poważnie pisałem...:))) Postanowiłem pośmiać się razem z Tobą...:)))
[2014-08-07 11:21]

Jędrula

Widzę , że jesteś bardzo drażliwy na punkcie swojego hobby , to nie dobrze , złość piękności szkodzi . I mam taką serdeczna prośbę do Ciebie , nie mów mi następnym razem co mam wstawiać ! - taki koleżeński wykrzyknik . [2014-08-07 11:24]

zbynio 33

Widzę , że jesteś bardzo drażliwy na punkcie swojego hobby , to nie dobrze , złość piękności szkodzi . I mam taką serdeczna prośbę do Ciebie , nie mów mi następnym razem co mam wstawiać ! - taki koleżeński wykrzyknik .

Zwróciłem uwagę tylko. To po pierwsze,  a po drugie, to zawsze Ci zwrócę uwagę jeśli będziesz pisał nieprawdę...  Po trzecie to nic Ci nie mówiłem,  tylko napisałem.  Po czwarte, to mnie nie strasz Kolego! :) Po 5 to nie jestem drażliwy na punkcie swojego hobby.... :)) [2014-08-07 12:09]

Jędrula

Ja napisałem nieprawdę ? Ja Cię straszę ? Nieeeee , wysiadam ...nie było rozmowy , widzę , że się nie rozumiemy . Idę do sklepu bo mam zamówiony dynamite baits hi attract scopex bo jutro karpi trzeba nałowić . [2014-08-07 12:24]

JKarp

Jędruś trafny wybór :-)Używałem - cudo zapach i smak też :-)JK [2014-08-07 12:30]

pawelz

Chcieliscie film o karpiach :)

[2014-08-07 12:31]

pawelz

Zapomnialem spytac.
Czy ten gosc to tez karpiarz ;) ?
[2014-08-07 12:32]

JKarp

Paweł karpiarz, oczywiście, że karpiarz bo karpiarz inaczej traktuje swoje zdobycze :-)A film już kiedyś widziałem. Jest po prostu super.JK [2014-08-07 12:37]

pawelz

I ja chetnie bym tak kiedys "pokarpiowal". To musi byc niesamowite uczucie, taka ryba na muchowce. Niestety, u nas raczej to niewykonalne :(. W okolicy Tomaszowa nie ma nawet stawu z karpiami, gdzie moglbym chociaz poprobowac. A kilka razy sie przymierzalem, szukalem i d..a
[2014-08-07 12:46]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia