Filmy karpiowe

/ 33 odpowiedzi
JKarp

Paweł karpiarz, oczywiście, że karpiarz bo karpiarz inaczej traktuje swoje zdobycze :-)A film już kiedyś widziałem. Jest po prostu super.JK (2014/08/07 12:37)

pawelz

I ja chetnie bym tak kiedys "pokarpiowal". To musi byc niesamowite uczucie, taka ryba na muchowce. Niestety, u nas raczej to niewykonalne :(. W okolicy Tomaszowa nie ma nawet stawu z karpiami, gdzie moglbym chociaz poprobowac. A kilka razy sie przymierzalem, szukalem i d..a (2014/08/07 12:46)

Jędrula

Jędruś trafny wybór :-)Używałem - cudo zapach i smak też :-)JK

Taaa ! Mój trafny... :) Dzięki ;)
(2014/08/07 13:06)

użytkownik158065

Kuba jak będziesz zakładał wątek związany z wędkarstwem karpiowym to proponuje to zrobić w zamkniętej grupie, na forum jak w życiu sa normalni ludzie ale tez są tacy co to im w życiu nie idzie, nudne mają też te życie przez co interesują się innymi czy też są zakompleksieni bo płotki im jedynie biorą wielkości palca a karpie i karpiarze z kilku powodów działają na nich jak  płachta na byka, a Wam koledzy piszący poniżej proponuję w końcu wyciągnąć wnioski bo już nie raz to przerabialiście i nie karmić trolli, ignorować , nie zniżać się do ich poziomu, czy nie lepiej ten czas poświęcić na dyskusje z normalnymi ludźmi ? (2014/08/07 17:34)

użytkownik97760

Niedawno złowiłem sazana zupełnie przypadkiem. Niemal w samo południe na Wiśle. Ciekawe czy to jest odosobniony przypadek czy też się wam trafiło? A i czy to znaczy że jestem karpiarzem?:)
(2014/08/07 20:30)

zbynio 33

Ja napisałem nieprawdę ? Ja Cię straszę ? Nieeeee , wysiadam ...nie było rozmowy , widzę , że się nie rozumiemy . Idę do sklepu bo mam zamówiony dynamite baits hi attract scopex bo jutro karpi trzeba nałowić .

A sorki. Zapomniałem, że Ty teraz karpiarz jesteś.. :) (2014/08/07 21:39)

szczupaczysko

Dwa filmy pokazujące wielkie karpie na ich stałej miejscówce z tego roku (2014). To moja ulubione miejscówka na której je obserwuję. Planuję docelowo stworzyć cykl 4 filmów, które będa pokazywały te same wielkie ryby w tym samym miejscu w różnych porach roku. Miłego oglądania!

Wielkie karpie - wiosna

Wielkie karpie - przełom wiosny i lata

(2014/10/20 19:17)