Film "Patrol" - Społeczna Straż Rybacka w akcji

/ 43 odpowiedzi / 2 zdjęć
withanight88


Czekałem na niego . Dzięki za info . Ile będzie odcinków? (2010/12/13 15:39)

Sebastian Kowalczyk


To jest wprowadzający pilot cyklu, wszystko zależy od tego z iloma ekipami SSR się dogadamy co do współpracy. Na razie będziemy dawać krótkie reportaże z co ciekawszych akcji i nalotów. Za często nie można, bo się zaraz znudzi, może tak raz na dwa miesiące? Jesteśmy też w trakcie wielu innych produkcji o tematyce wędkarskiej, więc w grę wchodzą również nasze ograniczenia czasowe.  Pozdrawiam :) (2010/12/13 16:05)

u?ytkownik27896


Świetna sprawa widać że chłopaki się starają oby tak dalej! (2010/12/13 16:24)

u?ytkownik57785


Stały tekst..... "a ta trzecia wędka jest kolegi..." ..... :) (2010/12/13 16:35)

maciejsnow


Znamy wszyscy to na co dzień koledzy strażnicy, ale fajnie jest obejrzeć i posłuchać innych kolegów.Pozdrowienia dla wszystkich społecznych i nie tylko. (2010/12/13 16:44)

withanight88


Ja z chęcia będe oglądał każdy odcinek serii. (2010/12/13 16:52)

u?ytkownik57785


Ten patrol na filmie, to była zaledwie "przechadzka" kolegów z SSR i nadzwyczajnie grzeczni i uprzejmi wędkarze .  (2010/12/13 16:57)

u?ytkownik27896


A jacy są ci niegrzeczni i nieuprzejmi?
Tak z ciekawości pytam. (2010/12/13 17:01)

u?ytkownik57785


A jacy są ci niegrzeczni i nieuprzejmi?

Tak z ciekawości pytam.


Jacy? :))) Napisałbym, ale na forum nie wolno używać przekleństw, a tak jesteśmy witani baaaardzo często, jesli jesteśmy bez asysty Policji lub PSR. A nawet i z nimi też jestesmy róznymi....nami....sami.......jami...itd.  To wyzwiska, groźby nam, groźby rodzinom, a o rzucaniu się z łapami nie wspomnę :))))  Standarcik :)

(2010/12/13 17:09)

robcio2535


No bardzo ciekawy reportaż :-)Przyznam ze też czekam na kolejne (2010/12/13 17:22)

karlik


Nikt niewie i się nie dowie na co jsst narażony strażnik SSR  dopuki nie wstapi w ich szeregi i po pracuje z dwa lata zapoznając się z chamstwem codziennym na naszych wodach .

 PRZEŻYJ  PO PRACUJ A PUŻNIEJ KOMENTUJ




     Pozdrawiam urażonych (2010/12/13 17:46)

u?ytkownik57785


Nikt niewie i się nie dowie na co jsst narażony strażnik SSR  dopuki nie wstapi w ich szeregi i po pracuje z dwa lata zapoznając się z chamstwem codziennym na naszych wodach .

 PRZEŻYJ  PO PRACUJ A PUŻNIEJ KOMENTUJ



Pozdrawiam urażonych

Karol, nie denerwuj się. Ja myślę, że wszyscy koledzy tu podchodzą do tego raczej przychylnie i mam nadzieję, że żaden z naszych forumowych kolegów nigdy tak by się nie zachował (no, może poza kilkoma, ale to nie koledzy) rozumiejąc czar i powab tej roboty :) 

(2010/12/13 17:52)

robcio2535


Nikt niewie i się nie dowie na co jsst narażony strażnik SSR  dopuki nie wstapi w ich szeregi i po pracuje z dwa lata zapoznając się z chamstwem codziennym na naszych wodach .

 PRZEŻYJ  PO PRACUJ A PUŻNIEJ KOMENTUJ




     Pozdrawiam urażonych

Ja nie wiem jakie to nie miłe zajęcie ale bedąc zwykłym wędkarzem zajeżdzając nad wode mając upatrzone miejsce mam zwyczaj podejść do wedkarza obok -jeśli są takowi pytając sie uprzejmie tak ze zwykłej ludzkiej ciekawości jak biorą -to też słyszałem nie miłe odzywki :-( choć rzadko .To mogę sobie wyobrazić jak tacy reagują na kontrole :-( (2010/12/13 18:00)

Sniper64


Witam wszystkich..:)

No..co nieco można było obejrzeć!Fajnie że chłopaki mają możliwość nakręcić choć po części pracę strażników,choć to tylko mała część..! ale to cieszy:) a ten wędkarz to musiał być naprawdę po melisie na widok kontroli:) taki grzeczny jak mało kiedy w takiej sytuacji !!!za zwyczaj sprawy i słowa do strażników są całkiem inne!!! i dziwne że kiedy taki łapie na trzy kije to zawsze prawie ta sama piosenka:) i odwaga! ale to też tylko do chwili w której zostaje podjęta decyzja  przez strażników o skierowaniu sprawy do Sądu lub wezwana policja czy PSR.

                                            Pozdrowienia..dla wszystkich Strażników!!! i Wędkarzy :) (2010/12/13 20:18)

Sebastian Kowalczyk


Czy spotkał się ktoś z Was ze zjawiskiem "martwych blach" chodzi o odmowę przyjęcia w szeregi SSR z powodu nie zdania blach, przez osoby nie pokazujące się już nad wodą podczas kontroli.  (2010/12/14 08:51)

u?ytkownik57785


Czy spotkał się ktoś z Was ze zjawiskiem "martwych blach" chodzi o odmowę przyjęcia w szeregi SSR z powodu nie zdania blach, przez osoby nie pokazujące się już nad wodą podczas kontroli. 


Ja się nie spotkałem.

(2010/12/14 09:02)

withanight88


Ja też o takim czymś nie słyszałem, w styczniu może się czegoś dowiem. (2010/12/14 09:06)

pawelz


Moze filmy z tej serii oddalyby bardziej rzeczywistosc nad woda, gdyby byly krecone jakas ukryta kamera.
Wydaje mi sie ze oko kamery dziala hamujaca na niektorych, i goscie grzeczni przed kamerami, nie koniecznie byliby tacy gdyby nie wiedzieli o ich istnieniu. (2010/12/14 09:31)

Sebastian Kowalczyk


To fakt, kamera poprawia obyczaje. :D Ukryta kamera ma swoje wady, słaba jakość dźwięku i obrazu.  (2010/12/14 09:41)

u?ytkownik57785


Hehehe......dźwięk z ukrytej kamery na takim patrolu, to akurat byłby tu najmniej wskazany, chyba, że fonia z jakiegoś horroru, kryminału :) , a obraz właśnie baaaaaaardzo.... :) (2010/12/15 13:27)

Zbig28


Obejrzałem i bardzo mi się podobało. Dobra jakość, fajny montaż, tekst i kompetentni oraz taktowni Społecznicy z SSR. 

Jakoś nie mogę poprzeć Kolegi domagającego się kręcenia reportażu z ukrytej kamery. Niech sam spróbuje popodglądać kłuserów z jakiegoś ukrycia. Nawet bez kamery. Chociaż... cofam propozycję. Ci ludzie mają oczy dookoła glowy, reagują dosyć gwałtownie i takie wścibstwo mogłoby się źle skończyć. Wiem co piszę, gdyż także jestem członkiem SSR i niejedno już nad wodą widziałem. Specjalistyczne "podgądactwo" z nagrywaniem materiału pozostawmy wyspecjalizowanym ku temu służbom.   

(2010/12/15 19:29)

robcik


A jak się ładnie tłumaczył ten co łowił na trzy wędki hehe . Że o braku rejestru nie wspomnę hehe . (2010/12/15 19:54)

pawelz


Alez ja sie nie domagam. Po prostu sadze, ze ludzie inaczej reaguja widzac kamere. Robia sie jakby troche grzeczniejsi (pisze o kontrolowanych :) )
I taki "oficjalny" film na pewno nie oddaje w 100%  tego co dzieje sie podczas kontroli.
Po prostu byla to tylko moja sugestia. (2010/12/16 11:44)

Sebastian Kowalczyk


Nie martw się, materiały z planowanych akcji przeciwko kłusownikom i szarpakowcom będą dużo ciekawsze :) (2010/12/17 06:54)