Film, który warto zobaczyć

/ 10 odpowiedzi
withanight88


A Tusek siedzi i myśli : 
"O czym oni pier....lą?" :) (2012/04/12 18:08)

danon1973


Dobrze mu powiedział :) ale Tuskowi szczena opadła. Popieram, popieram :) (2012/04/12 18:15)

Arcymisiek


to nie ma nic związanego z rybami bujda


________________________________________________________________________________
Jak to nie,tematyka dyskusji  śmierdzi rybą:) (2012/04/12 18:20)

Eminencja


Witam.
Na temat naszych ludzi z rządu lepiej nie zabierać głosu (2012/04/16 08:06)

skryty


może przez tą krytykę Donek zamieszkał na zielonej wyspie...?:), nieee on tam chyba bywał już dużo wcześniej:). Swoją drogą też bym tam chciał zamieszkać, podobno jest super... (2012/04/16 10:28)

rurekk44444


Wszyscy napierd....na Tuska a on i tak wygrał wybory,i to wy głosowaliście na niego bo sam nie naklepał sobie głosów na +. Wszyscy narzekają,że drogie paliwo,w sklepach drożyzna ,słąbe wypłaty ,ale polak dalej tankuje,dalej żre,i dalej narzeka i nic z tym nie robi..Nie ma wspólnoty w tym kraju,wszyscy powinni wyjsść na ulice jak jeden mąż ale po co może nie jest tak żle, inni mają gorzej lepiej cicho siedzieć i narzekać...Polska Solidarność... (2012/04/16 13:39)

Orbita


 

Mam pytanie do głównego zarządzającego forum, dbającego o kulturę języka w pisowni którym się posługują niektórzy piszący i zabierający głos na Forum .

i podobnymi wulgarnymi skrótami zakamuflowanymi krop..mi. Czytając taki tekst i tak czytamy go tak jak by tych kropek nie było. Nie czekając na odpowiedź proponuję w miejscu wulgarnego słowa czy określenia na forum wprowadzić zamienniki - zamiast skrótu słowa pier..lą wprowadzić znaki typu  (:  ):  :(   lub słowa typu krząkanie mh , khy określające to samo słowo  pierdolą itp. ale w domyśle. Już słyszę słowa typu    niektórych czytających moje wypociny

(2012/04/21 21:17)

Iras1975


Trochę chyba sobie "wlewasz" pisząc takie rzeczy: "Już słyszę słowa typu    niektórych czytających moje wypociny" 

A jeśli o mnie chodzi, to głównie liczą się pełne słowa bez czytania "po swojemu" gwiazdek czy kropek.

(2012/04/21 21:39)