Zaloguj się do konta

feromon głodu na suma i wegorza

utworzono: 2010/02/17 18:49
panmarchi

Witam serdecznie. Siedzę przed książkami i komputerem szykując się do wiosennych połowów. Trafiłem na ofertę feromonu głodu. Nie znalazłem na naszym forum informacji na temat tego produktu. Piszę i pytam. Czy ktoś z Was używał tego produktu lub temu podobnych? Czy odnosi skutek stosowanie tego preparatu? [2010-02-17 18:49]

Waldi Fish

Ogólnie rzecz ujmując "feromon głodu na suma i węgorza: to związki chemiczne dodawane do zanęty, mające na celu pobudzenie i wzmożenie apetytu u podanych dwóch gatunków ryb. Co do skuteczności to nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie stosowałem tego wynalazku. Zalecam tylko ostrożność w stosowaniu tego cudownego medykamentu, bowiem jego przedawkowanie może spowodować, że ów sum czy węgorz zamiast łapczywie rzucić się na przynętę, może paść z głodu. Haha!
[2010-02-17 19:55]

spines21

nie wiem jaki będzie efekt stosowania tego preparatu na łowisku.jedno jest pewne-na pewno zarobi ten co to sprzedaje.on też łowi:)wezmą czy nie?sceptyczny jestem do takich preparatów. [2010-02-17 20:07]

mitek

witam ! to jak z ta mascia na szczury hehe szczura zalapac , posmarowac mu brzuszek za trzy dni napewno zdechnie  , rownierz jestem sceptyczny do takich produktow ale kto wie ? bede czekal na rezultaty pozdrawiam [2010-02-17 20:19]

Waldi Fish

Ten fragment o szczurze pochodzi z piosenki Andrzeja Rosiewicza zatytułowanej "W Lubartowie".
[2010-02-17 21:36]

panmarchi

Ja to zamówię. I zobaczę co to potrafi i ja sam też. Odnajdę temat i opowiem. [2010-02-19 17:22]

Waldi Fish

Tylko nie próbuj sam tego feromonu, bo zniknie cała zawartość lodówki. Haha!
[2010-02-20 18:39]

zuza

Ponoc sachol też jest takim preparatem(dostepny w aptece w razie bólu dziąseł -rewelka :))) , ale czy tak naprawde to działa na drapieżniki- nie wiem , mam bynajmniej zamiar osobiście wypróbowac-nie na sobie rzecz jasna..... [2010-02-20 18:49]

raner29

Ja testowałem podobne substancje ale jakoś nie zauważyłem wzrost brań...może naturalna rybka jest mniej kłopotliwa ? :)
[2010-02-21 03:44]

coralgol73

Może przynęty smarować czosnkiem i przyprawami. Może wtedy ryb złowionych nie będzie trzeba przyprawiać tylko od razu na patelnie :-)
[2010-02-21 09:56]

Waldi Fish

Zuza! Nawet jeśli sachol nie przywabia skutecznie drapieżników, to przynajmniej po zacięciu zmniejszy im skutecznie ból dziąseł, przez co nie będą się tak szarpać na wędce i można będzie je skuteczniej wyholować. Haha!
[2010-02-21 10:40]

zuza

No dobre dobre-Waldi :))Faktycznie skubańce może będa grzeczniejsze ....zawsze to zmniejsza ryzyko  skaleczenia i obrażeń w razie jakiejkolwiek gafy:)) a swoją drogą- ostatnio moj jeden z wiekszych  okazów jaki  mi sie przytrafił  miał jakies małe uzębienie , w gruncie rzeczy uwagi na to nie zwróciłam dopiero kolega  zapytał sie mnie gdzie ten szczupak ma zęby jak obejrzał fotki-oczywiście odpowiedziałam że nie wiem może był u ortodonty na jakichś poprawkach - ale jakiś taki szczerbaty faktycznie wygląda jak mu sie przyjżec...:)) [2010-02-24 15:33]