FERALNE GŁÓWKI JIGOWE

/ 15 odpowiedzi
Drodzy koledzy wędkarze!
Chciałbym przestrzec przed kupowaniem główek jigowych nieznanych firm na aukcjach Allegro. Ja popełniłem ten błąd i sezon, który rozpoczął się 1.05.2010 zaliczam do swoich wędkarskich porażek, ponieważ  ryba, która miała rozpocząć mój wspaniały sezon rozprostowała hak. Po sprawdzeniu pudełka z jigami, stwierdziłem, że wszystkie główki nieznanych firm są do wyrzucenia. 
u?ytkownik20737


No jeszcze z allegro to się bardzo często takie rzeczy dzieją. Dzięki za info wogóle :).
Tak poza tym polecam główki mustada nigdy mnie jeszcze nie zawiodły plus to że gum nie trzeba kleić bo b.dobrze się trzymają.. (2010/05/02 16:57)

irek z


Ja kiedyś nabyłem też przez neta główki jaxona 40g,do spiningowania w fiordach i trafiłem na takie co pękały przy większych zaczepach.Od tamtej pory uzywam mustadow i gamakatsu. (2010/05/02 17:56)

tolus


Zgadzam się z irek z, odkąd zacząłem używać główek gamakatsu big game nie mam żadnych rozgięć czy tym podobne, haki są twarde i ciężko je stepić. (2010/05/02 19:40)

mar83


Kolega Allegro złuży wyłącznie jako porównywarka cen.Jest wszakże kilku pewnych sprzedawców lecz  można ich policzyć na palcach, reszta wciska buble (2010/05/02 19:59)

penzel


gamakatsu,mustad.sprawdzily sie w 100% na inne nawet nie patrze czasem nie warto oszczedzac kilku zlotych,przyplacajac porazką w ciagnieciu ryby. (2010/05/02 20:23)

pisaq


Gamakatsu Big Classic i Mustad Classic oraz Mustad Big Game, nic więcej. Nigdy mnie nie zawiodły. Natomiast mam pół pudełka główek Trapera i tzw noname, które gną się jakby ktoś je z kawałka cyny zrobił. Do tego ich charakterystyczny "patent" po prostu niszczy gumki (pazur zamiast pierścieni - to jest to!). To są rzeczy na których moim zdaniem nie warto oszczędzać, bo i drogie nie są.
Główka typu noname kosztowała mnie 1,50zł, podobna główka Mustad Classic to koszt ok 1,40zł za sztukę (kupując opakowanie z 3 sztukami).
Polecam kupować "w realu" (nie mylić z marketem Real :p), albo w zaufanych sklepach internetowych! Takich z dobrą renomą, a nie jakieś tam "kazio-fiszink since 2010" :x (2010/05/03 15:56)

u?ytkownik24522


Kol.jafish ty mówisz o wadliwych główkach jigłowych , w nich widzisz twój problem a wystawiłes 2 05 aż 10 złowionych szczupaków???????????? .Kol kliknijcie na jego zdjęcie nad nickiem. (2010/05/03 16:11)

u?ytkownik10466


Zaj.......a ta fotka,10 esoxów o łącznej długości 4.5 metra,a słyszał ty kiedy JAfish  o czymś takim jak regulamin ??? czy masz swój wewnętrzny regulamin,uwzględniający zamrażare i wszystkie słoiki w piwnicy??? Pewnie połów życia miał kolega i zupełnie zgłupiał pod wpływem adrenaliny,ta fotka,w ty stanie,bez stosownego opisu,kwalifikuje bez kolejki przed oblicze Sądu Koleżeńskiego oraz do zamaszystego kopa w d...ę z tego portalu.ŻENADA (2010/05/03 16:53)

jaFish


sprostowanie do zdjęcia na moim profilu ,ryby te wróciły  do wody  Zapewniam was koledzy iż nigdy w życiu nie zabrałem z wyjazdu więcej niż regulamin pozwala a zdjęcie pokazuje iż są ryby (2010/05/03 17:12)

jaFish


sprostowanie do zdjęcia na moim profilu ,ryby te wróciły  do wody  Zapewniam was koledzy iż nigdy w życiu nie zabrałem z wyjazdu więcej niż regulamin pozwala a zdjęcie pokazuje iż są ryby (2010/05/03 17:12)

u?ytkownik24522


Kol.jafish miałeś zajebistą odwage coś takiego pokazać tym ludziom którzy wychowali się na wodzie ,dbają o nią ,sami zarybiają i innym którzy przestrzegaja regulaminu.Jestem w szoku. (2010/05/03 17:38)

u?ytkownik10466


Obrażasz naszą inteligencję mówiąc że wróciły do wody,wszystkie są martwe a świadczą o tym nieznaczne przebarwienia,idealne ułożenie i wiele innych drobnych przesłanek,pozatym po kiego ch...a ktoś miałby targać z sobą taki zbędny balast żeby go potem wypuścić?przetrzymywanie ryb w stanie żywym złowionych ponad limit równierż jest nielegalne a do tego chamskie i niesmaczne.Naprędce skreśloną bajeczkę o kant dupy potłuc,nawet tłumaczyć się nie potrafisz kłusolu,przez takich pajaców jak ty nasze wody świecą pustkami,byle tylko w amoku siaty napchać bo akurat bierze...Mam nadzieję że doczekam się kiedyś czasów gdy ludzie Twego pokroju,upubliczniający z głupotą swoje chamstwo i pazerniactwo będą stawiani przed Sądami a te walić będą surowe wyroki w oparciu o KPK,gdzie słowa znikoma szkodliwość społeczna czynu będą niezrozumiałe. (2010/05/03 18:04)

u?ytkownik24522


Koniec kropka, wszystko w temacie, brawo Luxis. Czy nie można z tym coś zrobić a raczej z tym kimś ????????????? (2010/05/03 18:45)

u?ytkownik10466


Niestety nie do końca od nas to zależy,niechlubna fotka już wyparowała,pozostał tylko niesmak...Chłopak się strasznie wygłupił,adrenalina zrobiła swoje i powstał pasztet,jedno dobre że portalowicze trzymają rękę na pulsie (Miru57) i tego typu głupawa twórczość nie gości tutaj zbyt długo,jedno czego nie moge pojąć to swoista dwulicowość osobników tego typu.Jednego dnia mówią o catch/release,o zaostrzaniu kar za kłusownictwo,o podnoszeniu wymiarów,a drugiego dnia tną niedomiarki jak leci,ile w plecak wejdzie.K.....wa to jest chore. (2010/05/03 19:04)

u?ytkownik24522


A powiem ci kol.LUXIS że to boli , dlaczego niema opcji archiwizowania juz wczesniej wrzuconych zdjec , i na tej podstawie podjęte byłyby odpowiednie kroki.

(2010/05/03 19:19)