Feedery Konger vs Cormoran-porównanie

/ 1 odpowiedzi
Jest to mój pierwszy post na forum, dlatego proszę o wyrozumiałość w kwestiach formalnych dotyczących tematu oraz umieszczenia postu.
Poszukuje niedrogiego feedera o parametrach 360/120 do połowu na jeziorze nieprzepływowym. Rozważam zakup któregoś z wymienionych w temacie modeli:KONGER Grandis Feeder 360/120KONGER Maxer 360/120Cormoran BullFighter 360/120Niestety pochodzę z małej miejscowości, w której sklepy wędkarskie na tyle wyposażone, abym mógł naocznie sprawdzić te wędki, dlatego proszę o opinie osoby mające z nimi styczność.Obecnie posiadam feeder Kongera Carbomaxx 360/90 i jestem z niego zadowolony, choć nie kosztował zbyt dużo. Z serii Grandis posiadam matchówkę 390, której używam raczej rzadko, ale prócz niezbyt estetycznie wyglądających łączeń, nie mam jej nic do zarzucenia.
Dodam tylko, że na nowym feederze pracowałby prawdopodobnie kołowrotek Cormoran Pearl Master 4PiF 5000 z żyłką 0.22 lub/oraz 0.25 mm.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
u?ytkownik165777


Witam . Zwróć uwagę na wędkę konger medalist feeder , mam kilka różnych serii kongera i medalist jak dla mnie ma ,,charakter'' opisana jest jako progresywna i faktycznie posiada cechy takiej wędki . Medalist jest bardzo czuły co na wody stojące jest wskazane , ma też większą średnicę przelotek podobnie jak cormoran ts . Niestety tgo bullfightera nie znam  ,jak zdecydujesz się na medalista to myślę że nie będziesz żałował . (2014/07/26 15:53)