Feeder Trabucco

/ 7 odpowiedzi
Cześć,mam pytanie odnośnie wędziska  Syntium Pro Feeder 360 H Trabucco.
Ten feeder oglądałem już dwa razy w sklepie i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba,smukły lekki i niezbyt kluskowaty, a przede wszystkim po przystępnej cenie:)
Interesuje mnie jednak wartość użytkowa, czyli: jak się spisuje pod względem praktycznym na łowisku.
Czy mógłby jakiś użytkownik podzielić się wrażeniami z użytkowania tego kija?

Dołączam sklepowy opis:
Nowość Trabucco Syntium Pro feeder został wykonany z nowatorskich włókien węglowych SHM Durawall, dodatkowo wzmocnione matami węglowymi.
Są lekkie i sztywne co sprawia ,że to jedne z najlepszych wędek w tej chwili typu feeder w tej grupie cenowej.
Trzy szczytówki pozwolą nam dobrać odpowiednią do danego łowiska i łowionych ryb oraz brań.
Przelotki typu SIC oraz rękojeść korkowo - piankowa .
Feedery Syntium Pro posiadają liniowe łączenia co zapewni jeszcze lepszą pracę kija podczas rzuty jak i holo ryby.

Długość : 360 cm

Dł.transp. : 124 cm
Waga : 230 gr
Ilość elem. 3+3 szczytówki
cw -  Heavy ( 30-110gr)
przelotki  S-SIC

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik123415

Nie mam pojecia ale jesli jest tak dobry jak zylka Trabucco XPS T-Force Feeder to sie niczego bac nie musisz :P (2013/04/08 13:14)

Arcymisiek

Obaw nie mam, ale chętnie bym coś poczytał o jego wartości użytkowej. Nie ukrywam, że mógłbym go kupić jako rezerwowego feederka. Obecnie jadę na feederach Shimano, troszkę droższych:)
Zauważyłem, że  tutaj się permanentnie wałkuje ofertę Jaxona i Mikado, pomijając ofertę Trabucco, a w sumie "Włosi produkują":)też dobre rzeczy.:)
Wiem, że nie jest to olaboga kij, w sumie średnia półka, ale myślałem, że na tylu użytkowników portalu ktoś coś sensownego skrobnie na temat w/w  kija. (2013/04/09 16:27)

Grzesiek75

Osibiście go nieużytkuje, ale wrażenie robi dośc fajnego kijka, użytkuje feedera fiume impress, i bardzo dobrze nim się łowi i przyzwoite wykonanie. (2013/04/09 16:59)

użytkownik123415

Obaw nie mam, ale chętnie bym coś poczytał o jego wartości użytkowej. Nie ukrywam, że mógłbym go kupić jako rezerwowego feederka. Obecnie jadę na feederach Shimano, troszkę droższych:)
Zauważyłem, że  tutaj się permanentnie wałkuje ofertę Jaxona i Mikado, pomijając ofertę Trabucco, a w sumie "Włosi produkują":)też dobre rzeczy.:)
Wiem, że nie jest to olaboga kij, w sumie średnia półka, ale myślałem, że na tylu użytkowników portalu ktoś coś sensownego skrobnie na temat w/w  kija.

Dokladnie tylko Mikado Jaxon Konger i Cormoran. Zero o daiwie i trabucco a o Shimano sa szczatki... (2013/04/09 17:38)

raku-m

Trabucco jak chcesz powieśić na ścianie to ok. Sprzet fajny ale delikatny serwis jest do bani . trzymaja po pół roku musisz wykonać setki tel i odeślą nie naprawiony. (pęknieta szczytówka w dorszówce trzy razy na morzu ). (2018/09/19 10:27)

jakrzysiek

Kol. RAKU-M - po co odpisujesz na posta który był 5,5 roku temu? Czas trochę poszedł do przodu. A czy Trabucco takie delikatne? No polemizowałbym - mam odległościówkę Precision i fedeera XPS i nie narzekam na ich "delikatność". (2018/09/19 12:41)

MarkowySklep

Wcale nie jest takei delikatne, a opinie o serwisie też są bardzo mocno przesadzone, wszystko jest indywidualna kwestia tego co i gdzie kupujesz, takie jest moje zdanie w tej kwestii. (2018/10/11 18:44)