Feeder - zestaw

/ 16 odpowiedzi
Co bardziej doświadczeni koledzy myślą o takim zestawie :
Jaxon eternum feeder 3,6 m cw. 50-150g
Kołowrotek z wolnym biegiem:
Spro aggressive lcs 740
Warunki łowienia, rzeki o średnim i dużym uciągu - proszę o radę i opinię .....
bajast


jak dla mnie sprzęt ok powodzenia sam łowię na tym kiju tylko o mniejszym c.w. mam go 3 sezon i jest ok. (2012/03/03 19:39)

macros111


Co bardziej doświadczeni koledzy myślą o takim zestawie :
Jaxon eternum feeder 3,6 m cw. 50-150g
Kołowrotek z wolnym biegiem:
Spro aggressive lcs 740

Warunki łowienia, rzeki o średnim i dużym uciągu - proszę o radę i opinię .....


Witam kolege !!!

Jesli odpowiada Ci producent tego sprzetu,bo ja np.gustuje w innym,to jako sprzet w zupelnosci jest odpowiedni i nada jacy sie do lowienia metoda feederowa na rzecze, jak rowniez na rzece o malym uciagu, miedzy glowkami ,w zakolach rzeki rowniez.

Tylko zyczyc powodzenia i polamania kija.

(2012/03/04 13:04)

MASTINO


Nie ma szału (Jaxon), ale połowisz. (2012/03/04 13:23)

gregorgda


Co bardziej doświadczeni koledzy myślą o takim zestawie :
Jaxon eternum feeder 3,6 m cw. 50-150g
Kołowrotek z wolnym biegiem:
Spro aggressive lcs 740

Warunki łowienia, rzeki o średnim i dużym uciągu - proszę o radę i opinię .....


Witam kolege !!!

Jesli odpowiada Ci producent tego sprzetu,bo ja np.gustuje w innym,to jako sprzet w zupelnosci jest odpowiedni i nada jacy sie do lowienia metoda feederowa na rzecze, jak rowniez na rzece o malym uciagu, miedzy glowkami ,w zakolach rzeki rowniez.

Tylko zyczyc powodzenia i polamania kija.



A ty znowu krytykujesz jego wybór.



(2012/03/04 13:35)

macros111


Ty chyba masz cos we lbie poprzestawiane,gdzie tu przeczytales gdzies jedno krytyczne slowo w tym poscie???

(2012/03/04 13:42)

gregorgda


Ty chyba masz cos we lbie poprzestawiane,gdzie tu przeczytales gdzies jedno krytyczne slowo w tym poscie???





Inteligencja i kultura nie jest twoja mocną stroną he,he

(2012/03/04 14:29)

gregorgda


Zapomniałem dla ciebie firmy inne niż  DAIWA nie istnieją ,   (2012/03/04 14:31)

gregorgda


Zapomniałem dla ciebie firmy inne niż  DAIWA nie istnieją ,  



A tak się nie wściekaj może i nie doczytałem pasuje mu to ok jak ty preferujesz drogie firmy to tez ok co mnie to interesuje każdy ma swoje zdanie .:)))))

(2012/03/04 14:42)

macros111


Zapomniałem dla ciebie firmy inne niż  DAIWA nie istnieją ,  



A tak się nie wściekaj może i nie doczytałem pasuje mu to ok jak ty preferujesz drogie firmy to tez ok co mnie to interesuje każdy ma swoje zdanie .:)))))


Witam sorry ze tak dlugo,ale bylem w robocie

Kolego istnieja dla mnie inne firmy jak Daiwa,ale wychodze z takiego zalozenia ze wole wydac ciezko zarobione pieniadze za cos co mi posluzy dosc dlugo,bo tak zostalem przez Ojca nauczony.

Lowie od malego chlopaka ,na nie ktorych producentach sprzetu juz sie nie raz przejechalem,ale i w dalszym ciagu uwazam ze niektore modele Jaxona,Mikado i innych podobnych producentow sa na rowni dobre z Daiwa czy Dragonem.

Niech kazdy kupuje i lowi czym sobie tylko chce,ja sie przekonalem do Daiwy i Cormorana, mam rowniez i wedki Kongera ale i kazdy z nas konsumentow ma prawo do slowa krytyki i nikt nam tego nie moze zabronic bo takie jest nasze prawo.

Wcale sie nie wsciekam,tylko nie lubie jak ktos mi cos wciska,a tym bardziej  nieprawde,i daj juz spokoj tymi docinkami itp epitetami.

Trzymaj sie,polamania zycze.

(2012/03/04 23:37)

macros111


Cos mi tu nie wyszedl ten post,sorry. (2012/03/05 14:39)

przemo1980


Jeśli chodzi o kołowrotek to myślę że w tych pieniążkach to dobry wybór.
Jeśli chodzi o wędzisko to się nie wypowiem,  bo nie dane mi było nawet mieć w ręku ten kijek.
Cena +- 200zł , wybór feederów o podanych parametrach i w takiej cenie jest spory. Ja bym mocno się zastanawiał . (2012/03/05 14:43)

MrCrasny


Jak na początek to zestaw jest OK. ja osobiście wolę dłuższe feedery.
pozdrawiam i połamania kija (na rybie oczywiście) (2012/03/05 15:53)

gregorgda


Cos mi tu nie wyszedl ten post,sorry.



Ok sorki za krytykę :))))))Nie ma co się spierać 
Pozdrawiam 
(2012/03/06 16:27)

macros111


Cos mi tu nie wyszedl ten post,sorry.



Ok sorki za krytykę :))))))Nie ma co się spierać 
Pozdrawiam 

Ok.Wszystko jasne.

Trzymaj sie.

(2012/03/06 17:59)

berthold


co do kija to akurat nie zawsze lepsza marka znaczy lepsza wędka bo ja mam dwa spinningi jeden JAXON - ZANDER (10 lat) drugi SHIMANO -CATANA i powiem że Jaxon jest znacznie lepszy poręczniejszy i lepiej pracuje a shimano wydaje się jakaś taka patykowata i nie lubię nim łapać ,,a ponad 10 lat tego jaxona wystawia sobie dobrą opinię ale z tego co pamiętam to tani raczej nie był (2012/03/06 19:53)

macros111


co do kija to akurat nie zawsze lepsza marka znaczy lepsza wędka bo ja mam dwa spinningi jeden JAXON - ZANDER (10 lat) drugi SHIMANO -CATANA i powiem że Jaxon jest znacznie lepszy poręczniejszy i lepiej pracuje a shimano wydaje się jakaś taka patykowata i nie lubię nim łapać ,,a ponad 10 lat tego jaxona wystawia sobie dobrą opinię ale z tego co pamiętam to tani raczej nie był

Czasami tak bywa,ja rowniez czesciej lowie starym 8 letnim Kongerem Vectron,  mimo

 ze nawet nie moge go wywazyc bo leci "na pysk",niz nowym Cormoranem.

Mysle ze jest to napewno jakis sentyment,i kwestia przyzwyczjenia.

Powodzenia.

(2012/03/06 20:12)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend