Zaloguj się do konta

Feeder z najwyższej półki do 100 zł

utworzono: 2012/11/02 21:02
RuchPalikota2

Witam,Chciałbym zakupić feederka ale nie z najwyższej półki tam mniej więcej do 100 zł Co byście polecali na początek. Będę z gruntu łowił pierwszy raz. Czy może być np.:Jaxon z serii CANTARA ?I jakiś średniej klasy kołowrotek.Z góry dziękuję!Połamania! [2012-11-02 21:02]

ryukon1975

Na początek do nauki śmiało będzie kij który proponujesz.
Dobierz tylko dobrze długość i ciężar wyrzutowy do wody w której masz zamiar łowić.
[2012-11-02 21:32]

Orsi1

Ja bym kupił mikado trython feeder mikado golden lion (mam i jak na cenę na prawdę daje radę ;P)konger carbomaxx

[2012-11-02 21:33]

Posiadam takiego feederka z cw120g i jestem z niego bardzo zadowolony, a przy nim kręciołek też Jaxona, top carp frxl 400. Mi taki zestaw bardzo odpowiada i jak na razie nie narzekam. [2012-11-02 21:43]

Witam!!!
Ja z czystym sumieniem polecam MISTRALL X-Treme Feeder. Na wody stojące do 90g a na rzeki do 120g. Jest to bardzo fajna wędka. Pięknie pracuje. W kąplecie są 3 szczytówki. Sam uczyłem się na niej więc polecam. Wybacza wiele błędów. Pozdrawiam 

[2012-11-02 22:24]

Z nie drogich kołowrotków polecam Shimano Hyperloop Rb lub Okuma Silvara Pro Baitfeeder

Okuma Kołowrotek Silvara Pro Baitfeeder 30

[2012-11-02 22:30]

Przemo-77

Na twoim miejscu kupiłbym Mikado Trython Feeder.
[2012-11-03 08:30]

juniorseba24

ja mam jaxona z serii harmony. bardzo dobra wedka. cena wacha sie w granicach 70-90 PLN. polecam
[2012-11-03 09:07]

xxxczokxxx

Bierz Cantare
[2012-11-03 09:14]

przemo1980

Robinson Carbo Mix Feeder Expert. Cena +-100zł
Jeśli chodzi o nie drogi,a w miarę rozsądny kołowrotek to Okuma Silvara Pro Baitfeeder. Tylko nie 30 tak jak kolega wcześniej proponował , a troszkę większą.
[2012-11-03 10:29]

Lujski

a ja troche z innej beczki - mam zamiar zaopatrzyc sie w feederka   drgajaca szczytowke - ale sie zastanawiam jak na szczytówce widac brania gdy np. ryba podnosi przynete, albo plynie z przyneta w moja strone - przy bombe to bomka opada a tutaj nie wiem jak to jest zasygnalizowane

i jeszcze jedno - jak lowic w nocy .. ?? sa jakies swiatelka na szczytówke .. ?? bo jak tu w nocy zobaczyc branie ..??
[2012-11-06 18:35]

piter1311

Ja w nocy przy feederze zakładam swietlik na szczytówke(najprosciej tasma przezroczysta)+bombka ze swietlike,i dokładnie widze brania,w dzien podwieszam jeszcze bombke ze styropianu(ale swietlików oczywiscie niezakładam),dla lepszego widzenia,i to tyle.Widziałem u innych wedkarzy elektroniczne sygnalizatory,moim zdaniem każdy sposób jest dobry [2012-11-06 19:11]

SnuF

Mój  Feeder to York Derby 3.60m cw : 20-100g . Łowiłem i dalej łowie nim na stawach, jeziorach i rzekach jestem zadowolony do tej pory, Czerwona delikatna szczytówką nadaję się na wody stojące i lekko płynące, a zielona twardsza na wody z większym uciągiem. Mam ją od początku sezonu i kij miewa się bardzo dobrze :> .
[2012-11-06 19:18]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia