Zaloguj się do konta

Feeder z kołowrotkiem do 70zł

utworzono: 2013/01/17 20:09
Patryk9818

Witam. Od przyszłego sezonu planuję zakupić wędki feederowe. Poniżej przedstawiam wam kilka wędzisk i prosiłbym o jakąś propozycje kołowrotków tak 65-70 zł + żyłkę...
Oto 3 wędki ,które dotychczas wybrałem :-Wędka Mikado Lion-Wędka Jaxon Harmony-Wędka X-TREME
Z góry dziękuję za trafne odpowiedzi Pozdrawiam :D [2013-01-17 20:09]

ekciak

jeśli chodzi o wędkę to polecam Mikado Lion a co do kołowrotka za 60zł to linea effe wigorcarp 60 i żyłka mistrall amundson carp 0,35mm
[2013-01-17 20:26]

bacar1971

ja polecam jakson eternum 3,9m  cw. 150g ,posiada 3 wymienne szczytówki ,sprawdziła się na jeziorach i rzekach na małe rybki i paro kilowe karpie ,posiadam ową 3 sezony / polecam
[2013-01-17 21:28]

mESIEK

Posiadam kijki różnych firm tak jak i tego  jakson eternum-kapitalny kijek jak i wykonanie i cena jest ok.oczywiście wybór należy do Ciebie.Pozdrawiam i połamania
[2013-01-17 21:40]

Witam. Od przyszłego sezonu planuję zakupić wędki feederowe. Poniżej przedstawiam wam kilka wędzisk i prosiłbym o jakąś propozycje kołowrotków tak 65-70 zł + żyłkę...
Oto 3 wędki ,które dotychczas wybrałem :-Wędka Mikado Lion-Wędka Jaxon Harmony-Wędka X-TREME
Z góry dziękuję za trafne odpowiedzi Pozdrawiam :D


Cześć. Proponowałbym ci troszkę dozbierać i kupić sobie feederka Robinsona Carbo Mix Feeder Expert i do tego młynek Robinson Jasper. [2013-01-17 21:58]

lars

z czystym sumieniem mogę ci polecić Mistrall X-TREME feeder cw.120g.Ma trzy wymienne czułe szczytówki i jak za cenę ok100 zł to bardzo dobry sprzęt.
[2013-01-17 22:49]

Wachta

Kupiłem Mikado Golden Lion na początek swojej przygody z feederem i po wielkim powrocie do wędkarstwa. Mimo, że wydaje się pałowaty ( w porównaniu do Mikado Golden Bay, tylko na te feedery łowiłem), świetnie pokazuje brania na swoich grubych szczytówkach z włókna szklanego. Łowiłem nim na Warcie w klatkach i sporadycznie na jeziorze. Minus tego kija jest taki, że sporadycznie przy zarzucaniu, szczytówka wylatuje z zestawem do wody. Generalnie polecam tą wędkę, na początek DS, jak ta metoda Tobie się nie spodoba, nie będziesz dużo w plecy.
[2013-01-17 23:35]

jurzur3

witam ciężko jest zakupić takiego feederka co by nadał się do wszystkiego -najważniejsze gdzie chcesz łowić czy jeziora czy rzeki.Dziś jest tyle producentów sprzętu i modeli wędek że można kręćka dostać najlepiej iść do sklepu i zobaczyć czy Ci pasuje.Ja z czasem doszedłem do tego że mam dwa pokrowce na same feedery w jednym rzeczne a w drugim jeziorowe + pickerki.
[2013-01-18 08:58]

W cale nie ciężko też tak myślałem ale się myliłem, zakupiłem dwa feedery do 120gram wyrzutu służą na jeziora i stawy, ktoś by powiedział po co starczy picker, dla mnie nie. chociaż były po trzy szczytówki to i tak dokupiłem sobie po jednej najdelikatniejszej szczytówce w sklepie nie ma problemu są sprzdawane na sztuki szczytówki są czulsze niż w nie jednym pickerze . Łowię białą rybe na te najdelikatniejsze łowi się super, a jesienią zakładam sztywną i łowię na żywca ,wędka jest tak uniwersalna że służy mi praktycznie na każdą rybę, dla mnie wybór jest prosty. [2013-01-18 10:37]

xerinus

Co do kołowrotka , tonajlepsze w tym przedziale co mówiłeś będzie ten: http://allegro.pl/okuma-sting-ray-40-rd-bydgoszcz-i2887542367.html
Okumy są po prostu niezniszczalne. Wujek ma kołowrotek taki jakiś stary , nie konserwuje go , a łapie Liny i działa sprawnie. Tn model co ci podałem powinien spisać się na feeder. Jeśli dozbirasz więcej kasy to są kołowrotki Okumy typowo przystosowane do feedera [2013-01-18 11:34]

ryukon1975

W górę.:)
[2013-01-18 15:37]

sharki 2

Mikado lion

albo 


seria jaxson grand virtuso 

[2013-01-19 22:48]

arek198325

Witam.Mam pytanko,czy ciężki feeder będzie tak samo wskazywał brania ryb jak picker?Bo jesli sie nie myle to te dwie wędki maja takie same szczytówki (oczywiscie ten sam kolor).Moim zdaniem nie powinno byc różnicy jedynie w holowaniu rybki,no i w wyżucie zestawu.Jesli jest róznica to czym to idzie? [2013-01-20 18:04]

ryukon1975

Witam.Mam pytanko,czy ciężki feeder będzie tak samo wskazywał brania ryb jak picker?Bo jesli sie nie myle to te dwie wędki maja takie same szczytówki (oczywiscie ten sam kolor).Moim zdaniem nie powinno byc różnicy jedynie w holowaniu rybki,no i w wyżucie zestawu.Jesli jest róznica to czym to idzie?








Feeder ma o wiele twardsze szczytówki.
W tym celu aby nurt rzeki ich nie zginał.
Do ich zgięcia i zasygnalizowania brania potrzebna jest większa siła.

Kolorami się nie sugeruj bo to nie są żadne normy,w fabryce malują tym co mają.:)


[2013-01-20 18:12]

arek198325

Dzieki za odpowiedz.To czyli jak bede mial w przyszlosci pickera i bede musial dokupic szczytówki wrazie czego to mam zwrucic uwage ze chce do pickera szczytówke a nie do feedera?Bo ostatnio musialem kupic do feedera szczytówke no i w sklepie facet wyciagnoł pelen kosz szczytówek no i wybieralismy tak aby srednica pasowala wiec pomyslalem ze maja one tez zastosowanie i do pickerów.A jak rozruznic te szczytówki picker,czy feeder?Bo na 150cw ta  co zakupilem to wydaje mi sie bardzo delikatna (gietka). [2013-01-20 20:33]

ryukon1975

Musisz dobrać na oko i własne wyczucie to jak są czułe bo te szczytówki nie są opisywane w żaden sposób.
Trzeba się kierować własnym doświadczeniem i intuicją,chyba że sprzedawca jest w temacie to Ci pomoże.
Do każdego feedera fabrycznie jest przeważnie trzy szczytówki o różnym ugięciu,do tego są węglowe-twarde i szklane- miękkie.
[2013-01-20 20:48]