Feeder Shimano antares

/ 7 odpowiedzi
chcę kupić feedera shimano antares czy ktoś mial doczynienia z ta wedka i jeszcze mam pytanie czy ktos krecil kolowrotkiem shimano sephia bb .z gory dziekuje
fishman13

Witam kolege po kiju !!! miałem przyjemnosć połapać kijkiem ANTARES !!! podpowiem ci iz jest to czysta przyjemnosć i fascyn !!! kijek naprawde pracuje lux !!! ale w zalezności od tego jaką szczytóweczke zastosujesz !!! mnie sie bardzo przypasowała czerwoniutka !!! POZDRAWIAM I ŻYCZE POŁAMANIA KI........!!! P.S zapomnialem dodać no i oczywiście co jest na braniu!!! (2012/03/02 18:40)

ciejak77

dzieki wielkie juz za 2 tygodnie go zamawiam dlugosc 3 ,96 wyrzut od 35 do 110 o ile pamietam:)tylko  ta cena 1200 zl :)juz mam do niego kreciol stradica 400 gtm rc. (2012/03/03 12:08)

ciejak77

dzieki wielkie juz za 2 tygodnie go zamawiam dlugosc 3 ,96 wyrzut od 35 do 110 o ile pamietam:)tylko  ta cena 1200 zl :)juz mam do niego kreciol stradica 4000 gtm rc.

(2012/03/03 12:09)

Wodziniak

Antares to jedna z wyższych serii Shimano, więc na pewno nie będziesz żałował zakupu. Cena tego kija nie wzięła się z niczego - bardzo mocny blank wykonany z XT250LRC+Biofibre uzbrojono w przlotki Fuji Alconite. Perfekcyjne umiejscowienie przelotek wg SAS (Shimano Alignment System) podkreśla doskonałe właściwości blanku zarówno podczas rzutu jak i holu. Jednym słowem jest to cacuszko, jakie każdy chciałby mieć w swoim arsenale. 

Wcale Ci się nie dziwię, że nie możesz się go doczekać, bo łowienie takim kijem to czysta przyjemność.

Co do młynka, to też dokonałeś bardzo dobrego wyboru - Stradic to jedne z najlepszych serii, a do tego GTM, czyli z dużym przełożeniem pozwoli Ci expresowo ściągać przynętę z dużych odległości.

pozdrawiam:)

(2012/03/05 18:15)

ciejak77

śliczne dzieki kolego i tez serdecznie pozdrawiam i zycze polamania kija:) (2012/03/11 12:40)

Wodziniak

Łowiłeś już tym kijkiem, czy jeszcze do Ciebie nie dotarł? A może siedzisz cały czas nad wodą i nie masz czasu nic napisać :) (2012/04/12 21:46)

ciejak77

tak juz dotarł i jest przetestowany sama finezja ten kijek mam ten do 120 gr wczesniej lowilem team daiwa do 150 gr byl swietny no ale ten to juz bajka:)daiwa byla sztywna.teraz zakupilem jeszcze bata trabucco nowosc antares 7m cos okolo 650zl i moj porfel na ten sezon juz jest chudziutki:) (2012/04/17 09:49)