Zaloguj się do konta

Feeder na Wartę?

utworzono: 2013/04/21 13:21
ignacy-nowicki

Cześć! Musze się was poradzić.Co myślicie o takim zestawie feeder na Warte.

Jaxon Inspiral Feeder 330 30 -80
http://www.jaxon.pl/Katalog/235_163_wedziska/5197_feeder-i-winklepicker/Produkt/26797_inspiral-z-drgajaca-szczytowka-feeder.aspx

Kołowrotek Robinson Jasper 206
http://www.robinson.pl/kolowrotek_jasper,i154,j0.html

Pozdrawiam!

[2013-04-21 13:21]

Arca92

w bricomarche jest ten sprzęt :P jednak nad Warte kupił bym wędke kongera albo mikado. Kołowrotek nie jest najgorszy jednak Warta to "mocna" rzeka to i sprzęt musi być mocny. [2013-04-21 14:22]

Na rzekę kup może kij Kongera albo czegoś innego. Bo z Jaxonem to różnie bywa :) [2013-04-21 14:48]

ignacy-nowicki

To popatrze jakieś wedziska Kongera :)
[2013-04-21 15:20]

przemo1980

Firma firmą są lepsze i gorsze produkty danej firmy.
Nie bardzo się orientuję jaki na Warcie może być uciąg wody, ale jest to duża rzeka,wiec ja bym radził szukać feedrka w granicach myślę że co najmniej o c.w. do 120g. No i raczej dłuższy jak 330cm. Myślę że takim minimum będzie 360cm.
Jeśli chodzi o kołowrotek to też myślę że w trochę większym rozmiarze.Co do wymienionego modelu to się nie wypowiem.
[2013-04-21 17:20]

yba

Na taką rzekę jak Warta feeder powinien mieć ciężar wyrzutu co najmniej do 120 g . Ja na Wisłę mam do 140 g . Na taki kij połapiesz i na stawie bo przecierz masz kilka szczytówek w zestawie od najmiększej do najtwardszej. [2013-04-21 19:01]

Ka-buuum

Zrezygnuj ze sprzętu Jaxona, jak Cię stać to poleć najlepiej w Dragona, Daiwę albo Kongera [2013-04-21 20:56]

arek198325

Ja posiadam Kongera Carbomaxx do 150g i jest ok łowie na Warcie i na wodach stojących. [2013-04-22 06:13]

jurzur3

witam nie rezygnuj z jaxona wędki nie są takie złe -oczywiście można kupić dragona tylko trzeba mieć dwa razy tyle kasy .Mam inspirala byłem w tamtym tygodniu na wiśle i jakoś się nie złamał a woda była wysoka i uciąg duży.Konger złamał mi się w połowie sezonu - nie podchodzi mi ta firma [2013-04-22 08:00]

miecz-gaz

Posiadam też Jaxona wędki federy  3.60 do 150 c. w. na głębszym nurcie radzą sobie ale nie tak jak powinny lecz w cofkach i w rynnach na mieliznach, warkocze i za główki jest jak ma być zgadzam się z przedmówcą nie rezygnuj z Jaxona to naprawdę dobry wybór. [2013-04-22 11:48]

demek

Ja na Warcie łapie na Kongera Aviatora 3.90m i c.w do 150 i konger medalist 3.90m i c.w 180 kołowrotek konger team carp i będe w tym roku testował kołowrotek Daiwa Power Cast Pc 50b(kołowrotek do łapania w morzu i ciężkiego gruntu)i Gorąco polecam sprzęt firmy konger wmiarę tani ale pożądny.
[2013-04-25 22:51]

kedzio

Na Wartę taki sam feeder jak na Wisłę, Odrę, oraz inne rzeki.  :) [2013-04-26 06:33]

Witam niedawno sam się zastanawialem nad wyborem feedera na jezioro i Wartę. Ròwnież rozważałem kupno inspirala, lecz w końcu kupiłem sobie Jaxon Monolith xt feeder 3,60m i cw. do 120 gram. Dobry kij i zdaje się najlepszy w ofercie Jaxona. Lekki dobrze się rzuca nim. Polecam Ci go bardzo  Pozdrawiam

[2013-05-05 14:47]

bajast

z calum szacunkiem dla reszty kolegów ale te cale dywagacje ze szprzet Jaxona to total shit to wybaczcie ale jak dla mnie kpina. pewnie ze jak wybieramy tanioszke to nie oczekujmy cudow. kolego ten twoj kijek na start moz ebyc choc tak naprawde to lepiej kupic cos do 120-150 g i masz zapas mocy. ja mam na rzeke inspirala wlasnei takiego ale oprocz tego mam tez kongera carbomaxa do 150 g i wiem ze mam zapas mocy ale wszystko tez zalezy na co sie nastawiasz bo we warkoczu ciezko bedzie z 80 gr. pzdr [2013-05-05 15:25]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia