Zaloguj się do konta

Feeder na wiosnę

utworzono: 2013/02/12 19:42

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

loockuba

Witam, chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o takim zestawie.

Wędka: Mikado Golden Lino Feeder o dlugosci 3,30 i 3,60

Kołowrotek: Okuma Challenge FD CH 140 do jednej i drugiej wedki.

Jak myslicie dobry zestaw ? Z gory dzieki

[2013-02-12 19:42]

Pietrzak

Masz specjalny temat do zadawania tego typu pytań, po co kolejny powielany zresztą po raz enty topic. Wszystko o feederach .
[2013-02-12 20:49]

Pietrzak

Link nie wszedł:

http://forum.wedkuje.pl/f,feeder-modele-firmy-wszystko-o-wedziskach,601145,0.html
[2013-02-12 20:50]

przemo1980

Przetestujesz nad wodą to sam nam napiszesz czy to dobry zestaw.
Jest założony temat dotyczący feederów , poszukaj i ewentualnie tam umieść swoje pytanie.
[2013-02-12 20:51]

loockuba

Jak bym wiedzial o takim temacie to bym tam napisal... A wy zamiast pierszyc jakies glupoty gdzie to mam wkleic to moze byscie odpoiwedzieli na proste pytanie a nie denerwowali ludzi jak masz napisac cos glupiego to nie pisz... [2013-02-12 21:20]

Jak bym wiedzial o takim temacie to bym tam napisal... A wy zamiast pierszyc jakies glupoty gdzie to mam wkleic to moze byscie odpoiwedzieli na proste pytanie a nie denerwowali ludzi jak masz napisac cos glupiego to nie pisz...


Teraz to już na pewno ci ktoś odpisze, he he [2013-02-12 21:26]

przemo1980

Jak bym wiedzial o takim temacie to bym tam napisal... A wy zamiast pierszyc jakies glupoty gdzie to mam wkleic to moze byscie odpoiwedzieli na proste pytanie a nie denerwowali ludzi jak masz napisac cos glupiego to nie pisz...



a poszukać trochę to nie łaska ?! I grzeczniej troszkę, bo nie urośniesz...
Link masz podany wyżej jak na tacy...
[2013-02-12 21:40]

MASTINO

Jak bym wiedzial o takim temacie to bym tam napisal... A wy zamiast pierszyc jakies glupoty gdzie to mam wkleic to moze byscie odpoiwedzieli na proste pytanie a nie denerwowali ludzi jak masz napisac cos glupiego to nie pisz...




Uuuuuuuuuuuchchchchch.......... Zacznij chłopaku lepiej jeszcze raz ale KULTURALNIE I GRZECZNIE, bo z takimi tekstami to Ci tylko pomogą moderatorzy- opuścić forum za brzydkie zachowanie, słowa i dublowanie wątków. Otrzymałeś dobre rady i link odnoszący do tematu jaki Cię interesuje od kol. @pietrzak i kol. @przemo1980, a zachowałeś się nagannie wobec tych kolegów na forum. Tak pomocy tu nie otrzymasz.


[2013-02-12 21:45]

przemo1980

No i chyba trochę informacji dotyczących wymienionej wyżej wędki już uzyskałeś w założonym przez Ciebie temacie "Kupujemy feedery" i nawet zdecydowałeś się na zakup...
[2013-02-12 21:52]