Feeder na Wisłę do 100 zl

/ 4 odpowiedzi

Witam serdecznie. Poszukuje feedera na Wiselke do 100 zl. Prosilbym o rozsadna pomoc w wyborze sprzetu. 


Z gory dziekuje i pozdrawiam

koles


Mikado Golden Lion Feeder 330 czy 360 na Wisle starcza w zupelnosci taka dlugosc c.w 100 gram tez jest optymalny bo 100 czy 130gram obciazenie nie robi mu roznicy. Kijek z kompozytu dobrze sie laduje , sztywny, 3 szczytowki, kupisz za okolo 70zl, naprawde sam sie zdziwilem ,ze za 7 dych mozna kupic cos takiego , co nadaje sie lowienia. 2 sezony na wisle bez zlego slowa na ten patyk. byly dla syna 2 sztuki a sam nim wedkuje od czasu do czasu. najwazniejsze ze ma odpowiednia sztywnosc mozna dobrze ladowac bo np. jaxon cantara chociaz drozszy to miekki , buja sie jak z gumy rzucic nie idzie daleko. Ten mikado jest calkiem do rzeczy. pozdro (2013/05/27 18:40)

Mamba91


dzieki kolego za propozycje i prosilbymbym innych o podanie swoich propozycje. 


Odwiedzajac dzis wedkarski polecono mi kija firmy konger aviator 345/90 wykonany z wegla. cena kijka to 130 zl, a po za tym slyszalem ze konger nie nalezy do polecanych sprzetow poniewarz jest wadliwy.


Jeszcze raz prosilbym o pomoc. Pozdrawiam !!!

(2013/05/28 14:55)

tstaros


Kolego,

Konger ma naprawdę niezłe kijaszki. Ja mogę Tobie polecić Kongera Carbomaxx, mam takiego 360/90 i złego słowa nie powiem. Wiadomo, nie jest to jakiś finezyjny sprzęt, ale za tą kasę jest naprawdę w porzo. Mnie kilka lat temu kosztował równo 100 zł, nie wiem ile kosztuje teraz, ale pewnie cena jest zbliżona.

(2013/05/28 15:16)

przemo1980


w podobnej cenie znajdziesz Robinson Carbo Mix Feeder Expert ewentualnie jeszcze feederki z Mistralla, np;  X-Treme Feeder
Na rzekę  proponowałbym coś nie krótszego jak 360cm. To takie minimum i coś troszkę o większym c.w .
(2013/05/28 16:52)