Feeder na Warcie ( odcinek Mirów )

/ 3 odpowiedzi
Witam dziś po juz 6 minut po pólnocy :) zamierzam wybrać się na ryby. Moim łowiskiem będzie rzeka Warta http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/1950181.jpg  na odcinku na którym zamierzam łowić rzeka jest szersza niz na zdjęciu. Mam zamiar łowić feederem ( a dokladniej na rurce koszyczek 25G, stoper , kretlik i przypon ) I mam pytanie : Czy zarzucać w nurt rzeki czy może spokojniejsze miejsce.. dodam ze uciąg w tym miejscu jest umiarkowany proszę o szybkie odpowiedzi.
Ps : nastawiam się na leszcza.
sauber


ja bym przesunął zestaw bliżej brzegu zresztą i tak chyba ci zestaw ściągnie bliżej brzebu nawet przy niewielkim uciągu w końcu to rzeka  (2010/09/05 20:10)

u?ytkownik35722


 

Raczej rzucaj na granicę nurtu i spokojnej wody . Ja polecam ci znaleźć głęboką przykosę albo burtę ze wstecznym prądem tuż obok nurtu głównego bo wtedy tworzy się coś na wzór wiru albo raczej kręcącego się koła w którym leszcz lubi żerować , zresztą nie tylko leszcz . Dobry jest również odcinek rzeki o równym dnie i powolnym prądzie , wybieraj na leszcza raczej głębsze miejsca i zanęć łowisko kilkoma ciężkimi i dobrze sklejonymi kulami zanim zapodasz zestaw feederowy .

(2010/09/05 20:40)

dix1611


 Dzięki ale troszkę zapóźno przynajmniej na przyszłość będę więcej wiedział o feederze na rzece :) (2010/09/05 22:24)