Feeder Mistrall Tournament 330/80gr

/ 1 odpowiedzi
Witam Was koledzy po kiju, czy ktoś z Was wie/używa takiego oto kijka:
Mistrall Tournament 330/80gr???
Co możecie mi powiedzieć na temat tego wędziska?Bo jestem zainteresowany jego zakupem a nic nie wiem na jego temat
pawel32080

Posiadam ten kijek tylko w wersji 360, łowie na niego od wiosny. Jest to raczej miękki kij tak jak piszą w opisie posiada średnie ugięcie, uchwyt kołowrotka ma dobry- idealnie pasuje do kołowrotka okuma impact, ale nie współgra z kołowrotkiem dragon express nie można go skręcić do końca.
Kij posiada przelotki jedno stopkowe a nie jak widać na zdjęciach od producenta dwu stopkowe- jawne oszustwo. dolnik jest wykonany z pianki i pokryty jest okleiną korkową cienką jak papier która się odrywa i strzępi.
W moim egzemplarzu czerwona szczytówka węglowa była okrutnie wykończona pełno nadlewek i kropel lakieru.
Łowię na jeziorze z zieloną szczytówką sygnalizacja brań jest bardzo dobra drgania są przenoszone po sam dolnik który jest cienki.
Holuję się przyjemnie nawet 15cm rybki, największe ryby jakie złowiłem na tą wędkę to liny po 40cm.
Wędka jest cieniutka i miękka wyginają się 2 pierwsze składy a w dolniku jest zapas mocy, jest też leciutka nie męczy dłoni choć większość czasu i tak leży na podpórkach. Mam też mocniejszy feeder mistralla infinity do 100g wędka z dużym zapasem mocy lin 50cm był bez szans, Jest tańsza ale gorzej wykonana od tournament.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiem. (2014/07/22 19:35)