Feeder Mikado Tsubame 345 120g /opinie

/ 4 odpowiedzi
Witam! Jestem wędkarzem zaczynającym przygodę z feederami i mam pytanie do was panowie czy posiadał ktoś lub posiada taki kijek. Prosił bym o odpowiedzi. Feedera używany był by na rzece oraz na zalewie i stawach. ryby jakie zamierzam nim łowić to: płocie, leszcze, liny, karasie a czasami i karpie. Czy kij ten wart jest swojej ceny ? Piszcie oceny na jego temat.                                                                                                                             Pozdrawiam: Patryk
MACKO76

Witam!!! Posiadam  2 kije z Mikado Feder Ultraviolet 60-120g na Odre i Picker tachibana 40g na jeziora i stawy REWELACJA wogule się nie zastanawiaj bierz w ciemno Pozdrawiam POŁAMANIA!!!!!!!!!!!! (2015/05/12 22:28)

MACKO76

SORKA ZAPOMNIAŁEM PODAĆ DŁUGOŚCI ODPOWIEDNIO feder 3,60 picker 2,40 (2015/05/12 22:32)

notaki

rzadko chwalę jakiś sprzęt, ale tym razem zrobie wyjatek...

Na feederze Tachibana do 90 g holowałem kilka karpi w granicach 4 kg. Wydało mi się zupełnie normalne, że ryba odchodziła powiedzmy na 2-3 m, a generalnie była pod stala kontrolą.

Pokazalem miejscówke koledze i tez zaciął identyczna sztukę , z tym że na dość  solidną gruntowkę .
Dopiero teraz dostrzegłem jak tachibana znakomicie amortyzuje zrywy ryby i jaką daje nad nią kontrole. Karp pływał koledze paręnaście m w lewo i w prawo i dłuzszą chwile to on rządził

W tej materii szczerze polecam. Jak za te pieniądze , szybkośc reakcji kija i kontrola jaką daje jest bardziej niż zadowalająca. (2015/05/13 19:39)

Patryykk

Dzięki jeszcze się zastanowię nad kijkiem ale raczej jego wybiorę. Dziękuje za info ! (2015/05/14 19:54)