Feeder Konger Team carbomaxx 345/120

/ 7 odpowiedzi

Witam

Potrzebuję porady. Kupiłem mianowicie na Allegro Kongera Team Carbomaxx 345/90. Sprzedawca przysłał mi jednak 345/120. To początek mojej przygody z feederem i nie mam w planach łowienia w rzece, zastanawiam się więc czy jednak nie zażądać wymiany na dziewięćdziesiątkę czy nie ma po co się szarpać.

baloonstyle

Jak ma miekkie, delikatne szczytówki to bym nie wymieniał :))

C.w troche spore ale jak zache się Tobie łapanie na rzece to przyda się :))

(2010/08/18 09:23)

tstaros

Nie wiem jakie rybki zamierzasz łowić, ale jeżeli planujesz łowić tylko na jeziorach to i 90 może być za dużo. Może lepiej byłoby kupić sobie pickera? (2010/08/18 09:24)

u?ytkownik44916

Według mnie to nie do końca jest prawda. Ja osobiście łowię feederem o cw 210g i absolutnie nie mogę narzekać. Łowi i w Wiśle na dużym uciągu, i na wodzie stojącej. Dokup tylko bardzo delikatną szklaną szczytówkę o średnicy pasującej do 3 elementu Twojej wędki i łów spokojnie... Warto mieć zawsze zapas mocy, bo nigdy nie wiadomo z jakim okazem przyjdzie się zmierzyć... Czego i Tobie i sobie życzę. Pozdrawiam. (2010/08/18 10:31)

baloonstyle

regnok  masz racje.

Tez łapię tylko na feedery i jeden jest do 150 c.w. i daje rade na wiśle  i na jeziorkach kwestia dokupienia jednej , dwóch szczytówek i jest naprawde pięknie :))

(2010/08/18 12:50)

u?ytkownik44916

Dokładnie. Jak z ultra lajtem to można, ale poszaleć ze spinningiem. Ja przy gruntowych połowach lubię się czuć spokojnie, bo kilka razy przecieniłem zestaw i lipa. A teraz mam spokój. I moc, i czułość pozwalają na naprawdę komfortowe łowienie. (2010/08/18 13:07)

fazim

Mam tego feedera, tylko że parametry 360/150. Ta wędka ma dwie szczytówki. Z twardszą łowię na Odrze a z tą drugą na wodach stojących. mając założoną miększą szczytówkę nie narzekam na brak widoczności brań. Ja bym na twoim miejscu nie wymieniał. (2010/08/18 14:55)

u?ytkownik44916

Według mnie to nie do końca jest prawda. Ja osobiście łowię feederem o cw 210g i absolutnie nie mogę narzekać. Łowi i w Wiśle na dużym uciągu, i na wodzie stojącej. Dokup tylko bardzo delikatną szklaną szczytówkę o średnicy pasującej do 3 elementu Twojej wędki i łów spokojnie... Warto mieć zawsze zapas mocy, bo nigdy nie wiadomo z jakim okazem przyjdzie się zmierzyć... Czego i Tobie i sobie życzę. Pozdrawiam.

Jak mówiłem, nie wymienić tylko dokupić jeszcze jedną, naprawdę delikatną. Nie zaszkodzi, uwierz mi. Koszt to około 8-12zł a daje duże pole do manewrów... (2010/08/18 15:20)